Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan magyarázzam meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan magyarázzam meg, hogy én nem csináltam semmit?

Figyelt kérdés

A feleségem nekiállt kitakarítani a kocsimat és egyszer hallom, hogy kiabál. Nem tudtam mi baja van ezért oda mentem és a kesztyűtartó mélyén volt pár csomag óvszer. Néztem nagyokat én is mert fogalmam sem volt, hogy hogy kerülhetett oda, aztán beugrott, hogy még nyáron kölcsön adtam a kocsimat egy haveromnak és valszeg akkor kerülhetett bele és elfelejtette. Ezt a nejem nem tudja mert akkor volt a tesójánál külföldön de hiába is mondom neki. Gonsoltam rá, hogy beszélek a haverommal, hogy mondja el csak az a hiba ezzel, hogy összekaptunk és ahogy ismerem megtenné, hogy sokkal rosszabbul jöjjek ki ebből az egészből. Milyen ötleteitek vannak?

29/F


2013. szept. 17. 16:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell ebből olyan nagy ügyet csinálnod, ha ragaszkodik hozzá a feleséged, hogy felkeressétek a barátodat, akkor tedd meg neki, de nekem nem lenne nagyobb bizonyosság, mert egy haver azt mond amit akar.

Ha nincsenek egyéb jelei a megcsalásnak és a kapcsolatunk jól működik minden téren, akkor én hinnék a férjemnek. Lehet, hogy egy ideig jobban odafigyelnék a dolgaira, de az óvszer témát biztos lezárnám.

Amit tehetsz, hogy segítesz neki elhinni az igazságot. Biztonyítod neki, hogy szereted, hogy vele teljes életet élsz és nincs szükséged kalandokra. Engedd, hogy egy kicsit "ellenőrizzen", aztán majd megnyugszik ős is.

2013. szept. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!