Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit csináljak? Teljesen ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Teljesen ki vagyok.

Figyelt kérdés

Férjemmel 2 éve élünk együtt, van egy pár hónapos babánk. Nagyon jó volt a kapcsolatunk, egyet leszámítva, hogy egy ideig gyakran emlegette az exeit, ami nekem nem tetszett, meg is kértem, hogy ne csinálja, mert frusztrált vagyok tőle. Javult a helyzet, boldogok voltunk, nagy tervekkel, ház, kocsi is van közös javakból. Éreztem, hogy imád bennünket.

Tegnap viszont este ültem a FB előtt, és egyik ismerős épp posztolta, hogy gratulál a Marikáknak. Párom leült mellém, meglátta, és jókedvűen, lelkesen rákérdezett: "Ma Mária nap van?" ...és mosolygott. Az exén kívül egy Mari sincs a környezetünkben, se családban. Mivel már szinte allergiás voltam az ex emlegetésétől (nem volt a felesége, nincs gyerek), gondolkodás nélkül rávágtam, hogy "ja, a lángos képű exednek van a névnapja, biztos már jól be van rúgva..." Erre a párom: "Nem írsz neki, hogy boldog névnapot?" Nagyon kiakadtam, sikítottam, hogy én miről köszöntsem már fel azt a csámpás ...t? Hozzá tartozik, hogy azért haragszom rá, mert lehordott engem mindennek a közös ismerőseinknek.

Nagyon kiborult a bili, ez amolyan utolsó csepp volt a pohárban. Hozzá vágtam, hogy ha gondolja elköltözöm, felhívhatja a drága exét, jöjjön vissza, mert annyira érdekli még mindig. Erre a párom meg rávágta, hogy én meg egy nagyv*lagú p***a vagyok. (Híztam 16 kg-t a terhesség alatt, abból 6-ot már fogytam 4 hó alatt). Még hozzá tette egy kis idő múlva, hogy ezt hozom ki belőle a hülyeségemmel. Azóta nem beszélünk. Szeretem, és nem értem miért csinálta ezt. Belátom nekem sem kellett volna így kiakadni, de már nem bírom cérnával, mert az anyja is már a fejemhez vágta, hogy mikor a kisfia együtt élt azzal a lánnyal, akkor ez és ez volt. Kit érdekel? Miért kell engem b...gatni? Én sem beszélek az exeimről, de kíváncsi sem vagyok a máséra. Nagyon haragszom, de nem tudom mit tegyek. Pici a gyerek, nem válhatok el...



2013. szept. 13. 08:32
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
95%
Hol olvastatok hogy fel akarta köszönteni? En ezt olvasom a kérdésben: . "Párom leült mellém, meglátta, és jókedvűen, lelkesen rákérdezett: "Ma Mária nap van?" ...és mosolygott. Az exén kívül egy Mari sincs a környezetünkben, se családban. Mivel már szinte allergiás voltam az ex emlegetésétől (nem volt a felesége, nincs gyerek), gondolkodás nélkül rávágtam, hogy "ja, a lángos képű exednek van a névnapja, biztos már jól be van rúgva..." Erre a párom: "Nem írsz neki, hogy boldog névnapot?" A ferfi csak megjegyezte, hogy milyen névnap van, a kérdező hozta szoba az exet....
2013. szept. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Nem én kezdtem a sértegetést, azért utálom az exét (mellesleg nem érdekelne), mert mióta tudja, hogy együtt vagyunk fűnek-fának szid engem. Először, hogy csak az idióta nők szülnek gyereket ahelyett, hogy élnék a világukat, buliznának. Aztán, hogy milyen tehén vagyok, mikor látott a nagy hasammal az utcán. Aztán állítólag le-kismajmozta a gyerekünket. Nekem is van türelmem, idegrendszerem, betelt a pohár az ilyen dolgokkal, mikor ráadásul a párom csak annyival letudta az egészet: "sz**d le!" Örülhet, hogy nem találkoztunk sehol, mert a fejét belevágtam volna az asztalba. Most, hogy én le lángos képűztem, akkor már én vagyok a p**a? Másnak mindent lehet? Ráadásul ÉN miről köszöntsem fel ezek után az ő exét??? Miért kéne nekem ezt mosolyogva tűrni, és jópofát vágni az egészhez. Ebédre ne hívjam meg BM????
2013. szept. 13. 09:57
 23/36 A kérdező kommentje:

" Hozzá tartozik, hogy azért haragszom rá, mert lehordott engem mindennek a közös ismerőseinknek. "


Kérdésbe is leírtam, miért utálom... de ezt valahogy nem látta meg senki. Köszönöm a válaszokat azoknak, akik normálisan válaszoltak. Akik meg szidtak, gondolom itt élik ki devianciájukat, hogy belerúgnak a fekvőbe...

2013. szept. 13. 10:00
 24/36 anonim ***** válasza:
64%
Tudod, ha intelligens lennél, HA! akkor leszarnád, de te szítod a balhét és azt éred el, hogy a férjed nem szól hozzád és elüldözöd! De hajrá! A lángos képű karjaiba taszítod, de nyugodtan!
2013. szept. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a férjednek van igaza: sz@rd le! Most komolyan nem értem, miért foglalkozol egy olyan valaki véleményével, akit még egy kicsit sem kedvelsz, és nem is szoktatok találkozni.Lehet, hogy azért ócsárol, mert téged elvett a pasi, őt meg nem. De attól, hogy ő ócsárol, neked még nem kellene lesüllyedni erre a szintre, foglalkozz a babával és a férjeddel, az ex pedig mondhat akármit, ha boldogok vagytok együtt.
2013. szept. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok. Én láttam, hogy miért utálod, de most ha belevered a fejét a betonba, akkor mennyivel leszel jobb mint ő? Semmivel. Ezért mondta a férjed, hogy sz..rd le, emelkedj felül. Úgysem tudsz mást csinálni, ha nem akarsz olyan nevetségessé válni mint az ex.

Az ismerősök meg nyilván el tudják helyezni maguktól is a csajt, nem kell neked is erre a szintre süllyedni, mert ahogy Woody Allen is mondta, úgyis legyőz a rutinjával.

Na. Erről van szó kérem. Ezért nem kéne hisztit csapni. Felköszönteni meg nyilván nem kell, ezt a férjed egy elszúrt poénnak szánta. Biztosan nem túl jó a humorérzéke, de ez van. Marikának hívják a fél világot, szóval egy Mária nap nem túl nagy probléma.

2013. szept. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
23%
Egyébként egyszerű a kérdező, mint az eke, de a férj és Mari is primitív. Teljesen jogos elvárása a kérdezőnek, hogy az ex-ek felse merüljenek a beszélgetéseknél, mert ez nem normális. Elhiszem, hogy az IQ70-es tartományban nem sok a téma, de hogy valaki az exeit emlegesse az elég perverz. Én eleve az ex szót sem szeretem, mert az olyan Mónika show-s fogalom.
2013. szept. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Micsoda egy idegbeteg némber hárpia vagy.

Hogy a f#szba volt képes bárki is elvenni, ráadásul felcsinálni?

2013. szept. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan már Somewhere, a férj, nevezzük Sanyinak, a Sanyik ilyen seg.fejek. Direkt provokálta a feleségét, mert jobb dolga nem volt, hiszen van egy pár hónapos gyereke és hát kivel foglalkozzon, ha nem a Marival a rib.ncal.
2013. szept. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
100%

Könyörgöm, nekem a férjem exfelesége (akivel közös gyerekük van, azért teljesen le sem zárható a kommunikáció) szívta hasonló elmés beszólásokkal a véremet évekig.


Egyetlen hatékony módszer volt a leépítésére és a saját lelkivilágom egészségesen tartására: nem foglalkoztam vele. Tiltólistára tettem minden technikai eszközön (e-mail, telefon, stb, stb), a férjemmel pedig megbeszéltem, hogy ha egy mód van rá, én nem szeretnék összefutni vele. Ha meg házhoz jön, én hívom a rendőrséget.


Pár hónapig eltartott, de láthatóan csökkent a lelkesedése, mert nem tudott provokálni. Sőt, néhány évnyi teljes csend után eljutottunk odáig, hogy egy véletlenül összefutás rövid, de emberhez méltó párbeszéddel zárult.

Kedvelni nem fogom a jövőben sem, de nem is túráztatom magam rajta, illetve haragot sem érzek.


Mondjuk hozzátenném, hogy önmagában az, hogy ex, nem zavart, a férjem más exeivel (válás után és a velem való megismerkedés közötti időszakban voltak) például jóban vagyok, mert normális személyiségük van.

2013. szept. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!