Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Párom egy hét szabit vett ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom egy hét szabit vett ki gondoltam velem lesz itthon és kifestjük a házat amibe költözni akarunk. Erre ma elutazott Romániába az anyjáékhoz egy hétere. Iszonyatosan dühös vagyok rá, velem persze nincs itthon. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 20:13
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
64%
nem azért vette ki a szabit hogy otthon is dolgozzon, ahnem hogy pihenjen... amgy meg te is megtudod csinálni a festést: egyik hétvégén az egyik szobát, másikon a másikat... 3 nap alatt ki lehet festeni egy komplett lakást, ha ketten vagytok - tapasztalat- (én csináltam kis ecsettel a szegélyeket, ablak keret, villanykapcsoló stb- párom pedig a hengerrel az egész falat...) mit kell ezen hisztizni? mikor látta utoljára anyáékat?
2013. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
97%
Hát nem tudom, hogy kinél hogyan működik, de mi mindig megbeszéljük itthon, hogy mivel töltjük a szabadságunkat. Szoktatok ti kommunikálni!
2013. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
30%
Elmennek en is valahova. Ha o szorakozik akkor en is alapon:)
2013. szept. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
89%

Ahhoz képest, hogy még nem is találkoztál az anyjával, elég jól beosztod az idejét. Én mondjuk kezdetnek megismerkednék a szüleivel, mivel kíváncsi lennék rájuk. Az fontosabb lenne mint egy festés...

Verd ki a balhét, hátha észbe kap és haza se jön...

2013. szept. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
78%
Mi munka mellett teljesen kifestettük a házat... Nem kellett hozzá senkinek a szabadsága. Elhatározás kérdése.
2013. szept. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
81%

Azért, aki lepontozza azokat, akik azt mondják, igenis belefér, ha elmegy egy hétre Romániába, azok belegondoltak már, milyen ritkán juthat haza az a srác?

Én ismerek ilyen fiút, kb. 2 éve nem jutott haza. Szereti a párját, de szerintem a legkevesebb, ha elmegy és meglátogatja őket, ha épp tud úgy szabadságot kivenni. Oda nem lehet fél órára leugrani, mert vélhetően tőlük is iszonyat messze van.

2013. szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
71%
Ja, és bőven lesz még idő kifesteni utána is... Mi most költözünk a hétvégén albiba, és nem festünk ki, kérdező. Nincs időnk jelenleg, meg ráér az. Nem halunk bele.
2013. szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
88%
Biztos azért ment, hogy kifessen az anyjánál...
2013. szept. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 anonim ***** válasza:
91%
Mi most fogunk hétvégén új albiba költözni,de eszünkbe sem jutott,hogy kifessük,nem,hogy emiatt ne költözzünk be.Sőt én úgy tudom,hogy rendbe rakni az új lakók érkezése előtt a főbérlő dolga.Egyébként a festés megvár,nem szalad el.Románia meg nem egy ugrás,gondolom nem havonta jár haza a párod.Csúnya dolog az is,hogy vele kivetetted a szabit,hogy fessen ki,te meg nem hogy nem vettél ki szabit,de nem is a szabadnapjaidra szervezted,hogy még véletlenül se kelljen otthon lenni.
2013. szept. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/61 anonim ***** válasza:
85%

Nem értem. Ha megbeszéltétek, hogy festés lesz, akkor haragudhatsz jogosan. Ha nem beszéltétek meg, hanem csak feltételezted, akkor ne hisztizz.

Mondjuk nekem fura egy olyan házasság, amiben a férj nem közli jó előre, hogy egy egész hétre eltűnik...

2013. szept. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!