Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, ti hogyan reagálnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, ti hogyan reagálnátok? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Férjemmel, és 1,5 éves kisfiunkkal jelenleg anyósoméknál élünk. Férjem sokat dolgozik, közben tanul. Anyósoméknak vállalkozása van, oda is besegít. Rám, és a kicsire, szó szerint semmi ideje. De! Ami nagyon-nagyon rosszul esik, hogy ha valamit el kell intézni az anyjáéknak, akkor abbahagyja a tanulást, és megy, szó nélkül, oké, így helyes. De ránk nem szakít időt, nem akar szakítani, még 5 percet sem, és emiatt nagyon magam alatt vagyok. Ha jelzem neki, hogy velünk is jó lenne foglalkozni, szinte még haragszik, de ha anyósoméknak kell valami, akár, egy piti dolog, ami után ők is ugyanúgy utána tudnak járni, akkor azonnal van ideje rá. 5 percet sem foglalkozik naponta a fiával.:( Azzal magyarázza, hogy elfoglalt, tanulnia kell. Anyósomékra mindig van ideje!!! Hogyan van ez? Ha szóvá teszem, akkor a leírtak a válaszai. Értelmesen végiggondolva tényleg szakíthatna ránk is időt, de nem akar. Sírhatnékom van... Miért neki család, ha így viselkedik? Elég lenne az anyja meg az apja! A városban sem jelenünk meg együtt, csak félévente 1x-2x. Arról, hogy 3-asban elmenjünk, pl. egy sétára, néhány hónapja volt, akkor is napokat könyörögtem neki. Miért ilyen? Vagy túl nagyok az igényeim? Teljesen háttérbe szorít minket. Én mindig csak várjak, legyek türelmes, értsem meg...:(:(
2013. szept. 17. 22:05
1 2 3 4 5 6
 51/58 Kései Sirató ***** válasza:

Én mindenképpen várnék fél évet, több okból:

- addigra befejezi a tanulást

- 2 éves lesz a gyerek.

Egyébként nem tudjuk, hogy szülés előtt volt-e állásod, vissza tudsz-e oda menni dolgozni.

Én -amennyiben a férjem nem akar velem együtt albérletbe költözni- , úgy visszamennék dolgozni és a fizetésemből + a gyerektartásból fizetnék albérletet (keresnék 1 garzont) és ha már kimondták a válást és rendeződött a lelkiállapotom, új kapcsolatot, társat keresnék.

Nem kell eltemetned magad csak azért, mert van 1 gyereked. Most vagy fiatal, 10-15 év múlva csak sokkal nehezebb lesz.

2013. szept. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
100%
A helyzet az, hogy nem egy férfihez, hanem még egy felelőtlen gyerekhez mentél hozzá. Én csak azt nem értem ezt miért nem ismerted fel előbb? Szerintem nem fog változni, esetleg talán sok-sok év múlva, de ha így gondolja, hogy ez kényelmes mert anyuci apuci 29 évesen mindent a segge alá tol nem tudod meggyőzni az ellenkezőjéről. Nem tudom neked mennyi bevételed van/mennyi lesz, de ha megtehetném én mennék albérletbe, és közölném, ha látni akar titeket oda kell mennie. Ultimátum nélkül nem fog menni.
2013. szept. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
Én is egyetértek az utolsóval. A válaszok fényében, ha tehetném, én a helyedben elköltöznék. Akár anyámékhoz, akár egy albérletbe, teljesen mindegy, de ez a helyzet így nem fog megváltozni.
2013. szept. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 Kései Sirató ***** válasza:

Mire jutottál?

Marad minden a régiben? Mert ha igen, akkor te is hibás vagy, azért viselkedik így veled, mert veled ezt meg lehet tenni.

Elköltözöl a gyerekkel együtt? Visszamész dolgozni?

2013. szept. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs:(

Ma is összekaptunk.

Nem tudom meddig tudunk még együtt lenni, főleg így anyósékkal, extra feszültséget okoznak, és enélkül jobban meglennénk. Sokszor eszembe jut az, hogy itt hagyom a családjával, de a kicsi miatt nem jó ötlet.

2013. szept. 19. 14:38
 56/58 anonim ***** válasza:
A gyereknek is jót tenne ha elköltöznétek
2013. szept. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
100%
A te szüleid nem opció?Én a helyedben szép óvatosan,pár napra összepakolnék némi cuccot és megmondanám,hogy hazamegyek a szülőkhöz,ők is hadd unokázzanak kicsit.Akkor az anyós sem szólhat be,hogy,,különköltözöl"és a pár nap hiányt(remélhetőleg)a férjed is észre fogja venni és talán kicsit észhez tér.Vagy megteheted,hogy hazamész és egy kicsit még tovább is maradsz annál a néhány napnál,amit nekik felvetettél.Ha minden jól megy,a férjed elgondolkodik,mi lesz a vége,ha továbbra is így folytatja,mert egyelőre annyit lát,hogy bármit megtehet(vagyis éppenhogy magasról tesz a családjára)úgysem lépsz semmit,otthagyni nem fogod,csak tűrni,ahogyan eddig.Talán kicsit felocsúdna,ha mégis lépnél és,,csak pár napra"eltűnnél a kicsivel.Ha nem a szüleidhez,rokonhoz,barátnőhöz.
2013. szept. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Ez tipikus, hogy most sem teszel semmit.

Annyi jó ötletet kaptál, de csak ülsz, mint 1 rakás szerencsétlenség. Miért kérdezed a véleményünket, ha úgysem teszel semmit? A sültgalambot várod? Nem veszed észre, hogy magától semmi nem javul meg?

2013. szept. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!