Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak? Teljesen ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Teljesen ki vagyok.

Figyelt kérdés

Férjemmel 2 éve élünk együtt, van egy pár hónapos babánk. Nagyon jó volt a kapcsolatunk, egyet leszámítva, hogy egy ideig gyakran emlegette az exeit, ami nekem nem tetszett, meg is kértem, hogy ne csinálja, mert frusztrált vagyok tőle. Javult a helyzet, boldogok voltunk, nagy tervekkel, ház, kocsi is van közös javakból. Éreztem, hogy imád bennünket.

Tegnap viszont este ültem a FB előtt, és egyik ismerős épp posztolta, hogy gratulál a Marikáknak. Párom leült mellém, meglátta, és jókedvűen, lelkesen rákérdezett: "Ma Mária nap van?" ...és mosolygott. Az exén kívül egy Mari sincs a környezetünkben, se családban. Mivel már szinte allergiás voltam az ex emlegetésétől (nem volt a felesége, nincs gyerek), gondolkodás nélkül rávágtam, hogy "ja, a lángos képű exednek van a névnapja, biztos már jól be van rúgva..." Erre a párom: "Nem írsz neki, hogy boldog névnapot?" Nagyon kiakadtam, sikítottam, hogy én miről köszöntsem már fel azt a csámpás ...t? Hozzá tartozik, hogy azért haragszom rá, mert lehordott engem mindennek a közös ismerőseinknek.

Nagyon kiborult a bili, ez amolyan utolsó csepp volt a pohárban. Hozzá vágtam, hogy ha gondolja elköltözöm, felhívhatja a drága exét, jöjjön vissza, mert annyira érdekli még mindig. Erre a párom meg rávágta, hogy én meg egy nagyv*lagú p***a vagyok. (Híztam 16 kg-t a terhesség alatt, abból 6-ot már fogytam 4 hó alatt). Még hozzá tette egy kis idő múlva, hogy ezt hozom ki belőle a hülyeségemmel. Azóta nem beszélünk. Szeretem, és nem értem miért csinálta ezt. Belátom nekem sem kellett volna így kiakadni, de már nem bírom cérnával, mert az anyja is már a fejemhez vágta, hogy mikor a kisfia együtt élt azzal a lánnyal, akkor ez és ez volt. Kit érdekel? Miért kell engem b...gatni? Én sem beszélek az exeimről, de kíváncsi sem vagyok a máséra. Nagyon haragszom, de nem tudom mit tegyek. Pici a gyerek, nem válhatok el...



2013. szept. 13. 08:32
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
68%
Te nem vagy normalis, mar ne is haragudj.
2013. szept. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos azt kell mondjam itt te hibáztàl. Az ex nem véletlenül ex.elkell fogadd hogy a férjefdnek van múltja is. Amugy szerintem csak azért cukkol mert tetszik neki ha féltékeny vagy. Az meg ami anyost illeti .. hát na, az anyosok már csak ilyenek.
2013. szept. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
97%

Ugye tudod, hogy te sem vagy normális??

Az ilyen felesleges féltékenykedések miatt fog tönkremenni a kapcsolatod.

Azért gondolkodj egy kicsit.. Téged vett el. Téged akart a gyereke anyjának.. Mi kell még? Nem csal meg...Elviseli a hülyeségeidet.. Komolyan. Ha minden szép és jó akkor neked kreálnod kell balhét??

Az én férjemnek is vannak exei, ahogy nekem is. Mi néha mesélünk történeteket a régi időkről.. Nem várhatja el senki a másiktól hogy soha ne emlékezzen arra aki az élete része volt egyszer..

Na mindegy.. Ha így folytatod, nemsokára újabb kérdést fogsz kiírni

"Elhagyott a férjem, mert ki nem állom az exeit"

Változtass a viselkedéseden, mert el fogod vesztíeni a férjedet..

2013. szept. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
98%
_Neked_ súlyos önértékelési problémáid vannak. Szerintem keress fel egy hozzáértő pszichológust és beszélgess vele erről! Tönkreteszed az életed, a férjedét és a gyerkedét is, ha nem teszed helyre a saját önbecsülésed sürgősen! N30
2013. szept. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
97%
Ismét egy szép, jól átgondolt kapcsolat...
2013. szept. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
93%

Remélem máris jobban vagy, hogy ezt leírtad.

Szerintem akárhogy is van vagy lesz, te mindig úgy törődj a gyerekkel és magaddal, ahogy te magad elvárod és vállald, hogy olyan vagy, amilyen. Sose felejtsd el, hogy a férjed nem a tulajdonod, mint ahogy te sem vagy az ő tulajdona. Nem kényszeríthetsz rá semmit, a tetteiért ő felelős, ő találja ki őket és tőle függ, hogy az ő élete milyen.

Te élj vele nyugodt házasságban. Hiszen attól még, hogy te nem kedvelsz valakit, attól neki még nem kötelessége bunkónak lenni vele. Nem kötelessége egyik pasinak sem, hogy az exét meg nem történtnek nyilvánítsa. Attól még fel lehet köszöntenie, like-olhatja a hülye képeit stb. Hiszen vannak közös emlékeik, netán közös érdeklődési körük is lehet. Lehet, hogy téged választott, feleségnek, anyának a másik csak szerinte alkalmatlan lett volna, de lehet, hogy te nem szereted azt a zenét, amit ők szerettek. Nem sajátíthatod ki minden téren, akármennyire zavar is.

Mondd meg neki, hogy te csak annyit kérsz, hogy legyen veled tisztességes (értsük úgy, hogy ne csaljon meg) és legyen szíves tudja hol a határ az exek ügyében, illetve tegye meg, hogy a jelenlétedben ne beszél róla/vele stb.


Nem kell tiltani, az izgalmasabb úgyis, hogy azt megszegje. Mindezt tárgyilagosan, nyugodtan mondd meg neki. Nem kell vitába belemenni, hogy ha megkérdezi, hogy mégis szerinted hol a határ. Mondd meg neki, hogy ő egy felnőtt férfi, bízol benne, hogy tudod, hol a határ.


Az alakodat tedd rendbe, hogy elégedett legyél magaddal, anyósoddal pedig ne szállj vitába, úgyis elvetted a drága pici fiát. :)

2013. szept. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
83%
Te hülye vagy! Mellesleg, ha te ilyen szavakkal illeted a volt nőjét, akkor mit pattogsz, ha lenagyvalagúznak? Nyilván az is vagy.
2013. szept. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem azért borult ki a bili, mert egy k..rva nagy vihar volt benne.


Hülyeségen problémázol.


A szülés utáni idegbaj amúgy normális, majd elmúlik.

2013. szept. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
96%
Ezt a helyzetet most magadnak köszönheted! Szépen, óvatosan, taktikusan próbálj kimászni belőle!
2013. szept. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
60%

Lehet hogy itt többen nem értenek meg, de én valahol átérzem a problémád. Amúgy 10 kiló feleslegtől senki nem nagyvalagú, főleg nem a közös gyerek szülése után. A férjed egy bunkó.

Amúgy ha a szép szó nem használt neki, hiába kérted én elkezdeném az exemet mondogatni, vagy a szomszéd pasit, vagy a postást bárkit, hogy az miért is olyan jó, mit nyújt a családjának. Én mindig azt mondom a férjemnek is, ha számolódik hogy én is tudok, csak azért mert nem teszem én is tudok mondani dolgokat. Tehát te is. Tessék egy kicsit a férjedet megszorongatni. A Pisti mennyivel többet dolgozik mint te, mennyivel többet nyújt a családjának, de jó fizikumú ez a Béla. A Péter meg Ciprusra vitte a Gizit hát nem semmi férfi ez a Péter. Amúgy szerintem a férjed vagy bunkó aki nem veszi észre hogy neked ez rosszul esik meg igazából mi közöd is ehhez, miért kellene x év után, gyerek után a Marit hallgatni. Vagy direkt csinálja, jó hogy húzhat vele, örül hogy féltékenykedsz. Mindkét esetben jó megoldás amit írtam, és te ne húzd fel magad a Mari miatt, ne mutass érzelmeket.

2013. szept. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!