Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Részeg voltam és elment tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részeg voltam és elment tőlem a feleségem, nagyon megharagudott. Hogyan engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

Koncerten voltunk a barátainkkal és tudni kell, hogy ha ilyen van túlságosan jól érezzük magunkat. Én amikor részeg vagyok még idegen embereket is 1000 éves barátomnak hiszek a csecsemőktől az öregekig. Oda megyek mindenkihez, ölelgetem őket, puszi meg minden. Viszont ha nem kapom meg amit akarok akkor kicsit agresszív leszek de le lehet állítani. Szóval kint voltunk és nagyon sokat ittam és oda mentem egy nőhöz akinek ugyanolyan színű haja volt mint neki és összekevertem őket, kicsit fogdostam de elküldött. Közben a csajok elmentek valahová, a fiúk elkeveredtek én meg egyedül maradtam és azt mondták, hogy oda bújtam egy nőhöz, ölelgettem, hozzá nyomtam a popsijához a farkamat és mikor elhúztak tőle nagynehezen, csúnyákat mondtam a feleségemre, olyanokat mondtam rá, hogy mekkora egy rohadt gec¡ meg a többit nem részletezném. Mikor visszamentünk a kocsihoz azt mondtam, hogy nekem ő nem kell, mindenáron vissza akartam menni a másik nőhöz ezért bezártak a kocsiba és még jobban kiabáltam meg elkezdtem mindent ütögetni, csapkodni. Nem tudom miért mondtam ezeket. Nagyon szeretem a feleségemet és senkiért nem hagynám el, várjuk az első gyerekünket (ő nem ivott) de összepakolta pár cuccát és elment. Hívtam, kerestem de nem akar látni. Megértem, én is rohadtul kiakadnék de szeretném ha megbocsátana mert tényleg mindennél jobban szeretem és nagyon hiányzik. Nem tudom mit tegyek, hogy vissza kaphassam. Mit mutassak neki? Mikor keressem? Vegyek neki valamit? Vigyem el valahová? Mit mondjak? Az érzéseimet hiába mondom. Mit tegyek?


Egyszer írom le. NEM VAGYOK ALKOHOLISTA, CSAK BULIKON ISZOM.


26/F


2013. aug. 25. 01:17
1 2 3 4 5 6 7
 51/70 Salx Narval ***** válasza:
100%
Eddig is az volt a fő probléma. Egy normálisan viselkedő ittas embert elvisel a környezete a kocsmában, vagy egy bulin és a legtöbb asszony sem szól érte, ha néhanapján előfordul, de amit te műveltél az kritikán aluli viselkedés. El kellene gondolkodnod a dolgon, hiszen itt az oldalon,férfiak, nők, anyák, unokák, sőt akik megisszák a magukét még azok is elítélték a viselkedésedet.
2013. aug. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/70 anonim ***** válasza:
100%

én már ott nem értem, hogy miért iszol olyan elött aki nem iszik?

ez ugy lett volna elfogadható ha a nejed is gallyrészeg s másnap nem emlékszik az egészre.

2013. aug. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/70 anonim ***** válasza:
100%

"...oda mentem egy nőhöz akinek ugyanolyan színű haja volt mint neki és összekevertem őket, kicsit fogdostam de elküldött.... mondták, hogy oda bújtam egy nőhöz, ölelgettem, hozzá nyomtam a popsijához a farkamat és mikor elhúztak tőle nagynehezen,..."


A lompost nem vetted elő? :D:D

2013. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/70 anonim ***** válasza:
100%

ez a szerencséje. igy maradt még néhány % esélye.

képzed ha még be is akasztja neki most mekkora botrány lenne?

2013. aug. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/70 anonim ***** válasza:
96%

38-as vagyok. Nekem az az érzésem,hogy rosszul tetted fel a kérdést.

Valahogy így kellett volna:

"Mit tegyek,hogy a feleségem elfogadja,hogy évente néhány alkalommal (nyáron 3-4 hetente) aljas szemétláda módjára viselkedem vele? Mert erről nem tudok és nem is akarok lemondani, sem az ő,sem a születendő gyermekem kedvéért. Mert nekem ez jár!"

2013. aug. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/70 anonim ***** válasza:
21%

Öcsém, érdekes hogy a kommentelők 99%a még sosem csinált még csak hasonló hülyeséget sem:) álszentség.

Egyébként nem kell hülyeségeket belelátni a dologba, ettől nem lesz senki sem alkesz, se ilyesmi. Az én párom már az első söre után nem tud magáról, és cifrább dolgokat csinál mint a kérdező. Csinálna, ha inna. De nem iszik. Akkor ő is egy gusztustalan állat?

Érdekes ez a felfogás, kíváncsi lennék vajh hány válaszadó írkál úgy sületlenséget, hogy a mocskos kis titkait közben elhallgatja és szent mártírnak állítja be magát. Ezen kívül még az is hozzátartozik a dologhoz, hogy ha a kérdező és a kismama már X ideje együtt vannak, és a kérdező heti-havi alkalommal italozik, akkor nem hinném hogy a kishölgy nem tudott róla hogy milyen, illetve hogy bármi baja lett volna eddig ezzel, hiszen a gyereket is megtartotta nem? Ergo nem egyszer buliztak már együtt, a jóban rosszban pedig azt jelenti, hogy ha tudom hogy a pasim milyen részegen, akkor úgy is kitartok mellette, főleg ha sírva esedezik a bocsánatomért, mert tudom hogy nem ilyen. Ez egy olyan dolog mint amikor belemész egy nyitott kapcsolatba, de megsértődsz ha a másik fél él a lehetőséggel:) vagy az asszonykának eddig évek alatt nem tűnt fel milyen a férje ha piál? Ha annyira zavarta volna akkor azt a tudtára adta volna. Ez 100%.

2013. aug. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/70 anonim ***** válasza:

Én is mondtam, tettem már hatalmas hülyeségeket részegen, amiket józanon sosem tennék. Ezek oka általában az volt, hogy teljesen rosszul mértem fel a környezetem jeleit, félreértettem őket, ezért rossz (de akkor logikusnak tűnő) reakciót adtam rá.

Talán nálad is valami ilyesmi a helyzet, talán azt hitted, hogy a feleséged az a nő és rosszul esett, hogy a feleséged elutasít, vagy csak félrebeszéltél, vagy bármi hasonló félreértés. Ha szereted, és ezt ő is tudja, akkor el fogja hinni neked, hogy józanon értékeled helyesen a világot, és az az igaz, amit józanon mondasz és teszel.

Szerintem keresd, beszélj vele, kérj bocsánatot akár 100-szor is. Ígérd meg, hogy soha többet nem iszol többet két sörnél és tedd is így (gondolom nem szeretnéd, hogy ez megismétlődjön) Próbáld meg bizonyítani, hogy tényleg szereted.


(Én nő vagyok, és nem könnyen ugyan, de megbocsájtanék.)

Majd írj, hogy mi volt! Ha tényleg szeretitek egymást kár lenne, hogy 3 ember élete is tönkremenjen ilyen hülyeségek miatt.

2013. szept. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/70 anonim ***** válasza:
100%

nem olvastam végig a válaszokat de: ILYEN EMBER MIÉRT ISZIK?

HA TUDJA hogy hülyébb, agresszívebb lesz és máshogy hat rá az alkohol mint másokra akkor igenis mondjon le róla! Nem neki való! Kulturált ember tud alkohol nélkül is szórakozni! Nem létfontosságú...


Én a feleséged helyében ha megbocsátanék biztos hogy kikötés lenne az, hogy lemondasz az ivásról.

2013. szept. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/70 anonim ***** válasza:
100%

"Nem molesztálok senkit. Oda megyek, ha nem lök el akkor maradok, ha nem engedi akkor megyek. És ez sajnos engedte."


Tehát a nőtől függ, hogy megcsalod-e vagy sem. Hárítsuk másra, hiszen mi sosem vagyunk hibásak.

Hát persze...

2013. szept. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/70 anonim ***** válasza:
100%

Hozzám jöhetnél, ígérhetnél bármit, hozhatnál bármit, vehetnél bármit... az orrodra csuknám az ajtót.

Mehetnél anyámékhoz is, nem hiszem, hogy beljebb jutnál.

Hallod nem elég, hogy beégetted a feleségedet a vállalhatatlan viselkedéseddel, de még meg is aláztad, többféleképpen is. (Azt mondtad rá a barátaitok előtt, hogy rohadt gci és még egy másik nőt is fogdostál.)

Örülj, ha két hetente láthatod majd a gyerekedet.


Kiemelted a kérdést, gondolom azóta sem oldódott meg a helyzet. Szóval a (remélem nemsokára volt) feleséged is így gondolkozik.

2013. szept. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!