Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Részeg voltam és elment tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részeg voltam és elment tőlem a feleségem, nagyon megharagudott. Hogyan engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

Koncerten voltunk a barátainkkal és tudni kell, hogy ha ilyen van túlságosan jól érezzük magunkat. Én amikor részeg vagyok még idegen embereket is 1000 éves barátomnak hiszek a csecsemőktől az öregekig. Oda megyek mindenkihez, ölelgetem őket, puszi meg minden. Viszont ha nem kapom meg amit akarok akkor kicsit agresszív leszek de le lehet állítani. Szóval kint voltunk és nagyon sokat ittam és oda mentem egy nőhöz akinek ugyanolyan színű haja volt mint neki és összekevertem őket, kicsit fogdostam de elküldött. Közben a csajok elmentek valahová, a fiúk elkeveredtek én meg egyedül maradtam és azt mondták, hogy oda bújtam egy nőhöz, ölelgettem, hozzá nyomtam a popsijához a farkamat és mikor elhúztak tőle nagynehezen, csúnyákat mondtam a feleségemre, olyanokat mondtam rá, hogy mekkora egy rohadt gec¡ meg a többit nem részletezném. Mikor visszamentünk a kocsihoz azt mondtam, hogy nekem ő nem kell, mindenáron vissza akartam menni a másik nőhöz ezért bezártak a kocsiba és még jobban kiabáltam meg elkezdtem mindent ütögetni, csapkodni. Nem tudom miért mondtam ezeket. Nagyon szeretem a feleségemet és senkiért nem hagynám el, várjuk az első gyerekünket (ő nem ivott) de összepakolta pár cuccát és elment. Hívtam, kerestem de nem akar látni. Megértem, én is rohadtul kiakadnék de szeretném ha megbocsátana mert tényleg mindennél jobban szeretem és nagyon hiányzik. Nem tudom mit tegyek, hogy vissza kaphassam. Mit mutassak neki? Mikor keressem? Vegyek neki valamit? Vigyem el valahová? Mit mondjak? Az érzéseimet hiába mondom. Mit tegyek?


Egyszer írom le. NEM VAGYOK ALKOHOLISTA, CSAK BULIKON ISZOM.


26/F


2013. aug. 25. 01:17
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
86%

na kisöreg, a válaszokat nem olvastam végig, de a nejed helyében én örökre lelépnék, még terhesen is.


EZ volt most. Ez lesz legközelebb, és lesz utána is.


Tulajdonképpen csak azt nem értem, hogy húztátok ki eddig.

2013. aug. 25. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 anonim ***** válasza:
82%

"Pár pohár sörtől is oda megyek másokhoz"


Te alkesz vagy. Még kicsit uralkodsz rajta, de ez majd fokozódni fog.


Szegény nejed! Remélem nem bocsájt meg! Undorító vagy!

2013. aug. 25. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/70 Salx Narval ***** válasza:
96%
Ez barátom egy nagy süketelés, az alkohol hatásáról és a nejed iránti szeretetről. Azt elhiszem, hogy megbántad, de nem azért mert annyira szereted, hanem azért mert, felborult a megszokott világod. Én sem vetem meg a jó italokat és régebben ittas is voltam párszor, de aki józanul normális az piásan sem vetkőzik ki ennyire magából. Nekem ne mondja senki, hogy ezt, vagy azt azért tett mert berúgott, legfeljebb azt, hogy józanul gyáva voltam megcsinálni és tartottam a következményektől. Az alkohol, nem tesz más emberré senkit, csak elnyomja a gátlásokat. Nem a piától vagy agresszív és tahó, az csak előhozza. Kellene egy kis önismereti vizsgálatot végezned és akkor talán van esélyed idővel jobb emberré válnod. Ha ez sikerül, akkor piásan sem kellene tartanod attól, hogy előjön az igazi éned, vagy legalábbis nem kellene szégyenkezned miatta. Ha őszinte a megbánásod, akkor van remény számotokra és ezt őszintén kívánom.
2013. aug. 25. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/70 anonim ***** válasza:
96%

Lehet, hogy nem vagy alkesz: szimpán egy tapló vagy.

Úgy írsz a piálás alatti hülyeségedről, mintha a Nap mozgását vázolbád.

Azért van egy kis különbség: azt el kell fogadni mindenkinek, téged meg nem.

Ha nem bírod az ivást: ne igyál, ha szerinted ez része egy koncertnek, akkor ne menj koncertre.

Ismertem én is ekkora bunkót, de más jóideje kitöröltem minden kapcsolattartási lehetőségről.


Igazából ezt tanácsolnám a nejednek is, - és azt hiszem, minden normális ember ezt tanácsolja neki.

remélheted, hogy a baba már túl van az abortálható korhatáron...


Ne vegyél semmit, - ne mondjál semmit. te mennyire bíznál egy ilyen alak igéreteiben.

VISELKEDJ valami emberi módon, mondjuk ne igyál, talán ezt tudathatnád vele

2013. aug. 25. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 anonim ***** válasza:
88%

Kapcsolatok elején sokszor szándékosan ivós programra vittem a partnereket. Pontosan ezért, hogy lássam a "letisztult" énjüket.


Közben írod, hogy nem gondolsz soha a bajra, mások kínálgatnak. Tehát felelőtlen és befolyásolható vagy. Ha ez neki is összeállt, akkor nem fog többet szóba állni veled. Egy ilyen emberre nem lehet számítani, főleg gyerek mellett.

2013. aug. 25. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/70 anonim ***** válasza:
93%

"csúnyákat mondtam a feleségemre, olyanokat mondtam rá, hogy mekkora egy rohadt gec¡ meg a többit nem részletezném. "


Ne haragudj, de egy terhes nő pont ezeket akarja hallani, mert te épp mulatgatsz. Szerencsétlen, remélem nem bocsát meg.

2013. aug. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
100%

A nagy francokat fogsz megváltozni! A következő alkalom, amikor megint produkálhatod magad, a baba születése lesz. Na, akkor fogod magad eszméletlenre leinni ismét, mert apa lettél. Aztán egyre többször találsz indokokat.


Jól tette a feleséged, hogy ott hagyott, ha a társaság többi tagja sem tudott leállítani, és a kocsiba zártak, az azért nagyon gáz. Ha mindez otthon történik, a 4 fal között, szétvered a lakást? A farkad a másik nő fenekéhez dörzsölöd? Nem szégyelled magad? Nem sül le a bőr a képedről? Mindez otthon simán átmegy erőszakba majd. Ha az asszony nem enged, akkor meg leamortizálod a lakást?


Mázlista vagy, hogy a nőnek nem volt a közelben a férje vagy a barátja, és a barátaid nem hagytak magadra.


Nem most részegedtél le ennyire, nagyon jól leírtad, hogyan viselkedsz ilyenkor, vagyis nagyon jól tudod, hogy kezelhetetlen és agresszív leszel, ha iszol.


Ha a vejem lennél, már a torkodnak ugrottam volna, de ha nem én, a férjem biztosan.

2013. aug. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 anonim ***** válasza:
100%

Ha a feleségednek van egy kis esze, sosem megy vissza hozzád.


Mégis milyen tanácsot vársz? Ha ilyen vagy, amikor iszol, akkor ne igyál. Ennyi. Le is írod, tudod milyen vagy ha iszol. Akkor mégis miért? Jó nullának érezni magad? Mert annak tartja ám az ilyen palikat mindenki. Alkoholista vagy, ha ezek ellenére mégis iszol. Le kell állni. De a feleséged helyében akkor sem fogadnálak vissza. Lesz egy gyerek most, nem kell neki még egy.

2013. aug. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/70 anonim ***** válasza:
100%
Megaláztad őt, semmibe vetted! Ne csodálkozz ha elment!! Én is azt tettem volna, undorító vagy...
2013. aug. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 anonim ***** válasza:
89%
Ebből is látszik, egy 26 éves férfi még éretlen a házasságra és az apaságra. 30 alatt meg kéne tiltatni a férfiaknak. :D
2013. aug. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!