Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Részeg voltam és elment tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részeg voltam és elment tőlem a feleségem, nagyon megharagudott. Hogyan engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

Koncerten voltunk a barátainkkal és tudni kell, hogy ha ilyen van túlságosan jól érezzük magunkat. Én amikor részeg vagyok még idegen embereket is 1000 éves barátomnak hiszek a csecsemőktől az öregekig. Oda megyek mindenkihez, ölelgetem őket, puszi meg minden. Viszont ha nem kapom meg amit akarok akkor kicsit agresszív leszek de le lehet állítani. Szóval kint voltunk és nagyon sokat ittam és oda mentem egy nőhöz akinek ugyanolyan színű haja volt mint neki és összekevertem őket, kicsit fogdostam de elküldött. Közben a csajok elmentek valahová, a fiúk elkeveredtek én meg egyedül maradtam és azt mondták, hogy oda bújtam egy nőhöz, ölelgettem, hozzá nyomtam a popsijához a farkamat és mikor elhúztak tőle nagynehezen, csúnyákat mondtam a feleségemre, olyanokat mondtam rá, hogy mekkora egy rohadt gec¡ meg a többit nem részletezném. Mikor visszamentünk a kocsihoz azt mondtam, hogy nekem ő nem kell, mindenáron vissza akartam menni a másik nőhöz ezért bezártak a kocsiba és még jobban kiabáltam meg elkezdtem mindent ütögetni, csapkodni. Nem tudom miért mondtam ezeket. Nagyon szeretem a feleségemet és senkiért nem hagynám el, várjuk az első gyerekünket (ő nem ivott) de összepakolta pár cuccát és elment. Hívtam, kerestem de nem akar látni. Megértem, én is rohadtul kiakadnék de szeretném ha megbocsátana mert tényleg mindennél jobban szeretem és nagyon hiányzik. Nem tudom mit tegyek, hogy vissza kaphassam. Mit mutassak neki? Mikor keressem? Vegyek neki valamit? Vigyem el valahová? Mit mondjak? Az érzéseimet hiába mondom. Mit tegyek?


Egyszer írom le. NEM VAGYOK ALKOHOLISTA, CSAK BULIKON ISZOM.


26/F


2013. aug. 25. 01:17
1 2 3 4 5 6 7
 31/70 anonim ***** válasza:
8%
El kell verni az asszonyt. Be kell törni. S utána majd nyugodtan tehetsz ilyent máskor is. Meg se mer majd mukkanni mert kuss lesz a neve.
2013. aug. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/70 anonim ***** válasza:
100%
Remélem jövő héten a válási papírokat is kipostázza neked!
2013. aug. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/70 anonim ***** válasza:
100%
Megoldás: ne igyál többet, ha tudod, hogy ilyen hülye vagy részegen. Nőj fel.
2013. aug. 25. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/70 anonim ***** válasza:
100%

Az alapsztori valahogy nagyon ismerős volt hasonló helyzet van most ismerősöknél is. De végül rájöttem, hogy te nem az ismerősöm vagy. :D /nekik már a gyerek meg van/


Jelenleg ők válnak /mondjuk nem csak emiatt/ szerintem nálatok se lesz másképp. Ha nem is most szerintem a közeljövőbe megfog történi.

Ez már nekem már nem az a megbocsátható kategória lenne. Meg szerintem másoknak se. Mert most érted lehetett volna több is illetve mi garantálja, hogy máskor nem fordul elő. Azért én a saját gyerekem /ha lenne/ nem tenném ki ennek.

2013. aug. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/70 anonim ***** válasza:
100%
Először azt gondoltam, kamu kérdés, ilyen félagyú ember nincs a világon, de már nem vagyok biztos benne. Téged még férfinak sem neveznélek, kérdező. Ilyenkor hálát adok az égnek, hogy az én párom egy igazán csodás, megbízható, intelligens ember, és közel sem olyan mint te és a fajtársaid. Szerencsétlen feleséged, remélem hamar kidob, és szerencsétlen gyereked remélem egy kicsit sem fog rád hasonlítani.
2013. aug. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/70 anonim ***** válasza:
100%

Pár évvel idősebb csak a fiam nálad.Ő hálistennek nem szokott inni:)

Viszont az apja egy időben eléggé ivott.De ilyet sose csinált,még részegen se ,amiket Te leírtál.Ha tudod,milyen vagy ilyenkor, miért részegedsz le?

Lehet hogy kicsit korai még neked a család, az apaság?

Nem tudom,a feleséged ezután hogy fog viszonyulni hozzád,nem ismerem.Végül is megaláztad,mint nőt,minősíthetetlenül viselkedtél,és ezt nem lehet egykönnyen megbocsátani.

Én azt tanácsolom, hagyd egy kicsit megnyugodni, megemészteni neki a dolgokat.

Aztán teperj ezerrel,és próbálj megváltozni.

Sok reményt ne fűzz ahhoz, hogy hamar megbocsát, de ha igen, ezentúl fogd vissza magad,és jó "fiú"légy!

2013. aug. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/70 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem élted ki magad hamarabb? 26 évesen már fel kellene nőni, persze nem azt mondom, hogy ne járj koncertekre, ha fontos neked menj, sörözz, de ha tudod magadról, hogy mekkora tahó vagy ittasan, minek csinálod? Hányingerem van az ilyenektől...hja és mindig az bizonygatja, hogy nem alkoholista, aki már afelé hajlik...Tudom jól, faluban élek, papám alkoholista, egy csomó falusi ember minden héten vagy 4x iszik, részegek, aztán mindig mondják, ők nem alkoholisták, csak megisszák a magukét..na persze, jó duma, ha már most 26 évesen ilyen agresszív, sötét ember vagy, várd ki majd milyen leszel 50 éves korodra...szerintem még most kérj segítséget, talán még nem késő belátnod, hogy ez nem normális viselkedés, mert én már láttam így lecsúszni embert a lejtőn, aki most egy megkeseredett sz@r, akinek se családja, se felesége, a gyereke rá sem néz, a legszebb pillanat a napjában az, amikor végre megemelheti a feles poharat...'-_-
2013. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/70 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam a nejed helyzetében.Ez nem könnyű. Az én párom is meghülyül,ha piál,ő is agresszív és bunkó. Nem fordult elő gyakran, 2-3 Havonta egyszer,de ez is elég. Szerencsére velem "csak" bunkó volt, az agressziót másnak tartogatta. Ilyenkor mindig a kidobók rúgták ki. Mégis kinek kell ez? Másnap meg jött a szánom-bánom. Amitől meg aztán végképp kiborultam, ez a kínálgatós téma. Hogy ezt Hányszor hallottam :) nem kell mindent meginni amit eléd raknak, ez csak jó kifogás, és semmi mást nem jelent, mint hogy gyenge vagy.

szóval én is kitettem a szűrét. Én úgy értékeltem,hogy választott,az alkoholt, helyettem. Számtalanszor elmondtam, nem azzal van a bajom,hogy néha felönt a garatra. DE! Ha valaki ilyen szinten nem bírja a piát, ne igyon!!

Amikor kirúgtam,teljesen összeomlott, megígért mindent, soha többé egy kortyot nem iszik és hasonlók. Én nagy nehezen megbocsátottam,mert úgy láttam, tényleg bán mindent, és komolyan is gondolja.

jó döntés volt. Sokáig valóban egyetlen kortyot nem ivott. Pedig rendszeresen olyan programokat szerveztem,ahol tudtam,most normál leinná magát. Kibírta. Most ott tartunk,hogy néha megiszik egy-két sört, de max spiccesre issza magát. Azóta minden renben,már két éve. Őszintén hálás ezért nekem, mert saját bevallása szerint is jobban érzi magát a bulikban, amióta tudja mi történik Körülötte, sőt, maradhat a buli végéig, és kék-zöld foltjai sincsenek másnap. Ő azt mondta, tudta, hogy nem jó amit csinál, de egyedül gyenge volt kiszállni. Kellett valaki,aki azt mondja, eddig és nem tovább. És hozzá tette, maga sem tudja hová vezetett volna ez az út.

és azzal is tisztában van\volt, hogy nincs több lehetősége. Vagy most bizonyít, vagy soha.

te döntsd el,neked mi a fontos. Hagyd békén,ha nem tudsz változni. Ha pedig tudsz, akkor nem feladni. Nem lesz egyszerű menet, bizonyítanod kell neki, ehhez pedig idő kell. Valószínűleg neked is ez lesz az utolsó esélyed, ha lesz,szóval ne legyél hülye és élj vele. Családdal jobb otthon ülni, mint egyedül egy üveg sörrel. Hozzá teszem, nem biztos, hogy terhesen megbocsátottam volna. Ez egy teszt volt, bizonytalan kimenetellel. Ennek magamat kitettem, de nem biztos, hogy a gyerekemet ilyen helyzetbe hoztam volna.

2013. aug. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/70 anonim ***** válasza:
100%
Neked is meg kellene tanulni pia nélkül szórakozni. Pláne így, hogy pár sörtől már süsü vagy.
2013. aug. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/70 anonim ***** válasza:
100%

Ha én ilyent csináltam volna, kijózanodás után rögtön a szeppuku következett volna.


32/F

2013. aug. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!