Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Párom egy hét szabit vett ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom egy hét szabit vett ki gondoltam velem lesz itthon és kifestjük a házat amibe költözni akarunk. Erre ma elutazott Romániába az anyjáékhoz egy hétere. Iszonyatosan dühös vagyok rá, velem persze nincs itthon. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 20:13
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
88%

Én ezt tök máshogy fognám fel, pláne ha nem is tisztáztuk le, hogy majd ő a szabija alatt non stop fest, amíg én dolgozok.

Azt mondod nagy a ház. Tessék, itt van a tökéletes alkalom egy baráti összeröffenést összehívni, egy nap alatt kifestetek egy-két szobát, közben valamelyik srác grillezhet valamit, így ebéd is lesz, visztek üdítőket, tök jóó buli!! Mire hazaér a párod abba a két szobába betudtok költözni, amit kifestettetek, a többit pedig már megtudjátok csinálni közösen meló után és hétvégén.

Azért egy festés nem akkora cucc, hogy hisztizni kelljen miatta. Mi huszonéves fiatalok minden haver/barát lakását így dobjuk össze közösen. Lehet nem lesz makulátlanul tökéletes (ha egyedül csinálnák a férfiak sem lenne az), de jó buli, jól szórakozunk, imádom és abszolút nem kötelező rossznak fogjuk ezt fel! Rosszabb lenne, ha egy ember nyakába szakadna minden.

2013. szept. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
89%

Ha még nem vagy a felesége, akkor van egy megérzésem, hogy nem is leszel. Ha már az vagy, akkor sajnálom a párodat nagyon.


Emeld fel kicsi kacsód, és ragadd meg az ecsetet, nem túl nehéz. Amúgy meg mi van, ha már ott laktok, és közben festitek ki? Mindig másik falat, és pikk pakk megvan együtt. Nyílván haza mennék én is a szüleimhez, ha már csak ennyi szabim lenne idén, és megkapom a szabit, akkor haza megyek még idén utoljára. Te nagyon önző vagy.


És ha problémád van ezzel, akkor miért is nem kommunikáltok, miért itt puffogsz nekünk. Meg lehet ám ezt beszélni a pároddal, hogy ki mikor és mit szeretne csinálni. Ha meg annyira nem értitek meg egymást, akkor miért vagytok ebben a kapcsolatban?

2013. szept. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
0%

Igaz, nem tudjuk milyen állapotban van a lakás, lehet nem csak hengerrel kell átgurulni rajta, de mindenesetre elég érdekes a párod. Én nagyon jó kapcsolatban vagyok a szüleimmel, de ha van mit csinálnom, akkor nem hagyom ott a munkát, felújítást stb azért, hogy szaladjak a szoknyájára. Miért nem lehet Romániába egy hétvégére menni? Ez valaki magyarázza már el a sok Nyugat-Európában dolgozó vendégmunkásnak, akik csak hétvégére mennek a családhoz haza 1000-1200 kilométerekről.

Én is dühös lennék, főleg, ha szó nélkül elmegy. Azért egy felnőtt férfinak lehetne már annyi esze, hogy ha valamit MOST kell csinálni, akkor csinálja és majd utána szórakozik.

Két lakásban laktunk, mindkettőt én festettem és tapétáztam és ha anyámék kitalálták, hogy menjek/menjünk akkor megmondtam, hogy most nem megyek, mert festés van és azt csinálom. Pedig nem is határidőre ment.

2013. szept. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
77%

Míg Szolnokról Ausztria közepébe átérünk 6 óra alatt, addig ugyaninnen Erdélybe egészen közel a határ mellé 10 óra...

Szarok az utak. Hacsak nem egy esküvőre megyek, ami egy napra szól, akkor biztos nem utaznék fél napot oda, majd fél napot vissza, hogy aztán alig 24 órát otthon legyek. MEgértem, hogy elment egy hétre. Egyébként feltételezem, hogy nem a férje, bár nekem így is fura, hogy nem beszélték meg, hogy miért is veszi ki a szabit.


A párom azelőtt elmondja, hogy mi a terve, mielőtt megtenné a lépéseket. Azt sem igazán értem, hogy te mirét nem kérdeztél rá.


Ha a párom hazajön és elmondja, hogy kivett 1 hét szabit, akkor egyrészt magától elmondja, hogy miért tette, de ha nem is, akkor az az első, hogy rákérdezek.

Nyilván már akkor tudta, hogy a családhoz készül, szomorú hogy nem mondta, de az is, hogy te nem kérdezted...aztán ha te gondoltál valamit, akkor ne hisztizz ha mégsem az történt. Nyisd ki a szádat helyette és kommunikálj azzal, akivel elvileg összeköltözöl. De minek...

2013. szept. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
83%

Általában akinek a szülei Romániában élnek, a szabi alatt haza szoktak utazni. Mivel nem egy félórás útról van szó,rövidebb időre nem is érdemes. Én egyszer megyek egy évben, de akkor 2 hétre. Nem tudom kérdező, miért hisztizel, még nem is a férjed, de már szabályozni akarod az életét.

A lakást attól még kivehetitek, aztán majd kifestitek, ha visszajött...KETTEN! Vagy neked jobb lenne a készbe beleülni? Balhézol egy h@lyeség miatt, mert te pont abban az egy hétben akarsz festeni, amikor hazautazott,,,önző vagy és hisztis!

2013. szept. 4. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
83%

A válaszokat olvasva úgy érzem én vagyok hülye.. Mert nem értem..



Van egy összeköltözni vágyó(?) pár...ahol a kommunikáció nulla tehát nulla....


Az egyik feltételezésekbe bocsátkozik, a másik szó nélkül elutazik...mintha csak lakőtársqknak nem egy párként költöznének


Mert jogos, hgy szeretné meglátogatni a családját a férfi, de jogos az is, hogy kiakadt a nő, mert nem tudja mi lesza költözéssel.

Nem arról van szó, hogy pl én nem tudnám megcsinálni, meg is tettem (Kérdező igen, úgy, hogy bnne laktam, sőt járólapot is sqját kezüleg raktuk le, persze ezt nem egyedül csináltam, de gletteltem, festettem, amikor a párom dolgozott)


Itt az az alap probléma, hogy nem beszélték meg...

Ha költözni akarok, akoor mérlegelek mit mikor hogyan...

Pl csak most lehet költözni, akkor biztosan nem most veszem ki a szabimat a hazautazásra.

De minimum megbeszélem a párommal. Azért nem jogosan dühös mert nincs vele, persze én sem örülnék, de egy olyan párja van, aki nem 20 km-re lakik, ez ezzel együtt jár...vagy neked is szqbi kellett volna, és menni vele...


Tehát KOMMUNIKÁLNI!!!! Vagy a kapcsolat hamar kuka lesz...

2013. szept. 4. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
17%
Hát szerintem akkor is kva érdekes, hogy pont akkor utazik el, mikor költözésbe vannak, meg előtte festeni kéne.Nem igaz, hogy pont akkor kell neki elmenni.
2013. szept. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
68%

Talán azért utazott el, mert a szüleit látogatja...de nekem van egy sejtésem. Egyszerűen arra volt kíváncsi, hogy ha ő meg akarja látogatni a szüleit, hogy reagálsz. És hát megbuktál...talán ezek után már nem is akar összeköltözni veled.

Aki igazán szereti a párját, az ezt megértette volna.

Plusz, nem egy férfi feladata a lakás kifestése. Vegyél ki szabit, és csináld meg! Ha én meg tudtam csinálni 8 hónapos terhesen, akkor te is meg tudod.

2013. szept. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:

"Talán azért utazott el, mert a szüleit látogatja..." Csak nem akkor kellene, amikor költözés előtt állnak, s sürget az idő.


"de nekem van egy sejtésem. Egyszerűen arra volt kíváncsi, hogy ha ő meg akarja látogatni a szüleit, hogy reagálsz. És hát megbuktál...talán ezek után már nem is akar összeköltözni veled. " Nekem ez abszolút gyerekes viselkedés, s nem egy egy felnőtt férfira vall. Én inkább megbeszélek mindent a párommal,nem tesztelgetem...de hát ki milyen szinten van.


"Plusz, nem egy férfi feladata a lakás kifestése. Vegyél ki szabit, és csináld meg! Ha én meg tudtam csinálni 8 hónapos terhesen, akkor te is meg tudod."

Miért kinek a dolga szerinted?Nem együtt kellene csinálni, ha mindketten dolgoznak?Érdekes felfogásod van.

2013. szept. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
Mi párommal a meló után mentünk festeni. Mindketten 7re érünk haza és éjfélig-1-ig dolgoztunk a házban, ez így ment egy hétig de kész lett :) És jó buli volt, mert együtt csináltuk :) 24 és 25 évesek vagyunk :)Ja és mi is Romániaiak vagyunk minden nyáron két hét a szülőké :)
2013. szept. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!