Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Részeg voltam és elment tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részeg voltam és elment tőlem a feleségem, nagyon megharagudott. Hogyan engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

Koncerten voltunk a barátainkkal és tudni kell, hogy ha ilyen van túlságosan jól érezzük magunkat. Én amikor részeg vagyok még idegen embereket is 1000 éves barátomnak hiszek a csecsemőktől az öregekig. Oda megyek mindenkihez, ölelgetem őket, puszi meg minden. Viszont ha nem kapom meg amit akarok akkor kicsit agresszív leszek de le lehet állítani. Szóval kint voltunk és nagyon sokat ittam és oda mentem egy nőhöz akinek ugyanolyan színű haja volt mint neki és összekevertem őket, kicsit fogdostam de elküldött. Közben a csajok elmentek valahová, a fiúk elkeveredtek én meg egyedül maradtam és azt mondták, hogy oda bújtam egy nőhöz, ölelgettem, hozzá nyomtam a popsijához a farkamat és mikor elhúztak tőle nagynehezen, csúnyákat mondtam a feleségemre, olyanokat mondtam rá, hogy mekkora egy rohadt gec¡ meg a többit nem részletezném. Mikor visszamentünk a kocsihoz azt mondtam, hogy nekem ő nem kell, mindenáron vissza akartam menni a másik nőhöz ezért bezártak a kocsiba és még jobban kiabáltam meg elkezdtem mindent ütögetni, csapkodni. Nem tudom miért mondtam ezeket. Nagyon szeretem a feleségemet és senkiért nem hagynám el, várjuk az első gyerekünket (ő nem ivott) de összepakolta pár cuccát és elment. Hívtam, kerestem de nem akar látni. Megértem, én is rohadtul kiakadnék de szeretném ha megbocsátana mert tényleg mindennél jobban szeretem és nagyon hiányzik. Nem tudom mit tegyek, hogy vissza kaphassam. Mit mutassak neki? Mikor keressem? Vegyek neki valamit? Vigyem el valahová? Mit mondjak? Az érzéseimet hiába mondom. Mit tegyek?


Egyszer írom le. NEM VAGYOK ALKOHOLISTA, CSAK BULIKON ISZOM.


26/F


2013. aug. 25. 01:17
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 anonim ***** válasza:
7%

11 Természetesen mondanom sem kell: a nejedet a tenyereden repkedve-míg terhes, és hogy jóvá tedd. De a büszkeséged és a tartásod is meg kéne hogy maradjon.


Szóval hajrá a holnapi napnak.


ui: ha a lány szülei elhordanak mindennek, akkor szépen befogod a szádat és bocsánaot rebegsz. Mondjuk teljes joggal fogják tenni.


De az apró nép érdeke az első.

2013. aug. 25. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/70 anonim ***** válasza:
78%

10: "és elbattgyogsz apósodhoz, és szépen beszélgess el vele, vagy anyósodhoz-attól függ ki vezeti a gyeplőt.Ő lesz a te embered aki elfogja tudni simitani a dolgokat, hogy az asszonyod visszamenjen."


Attól függ, az én családom a küszöbön szedné darabokra, max a kitépett szívét dobnák a lábam elé. :-)

2013. aug. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
77%
Leszarom, hogy mi lesz veled, meg a feleségeddel, csak azt szeretném mondani, hogy remélem a következő ilyen lerészegedésednél, a következő általad molesztált nő nem otthon fogja undorában és tehetetlenségében végigzokogni a másnapot, hanem ott helyben rendőrt hív rád.
2013. aug. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 A kérdező kommentje:
Nem molesztálok senkit. Oda megyek, ha nem lök el akkor maradok, ha nem engedi akkor megyek. És ez sajnos engedte. De ha megbocsátana nem fordulna elő többé, hogy ennyit igyak. Terveztem menni hozzá de nem a szüleinél van hanem egy barátnőjénél.
2013. aug. 25. 01:59
 15/70 anonim ***** válasza:
47%

14


A szüleihez menj és ne hagyd magad lerázni, sem eltántoritani. Ha kell a küszöbbre is leülve. Ne a barátnőhöz, mert az csak adni fogja a nejed alá a lovat.De keményen ám-hiszen kibicnek semmi nem drága alapon, még srófolni is fogja a dolgokat.


Tudod ember most a gyerekedről és az asszonyodról van szó ám.

2013. aug. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 anonim ***** válasza:
*még srófolni is fogja a dolgokat-már mint a barátnő.
2013. aug. 25. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/70 anonim ***** válasza:
6%

12 Mindenki akkora vehemens, és úgy tesz mintha sosem hibázott volna még életében.


Útálom az ilyet.

2013. aug. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
88%

17: Hibázni hibáztunk mindannyian. Nem mosogattunk el amikor megígértük, elfelejtettünk évfordulót - mindenki sorolhatná.

Nyilvánosan lerészegedve azt mondani a párunkra hogy g...ci, na ez nem volt meg.

Tudod ez már nem egy kis hiba, amit pár nap durcival és egy csokor virággal el lehet simítani.

2013. aug. 25. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
81%
részegen mindenki meggondolatlan. de ha tudod hogy így viselkedsz részegen... én inkább attól aggódnék a helyedben mi lesz még ha ezt el tudod elsimítani?
2013. aug. 25. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
30%
De a koncert azért jó volt?
2013. aug. 25. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!