Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Párom egy hét szabit vett ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom egy hét szabit vett ki gondoltam velem lesz itthon és kifestjük a házat amibe költözni akarunk. Erre ma elutazott Romániába az anyjáékhoz egy hétere. Iszonyatosan dühös vagyok rá, velem persze nincs itthon. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 20:13
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
Néha úgy érzem itt külön fizetett kérdezők vannak. Én is ilyen munkát szeretnék.
2013. szept. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:

Szerintem ugyanannyira feladata ez egy férfinak is, mint egy nőnek. Ahogy szürreális elvárás a férfitől, hogy itthon maradjon a szabadsága alatt és festegessen, amíg asszonyka dolgozik, meg a jelenlegi otthonában mereszti a hátsóját házimunkára hivatkozva, ugyanúgy szürreális elvárás, hogy most a nő fesse ki az egészet.

Szerintem sz*r állapotú lakásban is ki lehet bírni pár napot, aztán munka után lehet festegetni, meg hétvégén is. Lehet arra az időre oda a kényelmes élet, dehát istenem.

Ugyanúgy lehet hívni rokonokat és barátokat, hogy segítsenek, úgy gyorsabban megy a munka.

Nem vagdalózni kell, meg hisztizni, hanem beszélgetni a pároddal és előre tervezni. Attól hogy megvettétek a festéket, az nem jelenti azt, hogy egyértelműen ezen a héten fog a párod festeni, amikor szabija van. Lehet ő alapjáraton úgy gondolta, hogy simán költözhető a lakás, majd apránként fel lesz újítva.

2013. szept. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:

Azt írod még nem is ismered a szüleit.Itt lett voln az alkalom.Nem gondoltátok???

Ha már összeköltöztök akkor valami tervetek van a jövöre nézve.....

2013. szept. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:

Kicsit javítanálak. Hazautazott Erdélybe, és nem Romániába. Ha már vele vagy együtt, legalább tiszteld és becsüld meg a származását.

És ha kifizetitek a kauciót+1. havi lakbért, akkor költöztök be, amikor akartok.

Még jó, hogy hazautazik a szüleihez. A kérdés inkább azt, miért nem közösen teszitek mindezt. Én párod helyében a hisztid végett meggondolnám, hogy összeköltözzek-e veled vagy sem.

2013. szept. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
ha külön utakon jár akkor ez a kapcsolat nem sokat ér.
2014. júl. 31. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
szerintem nem volt korrekt tőle, nem igazán akarja ezt a kapcsolatot. ha szeretne nem tett volna ilyet.
2014. júl. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:
kiraknám a szűrét.
2014. júl. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
ne költözz össze vele, nem megbízható
2014. júl. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 anonim ***** válasza:
49es és 50-es. miért nem férfi munka a festés? nem mindenki tud 1 lakást elsőre kifesteni. lehet hogy kifesti, de az olyan is lesz. ha szép munkát akar, akkor tudni kell festeni. Nálunk mindig a férjem festi a lakást, mert ő nem engedi hogy én csináljam, de addig én mást csinálok a ház kőrűl. munka megosztás is létezik.
2014. júl. 31. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:

Azért nem férfimunka szerintem, mert ehhez semmi erő, semmi fizikai adottság nem kell..

A nagy bútorok cipelése az mondjuk inkább ferfimunka..


Egy festés esetén ugyanakkora esélye van a ferfinek jól megsinálni, mint a nőnek..

Bár nem tudom milyen ügyesség kell hozzá.. Nem egy bonyolult dolog,előszőr16 mcoltam amikor lányként a zsobámat vestettem.

23 évesen már egy egesz lakást gletteltem( bár2-szerannyi ideig tartott, mint egy szakembernek, hisz az első volt) és festettük ketten.

Nem dicsekvés, hanem tény, és szebb lett, mert maamnak csinatam, mintha a festő jött volna, én képes voltam 3 adjára is ráglettelni, ha az a fal nem volt egyenes...egy szakember egy ket hepe hupit simán hagy

2014. júl. 31. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!