Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak? Teljesen ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Teljesen ki vagyok.

Figyelt kérdés

Férjemmel 2 éve élünk együtt, van egy pár hónapos babánk. Nagyon jó volt a kapcsolatunk, egyet leszámítva, hogy egy ideig gyakran emlegette az exeit, ami nekem nem tetszett, meg is kértem, hogy ne csinálja, mert frusztrált vagyok tőle. Javult a helyzet, boldogok voltunk, nagy tervekkel, ház, kocsi is van közös javakból. Éreztem, hogy imád bennünket.

Tegnap viszont este ültem a FB előtt, és egyik ismerős épp posztolta, hogy gratulál a Marikáknak. Párom leült mellém, meglátta, és jókedvűen, lelkesen rákérdezett: "Ma Mária nap van?" ...és mosolygott. Az exén kívül egy Mari sincs a környezetünkben, se családban. Mivel már szinte allergiás voltam az ex emlegetésétől (nem volt a felesége, nincs gyerek), gondolkodás nélkül rávágtam, hogy "ja, a lángos képű exednek van a névnapja, biztos már jól be van rúgva..." Erre a párom: "Nem írsz neki, hogy boldog névnapot?" Nagyon kiakadtam, sikítottam, hogy én miről köszöntsem már fel azt a csámpás ...t? Hozzá tartozik, hogy azért haragszom rá, mert lehordott engem mindennek a közös ismerőseinknek.

Nagyon kiborult a bili, ez amolyan utolsó csepp volt a pohárban. Hozzá vágtam, hogy ha gondolja elköltözöm, felhívhatja a drága exét, jöjjön vissza, mert annyira érdekli még mindig. Erre a párom meg rávágta, hogy én meg egy nagyv*lagú p***a vagyok. (Híztam 16 kg-t a terhesség alatt, abból 6-ot már fogytam 4 hó alatt). Még hozzá tette egy kis idő múlva, hogy ezt hozom ki belőle a hülyeségemmel. Azóta nem beszélünk. Szeretem, és nem értem miért csinálta ezt. Belátom nekem sem kellett volna így kiakadni, de már nem bírom cérnával, mert az anyja is már a fejemhez vágta, hogy mikor a kisfia együtt élt azzal a lánnyal, akkor ez és ez volt. Kit érdekel? Miért kell engem b...gatni? Én sem beszélek az exeimről, de kíváncsi sem vagyok a máséra. Nagyon haragszom, de nem tudom mit tegyek. Pici a gyerek, nem válhatok el...



2013. szept. 13. 08:32
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
85%
A féltékenység nem egyenlőség a primitívséggel. Lehetsz féltékeny, de ez inkább bunkóság volt részedről.
2013. szept. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%

Szülés után érzékenyebbek a nők mint máskor. Ettől lehet ez a kiborulás. Amikor a viccet se érti esetleg az ember. No nem azért mert nincs humorérzéke, csak azért mert a fáradtságtól, a saját testén tapasztalt változásoktól másképp látja a dolgokat.

Szerintem kérj bocsánatot a hisztiért, és mond el neki, hogy hiába tudod hogy nincs jelentősége, mégis sza.ul esik. Még jobban mint előtte.

Az én férjem is szokott ilyen megjegyzéseket tenni, de én se hagyom, azt teszem mint az előző válaszoló. Fel lehet hívni rá drága férjed figyelmét arra, hogy nála is vannak kisebb seggű, izmosabb, gazdagabb stb pasik. Majd leszokik a piszkálódásról. Azonban attól tartózkodj, hogy ilyen típusú jelzőkkel illeted az exet. Ebből ordít a féltékenység. Inkább kép alapján emeld ki egy jó tulajdonságát. Ebből érezni fogja a férjed, hogy lesz..od hogy őt nézegeti. Később ugyanilyen jellegű pozitív megjegyzést tehetsz a te ismerőseid közül egy pasira, ha találsz rá megfelelő alkalmat.

2013. szept. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
71%

9-05-ös!


"Amúgy 10 kiló feleslegtől senki nem nagyvalagú, főleg nem a közös gyerek szülése után. A férjed egy bunkó."


1. Ki kezdte a másik leszólását? Tudtommal a kérdező.

2. A kérdező így csak azt kapta vissza, amit adott. A férj nem bunkó, csak nem hagyott a kérdező számára egy tök ismeretlen nőt leszólni. (primitívség volt egyébként). De ha már a férje exének a kinézetét szidja, kvázi a férje ízlését szólja le nők terén... No comment.


A kérdezőt meg nem ismered, a férje biztos nem alap nélkül mondta. Szóval itt is igaz, hogy amit nem akarsz maganak, ne tedd másnak, mert visszakapod....

2013. szept. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért kell ilyen apróságokon kiakadni. Szinte mindenki úgy házasodik meg, hogy volt előtte is élete, kapcsolata. És képzeld, ha a volt barátom neve napja van, nekem is eszembe jut az illető, mert más olyan keresztnevűt nem ismerek, csak őt. Akkor hát máglyára velem is! De tovább megyek, olykor a férjem is, én is beszélgetünk a kapcsolatunk előtti időkről, és nem megyek a falnak, mert volt előttem más nő is. Vele maradt? Nem! Olykor facebookon egy-egy like és köszöntés is belefér, valójában egyáltalán nem érdekel a dolog, mert bízom magamban és benne is. És nálatok ez hiányzik. Vagy a férjedben nem bízol meg, vagy magadban, de ezek a hisztik csak megmérgezik a kapcsolatot, nem csoda, ha egy idő után már nem tolerálja a férjed a kirohanásaidat, ilyenekkel engem is ki lehetne kergetni a világból.

És ha ilyen dolgok miatt egyáltalán eszedbe jutott a válás is, akkor az elég gáz, már ne is haragudj.

2013. szept. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
62%

miért kéne a feleségnek dicsérni az exet vagy elviselni h a férje rá csorgatja a nyálát?

a férjet is megnézném mennyire sudár alkat h nagyvalagúzza a kisgyerekes feleségét akin nem 40 kiló felesleg van hanem 10.

2013. szept. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
79%
Azért mert a férj névnapján fel akarja köszönteni az exet, már egyből csorgatja a nyálát??? Hahaha, micsoda logika. :DDD
2013. szept. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
90%

Mi nem akadunk ki egymás exein. Egyet kivéve, mert avval sajna mindennap találkozik, de tudom, hogy csak barátok maradtak és nem is jártak igazából, kicsi féltékenység van, de szerintem ez természetes és én is igyekszem, hogy ne legyek az.

Lehet hülyének nézel, de én kifejezetten szeretem mikor az exeiről beszél, egyik-másiknak megmutatta a képét is, hááát. Egyik se szebb a másiknál. De ez én vagyok, hogy szeretem az ilyesmit, nem vagyok féltékeny. De mivel engem választott és mellettem tart ki, így tudom, hogy Neki én vagyok a legjobb, legszebb, leghozzávalóbb az összes közül.

Gondolj Te is erre, hogy Téged vett el, neki csak Te kellesz, szebb és jobb vagy bármelyiknél. És akkor más másképp fogod látni a dolgokat.

25/N

2013. szept. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Válaszolók szerintem nézzétek azt is, hogy szülés után van és súlyproblémái is vannak. De Kérdező, kicsit próbálj meg több önuralmat és kérd meg a férjed, hogy míg nem rázódtál helyre ő is legyen türelmesebb és kerüljön bizonyos témákat. :)

18-as voltam (Asszem)!

2013. szept. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
22%
Én megértelek. Miért is kéne az exeket köszöntgetni névnapkor meg bármikor? Minek??? Ez a gáz.
2013. szept. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
80%
Tehat a kérdező hozta szoba az exet, elég sértő módon es ki van borulva, hogy a párja vissza szólt. Hat igen, ész az keves szorult bele.....
2013. szept. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!