Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, ti hogyan reagálnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, ti hogyan reagálnátok? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Férjemmel, és 1,5 éves kisfiunkkal jelenleg anyósoméknál élünk. Férjem sokat dolgozik, közben tanul. Anyósoméknak vállalkozása van, oda is besegít. Rám, és a kicsire, szó szerint semmi ideje. De! Ami nagyon-nagyon rosszul esik, hogy ha valamit el kell intézni az anyjáéknak, akkor abbahagyja a tanulást, és megy, szó nélkül, oké, így helyes. De ránk nem szakít időt, nem akar szakítani, még 5 percet sem, és emiatt nagyon magam alatt vagyok. Ha jelzem neki, hogy velünk is jó lenne foglalkozni, szinte még haragszik, de ha anyósoméknak kell valami, akár, egy piti dolog, ami után ők is ugyanúgy utána tudnak járni, akkor azonnal van ideje rá. 5 percet sem foglalkozik naponta a fiával.:( Azzal magyarázza, hogy elfoglalt, tanulnia kell. Anyósomékra mindig van ideje!!! Hogyan van ez? Ha szóvá teszem, akkor a leírtak a válaszai. Értelmesen végiggondolva tényleg szakíthatna ránk is időt, de nem akar. Sírhatnékom van... Miért neki család, ha így viselkedik? Elég lenne az anyja meg az apja! A városban sem jelenünk meg együtt, csak félévente 1x-2x. Arról, hogy 3-asban elmenjünk, pl. egy sétára, néhány hónapja volt, akkor is napokat könyörögtem neki. Miért ilyen? Vagy túl nagyok az igényeim? Teljesen háttérbe szorít minket. Én mindig csak várjak, legyek türelmes, értsem meg...:(:(
2013. szept. 17. 22:05
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
82%
Menj haza a szüleidhez és mondd meg neki, ha hiányoztok akkor szóljon!
2013. szept. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 anonim ***** válasza:
82%
Hát itt neked kéne átlátni miért is alakult ki a helyzet. Ha úgy látod retteg a szüleitől, miért nem kérdezel rá? A tanulással nincs baj, de az nem normális dolog, hogy rátok soha nincs ideje. Párom is ilyen volt egyébként, ha anyuka ugrasztotta azonnal ment, amit én kértem az ráért fél évet. Több év veszekedés meg több szakítás után változott csak meg. Persze nem azt mondom, hogy így csináld mert ez sem normális módszer, de talán ha pár napra elmennétek, az segítene megvilágítani hányadán is álltok.
2013. szept. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
87%
Minek éltek ott? Oda szültél gyereket, de minek?
2013. szept. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
46%
Hány évesek vagytok?
2013. szept. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 A kérdező kommentje:

Mint írtam is, NEM ILYEN VOLT házasság elején, gyerek, tanulás előtt.

Igen, szívesen megtenném, hogy haza költözzünk, de akkor hallgathatnám hónapokig anyóséktől az okoskodást, tanácsokat.

2013. szept. 17. 22:39
 26/58 A kérdező kommentje:
25, ő 29.
2013. szept. 17. 22:40
 27/58 anonim ***** válasza:
59%

"Tudtam, igen, mert idővel reméltem, akar külön élni."


Az elején azt írod ilyen volt most meg azt, hogy nem?

2013. szept. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
41%

Jaj te is csak rinyálsz, de nem teszel semmit sem.

Anyóséknál élsz, a férjed le se szar, ja és még szültél is, de a férjed ez sem érdekli! Gratula

2013. szept. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 A kérdező kommentje:
ja, meg teljesen kiakadnának, hogy én milyen rossz-indulatú vagyok, persze, hogy a fiukat védik!
2013. szept. 17. 22:42
 30/58 A kérdező kommentje:

Igen, azt tudtam, hogy nem akar elköltözni, de reméltem, rá tudom venni.

De velem nem így viselkedett, régebben.

2013. szept. 17. 22:44
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!