Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Túl sokat várok a férjemtől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat várok a férjemtől, ha szeretnék eljárni tornázni és akkor neki kéne a gyerekkel lennie?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy lehetne itthon is, de úgyis találok valami kifogást. Ráadásul a tömeg is ösztönöz.


Kötetlen munkaideje van, 8-9 között jár dolgozni, bőven beleférne előtte. Heti 3-4 alkalomról lenne szó.


2013. szept. 2. 12:25
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Szerinte ébredéskor mindig "problémás" a babánk. De hogy ez mit jelent, azt nem fejti ki.
2013. szept. 2. 17:45
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szépen közöld vele, hogy ha te nem mehetsz el, nincs szabadidőd, akkor ő sem megy sehová: csak munkahelyre és max. vásárolni. Se hobbi, se sport, se sörözés a haverokkal.
2013. szept. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Kérd meg, hogy próbáljátok meg és ha nagyon "problémás" és nem bír vele akkor kitaláltok valami mást, de ha meg sem próbáljátok honnan tudhatja, hogy működne vagy sem?!
2013. szept. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
Szóval magadnak szültél egy gyereket, neki semmi köze hozzá, ott se volt...Annak meg nincs igaza, aki azzal érvel, hogy azért vagy gyesen/gyeden, hogy állandóan te legyél a gyerekkel. Ha ennyire abból indulunk ki, hogy kit miért fizetnek, akkor tájékoztatásul: a GYED= gyermekgondozási díj. Az anyuka kapja fizetésként, amiért nem a munkahelyen dolgozik, hanem gyereket nevel. A napi átlagos 8 munkaórát helyettesíti, és nem 24 órás nonstop készenlétet jelent. Neked is jogod van szabadidőhöz, neki meg kötelessége a gyerekéről gondoskodni. A szoptatáson kívül semmi sincs, ami nemhez kötődő munka egy gyerekkel, mindent meg lehet tanulni.Nekem nincs gyerekem, sose volt a közelemben egy se, én se tudnék vele mit csinálni hirtelenjében, de nyilván életben tudnám tartani pár órán keresztül, a többibe meg belerázódnék. Elvégre számodra sincs a homlokára írva, hogy mikor mi a baja. Önző, lusta tuskó férjed van, sajnálom, és ne add ezt most fel, mert később is ez lesz, te majd mindig kussolsz a békesség kedvéért és szép lassan azt veszed észre, hogy az élet csak elmegy melletted, és te csak messziről nézed...
2013. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

egyetértek az előttem szólóval.

a férjed egy paraszt. bocsi. de már most látszik, hogy nyűg neki a gyerek.

2013. szept. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!