Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Részeg voltam és elment tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részeg voltam és elment tőlem a feleségem, nagyon megharagudott. Hogyan engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

Koncerten voltunk a barátainkkal és tudni kell, hogy ha ilyen van túlságosan jól érezzük magunkat. Én amikor részeg vagyok még idegen embereket is 1000 éves barátomnak hiszek a csecsemőktől az öregekig. Oda megyek mindenkihez, ölelgetem őket, puszi meg minden. Viszont ha nem kapom meg amit akarok akkor kicsit agresszív leszek de le lehet állítani. Szóval kint voltunk és nagyon sokat ittam és oda mentem egy nőhöz akinek ugyanolyan színű haja volt mint neki és összekevertem őket, kicsit fogdostam de elküldött. Közben a csajok elmentek valahová, a fiúk elkeveredtek én meg egyedül maradtam és azt mondták, hogy oda bújtam egy nőhöz, ölelgettem, hozzá nyomtam a popsijához a farkamat és mikor elhúztak tőle nagynehezen, csúnyákat mondtam a feleségemre, olyanokat mondtam rá, hogy mekkora egy rohadt gec¡ meg a többit nem részletezném. Mikor visszamentünk a kocsihoz azt mondtam, hogy nekem ő nem kell, mindenáron vissza akartam menni a másik nőhöz ezért bezártak a kocsiba és még jobban kiabáltam meg elkezdtem mindent ütögetni, csapkodni. Nem tudom miért mondtam ezeket. Nagyon szeretem a feleségemet és senkiért nem hagynám el, várjuk az első gyerekünket (ő nem ivott) de összepakolta pár cuccát és elment. Hívtam, kerestem de nem akar látni. Megértem, én is rohadtul kiakadnék de szeretném ha megbocsátana mert tényleg mindennél jobban szeretem és nagyon hiányzik. Nem tudom mit tegyek, hogy vissza kaphassam. Mit mutassak neki? Mikor keressem? Vegyek neki valamit? Vigyem el valahová? Mit mondjak? Az érzéseimet hiába mondom. Mit tegyek?


Egyszer írom le. NEM VAGYOK ALKOHOLISTA, CSAK BULIKON ISZOM.


26/F


2013. aug. 25. 01:17
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:

#25: Hogy te mennyire fifikás vagy! És mennyire igazad van!

Hamarabb képbe kerülsz az illetővel. Az alkohol nem rosszabbá tesz, hanem kihozza az embernek azt az oldalát, amit titkolni szeretne és elnyomni, de benne van.

2013. aug. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiába az a mondás, hogy borban az igazság!
2013. aug. 25. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/70 anonim ***** válasza:

38

Nálunk ugyan ez volt, párom sokat járt inni a haverokkal, bulizni. Egy ideig tűrtem, aztán elszakadt a cérna amikor már heti 3-4 partinál tartottunk....mondtam neki, hogy segítek amiben kell csak tegye le a piát. Nem tette. Szóba került a válás is, pszichológussal is beszélt, jobb lett 1-2 napig, majd folytatódott...egyszer csak kb a századik beszélgetés nyomán abba hagyta az ivást, nem járt el többé, ma már tiszta:) pedig ott a sör a szekényben de nem fogy:)

Ő

2013. aug. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
felajánlom hogy a biztonság kedvéért feláldozom magam s megiszom azt a sört.
2013. aug. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 A kérdező kommentje:
Szerintem 2-3 havonta egyszer megtehetem... illetve nyáron 3-4 hetente. Ettől senki nem lesz alkoholista. 1,5 évig gyógyszert szedtem amire nem lehetett inni és képzeljétek, nem voltak elvonàsi tüneteim. Nem úgy kell elképzelni, hogy mindenkit összeverek meg elmebeteg vagyok, hanem ha nem tetszik valami akkor felemelem a hangom, nem ütök meg senkit csak közel megyek hozzá, esetleg elkezdek kötekedni. De csak mondani kell valamit ami nem oda illik és abba hagyom. A kocsiba csak azért zártak be mert menni akartam. Lehet, hogy borban az igazság, de tényleg szeretem nagyon a feleségemet és egyáltalán nem gondolok róla ilyeneket. Alapból szókimondó vagyok általában, úgyhogy tud róla ha valami nem tetszik. Szeretném ha meg tudná ezt bocsátni nekem, amúgy jó (volt) a házasságunk mert mindent meg tud(t)unk beszélni, jól állunk egymásnak. Nem értem miért mondtam ilyet. Már azon is gondolkoztam, hogy lehet nem is rá mondtam csak félre értették vagy én beszéltem félre.
2013. aug. 25. 23:50
 46/70 anonim ***** válasza:
100%

Nem a piálással van a gond, hanem az alpári viselkedéseddel.


Hogy a farkadat mások seggéhez dörgölöd, mikor ott a terhes feleséged?


És utána olyan sértéseket vágsz a fejéhez, aminek a fele elég lenne ahhoz, hogy bárki otthagyjon?


SZánalmas vagy! Ne is mentegetőzz!


Velem ilyent nem csinálnál, az első lenne az utolsó. Vannak még normális pasik is.

2013. aug. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
100%

46: Pontosan! Nem az a baj, hogy valaki pár havonta egy kicsit elereszti magát, hanem amit leírtál.



Kérdező! Te mit tennél, ha egy rendezvényen ahol mások mellett ott a baráti társaságod a feleséged úgy berúgna, hogy közölné, hogy te egy g...ci vagy és ordenáré hangon kiosztana mindenki előtt, egy másik férfi után szaladna és nyomná a fenekét a farkához, mert neki ő kell?

Másnap a kebledre öleled és jót nevettek együtt, hogy milyen vicces is volt?

2013. aug. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
100%

Figyu Kérdező!

Senki nem a piálásoddal foglalkozik, - hanem a viselkedéseddel.

Ha rád ilyen hatással van a szesz, akkor neked NEM FÉR bele 2-3 havonta sem!

Én nem iszok semmit vagy 10 éve (nagyon jól elbulizgatok), de egy héten 2-3 alkalommal bemegyek a törzskocsmába.

Vannak ott kemény alkeszok, meg néha nagyon részeg pacákok is, de senkitől nem türtük el soha az ilyen viselkedést!


A várandós asszonyodra azt mondani, hogy rohadt ge*i, (a többit meg nem részletezed)az nem "szókimondás".


Csak úgy, tapasztalt ivóként: 2-3 sörtől senki nem fordul így ki magából, nincs ilyen filmszakadás, hogy "lehet, nem is neki mondtam", meg egy nőt összekeverek egy másikkal, - szóval számold csak újra!

2013. aug. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a 46-os baíró (is)

Nő vagyok, de 4-5 sör után sem viselkednék így. Max. bealudnák :) AZ sem nőies dolog, de ha egyszer előfordul, lehet bocsánatot kérni, aztán vagy kapok, vagy sem.


De amit te csináltál az túl megy az elfogadható határon!

2013. aug. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 A kérdező kommentje:
Most már csak a viselkedésemmel van baj?
2013. aug. 26. 01:43
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!