Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Túl sokat várok a férjemtől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sokat várok a férjemtől, ha szeretnék eljárni tornázni és akkor neki kéne a gyerekkel lennie?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy lehetne itthon is, de úgyis találok valami kifogást. Ráadásul a tömeg is ösztönöz.


Kötetlen munkaideje van, 8-9 között jár dolgozni, bőven beleférne előtte. Heti 3-4 alkalomról lenne szó.


2013. szept. 2. 12:25
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
89%

"Persze a csini ruhában ugrálunk sok pipivel repkedve a kezünkkel fèl óràt ,havi 8 ezerèr abból nem elèg minden másnap akkor kell a heti 4. "


Esküszöm, hogy elolvastam ezt a mondatot többször is, mégsem értem. Valaki elmagyarázná?


Kérdező, nem kérsz sokat. Nem is csak a torna, de igenis mozdulj ki néha gyerek nélkül, mert ha meg kövér és depressziós lennél, az szétrobbantaná az egész családot. Ne kérd, közöld, hogy akkor te ezken a napokon csak reggel 9-re leszl otthon, addig tettesse már magát családapának, annyi.

2013. szept. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
20%
En sem orulnek neki, ha reggel, munkaba indulas elott akarna a parom gyereket bizni ram. Mi van, ha dugoba kerulsz es nem ersz haza idoben? A munkahely fontosabb, mint a torna. Hiaba kotetlen a munkaido...
2013. szept. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:

Biciklivel megyek, hazaérek 8 felé.


Értem, hogy nem örül neki, de akkor mikor menjek?

2013. szept. 2. 13:18
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

Tőle kérdezd,akkor mondjon heti 4x 2-3 órát amikor vigyáz a kicsire.

Kis lelki fröccs is belefér,hogy ő se akarhatja hogy ne legyél kívánatos,ujra vékony,hisz neki akarsz tetszeni.

2013. szept. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
39%

a legtöbb pali ilyen. megcsinálják a gyereket, aztán hello.


kérdezd meg tőle, hogy szeretné-e, ha egy nagy darab zsírpacni lenne belőled? mert nem hiszem. erőltesse meg magát.

2013. szept. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
41%
Írtad, hogy este későn ér haza. Tehát elmegy otthonról 8 körül, és hazaér későn este. Neki is jár a pihenés. Miért nem mész el hétköznap futni, és hétvégén pedig a konditerembe?
2013. szept. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Ha 9kor indul, akkor f10 mire beér. Tehát 6-7 között tud hazaindulni. Kondi 8ig van, akkor már nem tudok menni.


Lehet, hogy tényleg jobb ha nem erőltetem. Vagy lemegy magától, vagy így maradok.

2013. szept. 2. 13:40
 18/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, mivel mi így élünk. Felváltva járunk edzeni, minden másnap jut ránk a sor. Alapvető, hgy nem áldozat neki a gyerekével lenni, hanem alap.
2013. szept. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
88%

A kedves férjed inkább összetehetné az összes kezét, hogy olyan asszonya van, aki nem hanyagolja el magát és NŐ akar maradni!!!

Egyáltalán nem vársz sokat a férjedtől, sőt, ez a minimum!


(F)

2013. szept. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem se sok,de én is saját helyzetből indulok ki,mert nálunk is így működött..Egyikünk sem halt bele,csak én le tudtam fogyni 15 kilót,ő pedig nagyon jól elvolt a kislányunkkal...
2013. szept. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!