Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Túl sokat várok a férjemtől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat várok a férjemtől, ha szeretnék eljárni tornázni és akkor neki kéne a gyerekkel lennie?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy lehetne itthon is, de úgyis találok valami kifogást. Ráadásul a tömeg is ösztönöz.


Kötetlen munkaideje van, 8-9 között jár dolgozni, bőven beleférne előtte. Heti 3-4 alkalomról lenne szó.


2013. szept. 2. 12:25
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
47%

En sem orulnek neki, ha reggel, munkaba indulas elott akarna a parom gyereket bizni ram.


Tehát amig nem képes önellátásra a gyerek,addig minden reggel az anyáé,mert apuka lusta ránézni reggel?

És persze az este is az anyáé,mert apuka elfáradt?

Mindezt úgy,hogy anyuka is dolgozik.

2013. szept. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
85%

Annyira bírom ezt, hogy a pasik többsége nyavalyog,ha a nő felszedett pár kg-t, de nem támogatja ha leszeretne fogyni.

Igeni állj a sarkadra,és beszéljetek meg olyan időpontokat amikor eltudsz menni,ha heti 3x akkor annyit, a többire meg ráveszed otthon magad. Ha még korán is indulsz,akkor lehet a kicsi is alszik és nincs sok gondja vele.

2013. szept. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
19%
Bocsáss meg, de nekem az jött le, hogy apuka dolgozik, ellentétben anyukaval, aki gyeden gyesen akármit van. Tehat az egyik kötve van, hiszen be kell menni dolgozni, míg a masik nem, hiszen akkor áll neki a napi tennivalók ak, amikor csak akar.
2013. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

Én is dolgozok, csak itthonról, gyerek mellett, 2-3 órát.


Sikerült megint összeveszni a dolgon, hagyom a p.csába.

2013. szept. 2. 15:24
 25/35 anonim ***** válasza:
59%
Ne hagyd, gondolj arra, hogy mi lesz később. Ha most ebben nem tudtok megegyezni, akkor később, más dologban, hogyan fogtok? Amúgy mi az ő ellenérve? Miért nem akarja?
2013. szept. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
73%
A kondibérlet árából miért nem vesztek egy futópadot vagy szobabiciklit otthonra?
2013. szept. 2. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem sok, és ezt nőként mondom. Heti 4 alkalom az már több, mint minden másnap. És főleg úgy, hogy ő dolgozik, te meg 2-3 órát otthonról(az tudjuk milyen...)

Ha tényleg annyira le akarsz fogyni akkor simán tornázhatsz otthon délben, míg alszik a gyerek, vehetsz futópadot, szobabiciklit, vagy cska simán dvdre. Ha mindig találsz kifogást, az a te bajod, nem a férjedé. Én tökre megértem, hogy nincs kedve a gyerekre vigyázni reggel, munka előtt, mikor te meg otthon csücsülsz egész nap.

Szóval szerintem legyen heti max 2 alkalom, plusz heti 2 otthon és mindenki jól jár:)

2013. szept. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek mennyi idős, mikor kel, kell óvodába/iskolába vinni? Mert ha te időben hazaérsz és addig még a gyerek alszik, vagy legfeljebb reggeliztetni kell nem értem mi a probléma. A férjedé is nemcsak a tied, nem?

Vagy a férjed nem kíván a gyerek nevelésében részt venni? Én csak nem értem miért gond neki, hogy a saját gyerekével legyen.

2013. szept. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Ja, szóval én is mondhatom hogy nincs kedvem vigyázni a gyerekre amíg ő hétvégén horgászni megy, ugye? Meg este nincs kedvem kelni hozzá ha már ledolgoztam a 8-9 órát.


A gyerek 8 hónapos, 4kor kel, akkor adok neki inni, visszaalszik f8-8ig általában. Persze van hogy előbb ébred.

2013. szept. 2. 16:39
 30/35 anonim ***** válasza:
Arra még mindig nem válaszoltál, hogy mi az ő ellenérve.
2013. szept. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!