Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Részeg voltam és elment tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részeg voltam és elment tőlem a feleségem, nagyon megharagudott. Hogyan engeszteljem ki?

Figyelt kérdés

Koncerten voltunk a barátainkkal és tudni kell, hogy ha ilyen van túlságosan jól érezzük magunkat. Én amikor részeg vagyok még idegen embereket is 1000 éves barátomnak hiszek a csecsemőktől az öregekig. Oda megyek mindenkihez, ölelgetem őket, puszi meg minden. Viszont ha nem kapom meg amit akarok akkor kicsit agresszív leszek de le lehet állítani. Szóval kint voltunk és nagyon sokat ittam és oda mentem egy nőhöz akinek ugyanolyan színű haja volt mint neki és összekevertem őket, kicsit fogdostam de elküldött. Közben a csajok elmentek valahová, a fiúk elkeveredtek én meg egyedül maradtam és azt mondták, hogy oda bújtam egy nőhöz, ölelgettem, hozzá nyomtam a popsijához a farkamat és mikor elhúztak tőle nagynehezen, csúnyákat mondtam a feleségemre, olyanokat mondtam rá, hogy mekkora egy rohadt gec¡ meg a többit nem részletezném. Mikor visszamentünk a kocsihoz azt mondtam, hogy nekem ő nem kell, mindenáron vissza akartam menni a másik nőhöz ezért bezártak a kocsiba és még jobban kiabáltam meg elkezdtem mindent ütögetni, csapkodni. Nem tudom miért mondtam ezeket. Nagyon szeretem a feleségemet és senkiért nem hagynám el, várjuk az első gyerekünket (ő nem ivott) de összepakolta pár cuccát és elment. Hívtam, kerestem de nem akar látni. Megértem, én is rohadtul kiakadnék de szeretném ha megbocsátana mert tényleg mindennél jobban szeretem és nagyon hiányzik. Nem tudom mit tegyek, hogy vissza kaphassam. Mit mutassak neki? Mikor keressem? Vegyek neki valamit? Vigyem el valahová? Mit mondjak? Az érzéseimet hiába mondom. Mit tegyek?


Egyszer írom le. NEM VAGYOK ALKOHOLISTA, CSAK BULIKON ISZOM.


26/F


2013. aug. 25. 01:17
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
100%

Jajj ez nekem fel sem tűnt. Tényleg. :D

És ha a nő azt is engedte volna, hogy megdugd, akkor meg is dugod? És akkor az a kifogás, hogy "Drágám, hát engedte! Ha nem engedte volna, nem teszem meg!! Esküszöm!"

2013. szept. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
100%
Amíg ne a tetekkel bizonyítasz hanem csak üres szavak vannak addig ne várj semmit. Hatalmasat hibáztál amit egy bocsival meg egy csokor virággal nem lehet rendbe hozni. Megaláztad és porig tiportad azt a nőt aki a gyereked édesanyja lesz és akit állítólag szeretsz. Ha valóban vissza akarod kapni először is változz meg. Viselkedj felelősség teljes felnőtt emberként elvégre apa leszel. Nőj fel mert ha nem akkor mindent el fogsz veszíteni, feltéve ha már nincs késő.
2013. szept. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
100%

56: "Öcsém, érdekes hogy a kommentelők 99%a még sosem csinált még csak hasonló hülyeséget sem:) álszentség. "


A hülyeség és az orbitális t.ahó p.araszt viselkedés között tegyünk már különbséget. Szerintem sincs ember, aki még nem csinált butaságot, nem bántott meg senkit, de részegen a terhes partnert lege..cizni, más nőre mindenki előtt rámászni az unikum. Ráadásul túlmegy azon a határon, amit el lehet intézni egy bocsánatkéréssel.

2013. szept. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
0%
Szóval akkor megcáfoljátok azt, hogy ha évek során havi rendszerességgel mindig megcsinálta ezt, és a felesége nagyon jól tudta mert látta és elfogadta ( nyilván ezért van a gyerek) akkor a pasi hibája az, ha ugyanúgy viselkedett mint esdig, csak a feleség épp hisztisebb volt és nem tetszett neki? Ugyan már. Ha elfoadom hogy a pasim mondjuk mindig verekszik részegen és éveekig elvagyunk úgy egymással, hogy minden egyes ivásánál verekszik, akkor nem fogom egy alkalommal hirtelen megsértődni és elmenni. Gondolom dúlnak a hormonok a kishölgyben rendesen, de hidd el majd megoldódik.
2013. szept. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván nem azért pakolt össze a hölgy, mert a férje részegen "viccesre sikeredett." Sokkal inkább azért, mert az t mondta neki, hogy rohadt g*ci, hogy nem szereti és mert egy másik nőt tapogatott.

Azért nem mindegy, hogy a férjem részegen mindenkinek a barátja akar lenni vagy részegen elküld engem, a terhes feleségét a kva anyámba és egy másik nőt "szeretget".

2013. szept. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
0%
Ez még mindig nem cáfolja meg azt amit írtam, hiába pontozgattok le. Ember egész életükben amióta együtt voltak a pasi így viselkedett vele ha részeg volt. Ha zavarta volna akkor nyilván kidobta volna és nem gyereket csinál neki. Erről ennyit.
2013. szept. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
0%
Lehet,hogy a nő sem olyan makulátlan és tiszta,mint ahogy mi azt elképzeltük.Bár,ez a pasi akkor is egy tahó,a véleményemen és a régebbi válaszomon semmi sem változtat.
2013. szept. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
23%
Tudod mit van igazság a szavaidban, de azthiszem tökmindegy, mert a kérdező sem reagál, meg mindegy mit írunk jót vagy rosszat akkor is lepontoznak:D olyanok akik hozzá sem tudnak szólni a témához :D
2013. szept. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
Figyeld, a helyzetmegállapításomat is lepontozták, pedig 100%ban igaz:D vicc:D
2013. szept. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 idrzsupos ***** válasza:
100%

A feleséged hol van a bulik alatt???

Miért jársz olyan bulikra, ahová őt nem viszed, miért kell berúgni minden bulin? Azért van feleséged, hogy hozzá képest legyenek magánakcióid. Úgy viselkedsz, mint egy túlkoros kamasznaz anyukájával. NŐJJ FEL!

2014. febr. 17. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!