Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ez mire vall, ez a felfogás,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mire vall, ez a felfogás, gondolkodás?

Figyelt kérdés

Amikor a párotok,férjetek, feleségetek megaláz, flörtöl, mindent megenged magának, csak neked kell kussban lenned.

Ugyanakkor elvárja, hogy te rajongjál érte, tiszteletben tartsd, tetszedjen neked és szeressed!

A hibáival nincsen tisztában, csakis te vagy a hibás és csakis õ a jó ember.


2013. szept. 21. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Ez végtelen önzésre vall és arra, hogy semmit nem jelentesz neki.


Úgy kirúgnám, hogy még nyoma sem maradna az életemben.


Minden embernek, akár nő, akár férfi, legyen annyi önbecsülése, hogy nem tűri a megaláztatást és az egyoldalú kapcsolatot.


Ki vele!

2013. szept. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem nem tesz ilyet,ha tenne nem lenne a férjem. Miért vagy egy ilyen emberrel együtt ?
2013. szept. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Nálunk is ugyan ez volt anya és apa között...Apa mindent anya semmit. Ami hab volt a tortán , megcsalta apa anyát és amikor anya szóvá merte tenni , elsült 1-2 pofon....De Hála Istennek ennek már vége. Rossz volt végignézni gyerek szemmel.
2013. szept. 21. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

"Nem lehet harmonikusan együtt élni valakivel, ha nincs benne kapcsolatban az a motívum is, hogy nem tehetek meg a másikkal bármit, mert elveszíthetem. Feltételekre szükség van. Ezt persze nagyon nem szeretik az emberek, mert bennük van az az infantilis vágy, hogy feltétel nélkül fogadják el őket. Ez azonban irreális. A valóságban nem működik." Popper Péter


Ha nem szabok feltételeket, ha mindent ráhagyok, van az a szemét ember, aki megteszi velem, ami neki tetszik. Hogy mitől lesz valaki olyan, azt nem tudom, ezer oka van. De a kereslet találkozik a kínálattal. Akinek igénye van arra hogy alázza a másikat, az általában talál maga mellé egy alacsony önbecsülésű embert. Sajnos ezek a párok sokáig együtt is maradnak. (itt válik el a hosszú kapcsolat a boldog kapcsolattól.)

2013. szept. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
pszichopata
2013. szept. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Őőő és te miért is vagy ezzel az emberrel??


(Egyébként mi az a "tetszedjen"?)

2013. szept. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Személyiségzavara van, a pszichés fejlődésébe hiba csúszott és nagy adag kisebbségi komplexust is próbál leplezni. Menekülj jó messzire!
2013. szept. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem találtál rá a párodra,és ő sem!Egy ilyen egoista ember mellé egy hasonló őrült passzol!Hogy tudtok együtt élni?? Én házasságpárti vagyok(28 év),de azt mondom,hogy menekülni kell,mert ez nem párkapcsolat.
2013. okt. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
En is azt kérdezem magamtól, hogy miért vagyok vele, hiszen már kiábrándultem belõle, de sajnos ki vagyok neki szolgáltatva. Ennyi éven keresztül csak a szomoruság jutott mellette.
2013. okt. 5. 12:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!