Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, ti hogyan reagálnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, ti hogyan reagálnátok? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Férjemmel, és 1,5 éves kisfiunkkal jelenleg anyósoméknál élünk. Férjem sokat dolgozik, közben tanul. Anyósoméknak vállalkozása van, oda is besegít. Rám, és a kicsire, szó szerint semmi ideje. De! Ami nagyon-nagyon rosszul esik, hogy ha valamit el kell intézni az anyjáéknak, akkor abbahagyja a tanulást, és megy, szó nélkül, oké, így helyes. De ránk nem szakít időt, nem akar szakítani, még 5 percet sem, és emiatt nagyon magam alatt vagyok. Ha jelzem neki, hogy velünk is jó lenne foglalkozni, szinte még haragszik, de ha anyósoméknak kell valami, akár, egy piti dolog, ami után ők is ugyanúgy utána tudnak járni, akkor azonnal van ideje rá. 5 percet sem foglalkozik naponta a fiával.:( Azzal magyarázza, hogy elfoglalt, tanulnia kell. Anyósomékra mindig van ideje!!! Hogyan van ez? Ha szóvá teszem, akkor a leírtak a válaszai. Értelmesen végiggondolva tényleg szakíthatna ránk is időt, de nem akar. Sírhatnékom van... Miért neki család, ha így viselkedik? Elég lenne az anyja meg az apja! A városban sem jelenünk meg együtt, csak félévente 1x-2x. Arról, hogy 3-asban elmenjünk, pl. egy sétára, néhány hónapja volt, akkor is napokat könyörögtem neki. Miért ilyen? Vagy túl nagyok az igényeim? Teljesen háttérbe szorít minket. Én mindig csak várjak, legyek türelmes, értsem meg...:(:(
2013. szept. 17. 22:05
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
37%

ja azt hitted, ha szülsz akkor költözni akar? perszeee...

nem is akart sosem, anyucipicifia! te ott egy senki vagy és az is leszel, mert nem a te házad, megtűrt ember vagy!

2013. szept. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
86%

Én semmiképpen nem élnék sem az anyósomékkal, sem a saját szüleimmel. Ez mindre a megoldás.

A szüleinél ő csak anyuci pici fia, és ennek az elvárásnak tökéletesen meg is felel a leírtak alapján. Fel kell nőni, ebbe az is beletartozik, hogy képesek vagytok önállóan fenntartani magatokat. Akár albérletben, de semmiképpen nem a szülőkkel.

2013. szept. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
77%

A probléma az, hogy sok nő képes bármi áron férjhez menni bárkihez, gyereket szülni bárkinek, ha az illető hajlandó rá. A lila köd miatt nem gondolkodnak.


A második diplomámat én is munka mellett tettem le, és érdekes módon volt időm arra, ami nekem fontos volt.


Egy nő

2013. szept. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
2013. szept. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 A kérdező kommentje:
Igen, így van. ha tudnátok, hányszor, de hányszor összekapunk amiatt, hogy rá akarom bírni a költözésre!? Sokszor, de hajthatatlan. Van aki fele ennyiből él, több gyerekkel! Sajnos nem akar lemondani a kényelmes életéről.
2013. szept. 17. 23:06
 36/58 Kései Sirató ***** válasza:
60%

Megoldás:

Ülj le vele és mondd el neki, hogy téged mennyire megbánt a viselkedésével.

Mondd neki, hogy fontolgatod a válást.

Én a helyedben valóban fontolgatnám, beszélnék is egy ügyvéddel.

Ha elhagyod, kénytelen lesz gyerektartást fizetni.

Én legfeljebb addig maradnék ebben a házban, míg letelik a félévés befejezte a tanulást.

Utána ultimátumot kapna, vagy elköltözünk együtt albérletbe, vagy csak én a gyerekkel.

Anyósomék nem a főnökeim, nem hagynám, hogy beleugassanak az életembe. Örüljenek, hogy ott vagyok, szültem nekik unokát, nem váltam el, láthatják minden nap, de csak fél évig élvezhetnék ezeket a bónuszokat a részemről.

Vagy így vagy úgy, a megoldás olaj..

2013. szept. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
52%
De sok bunko valaszolo van! Sajnalom hogy ilyen a ferjed es ilyen helyzetben vagy. Nem tudsz par napra elkoltozni anyukadekhoz, rokonhoz? Te is at gondolnad mi legyen, kipprobalnad magad egyedul es ferjed is el gondolkodna magan esetleg hianyoznatok neki es rajon mennyi szep percet nelkulozott...es vissza venne magan. Teljesen megvaltozni nem fog ebben ne bizz mindig anyuci papucs fia lesz... Sajnos en is ismerek ilyet.
2013. szept. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 A kérdező kommentje:
Az bizti, hogy papucs! Azt már ne is írjam, ugye, hogy szerinte jogtalanok ezek a "sérelmek", vagy viták!? Mert szerinte csak indokot keresek a vitára.
2013. szept. 17. 23:33
 39/58 anonim ***** válasza:
93%

Az ő szempontjából tényleg csak indokot keresel a vitára, mert tudtad, hogy nem akar elköltözni, mégis hozzámentél és lett gyerek. Az egy dolog, hogy reménykedtél abban, hogy meggyőzheted, mint látod, erre nem szabad sajnos alapozni.


Nem fog megváltozni, ha nem szorítod rá, mert eddig se tette. Ha megkíséreled rászorítani azzal, hogy mondjuk mégis elköltözöl, az anyjáék telebeszélik a fejét, te leszel a rossz, és soha rátok se néz...


Mikor veled rendesebb volt a kapcsolat elején, az azért volt, mert több ideje volt. Most nincs annyi. Most láthatod, valójában milyen ember. Ezt lehetett sejteni is abból, hogy ő sose akart elköltözni onnan, de hát nem sejtetted...


Én nem látok kiutat a helyzetből, hacsak el nem fogadod így, ahogy van. Végül is annak idején te belementél abba, hogy ott laktok, és még azt se szabtad meg feltételül, hogy egyszer elköltöztök, mert ő végig elzárkózott ettől. Ezért nem érti most min vagy kibukva...

2013. szept. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 A kérdező kommentje:
Mert most nem csak én vagyok, hanem a fia is. Nem egyedülálló anya akarok lenn, mert most szinte az vagyok, csak házasságban. Szeretnék normális családot, ahol a férj is foglalkozik a gyerekkel, és a feleségével is.
2013. szept. 17. 23:53
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!