Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy nő házassága közben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő házassága közben a munkahelyén úgy állítja hogy ő már évek óta nincs jóban a férjével holott ez nem így van milyen következtetést vonhat le a férj amikor ezt megtudja?

Figyelt kérdés

2013. szept. 23. 07:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem annyit, hogy a ferj is mondhatja ezt a feleseg tudta nelkul a munkahelyen. Flortolhet ugyanugy hiszen nincsen kevesebb joga a kapcsolatban, mint a nonek.


Alljon a talpara, hogy ujra ferfinek nezzek! Lobbantson szerelmet! En legalabbis ezt tennem.

2013. szept. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem így akar zöld utat adni valakinek a munkahelyen, tudatni vele, hogy benne lenne egy kis hancúrban.

Egyébként más okot nem igazán találok, ha attól tartani, a gyerektervezés miatt elbocsátanák, akkor inkább azt mondaná, hogy nem terveznek még gyereket, és kész. Ahhoz nem kell rosszban lenni a férjjel.

Azért is furcsa ez, mert a nők inkább az ellenkezőjét szokták csinálni, vagyis ha nem is valami jó a házasság, akkor i3-as, hanem 5-ös tanuló, a férj egy don juan, a lakás tipp-topp...stb.

2013. szept. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem így akar zöld utat adni valakinek a munkahelyen, tudatni vele, hogy benne lenne egy kis hancúrban.

Egyébként más okot nem igazán találok, ha attól tartani, a gyerektervezés miatt elbocsátanák, akkor inkább azt mondaná, hogy nem terveznek még gyereket, és kész. Ahhoz nem kell rosszban lenni a férjjel.

Azért is furcsa ez, mert a nők inkább az ellenkezőjét szokták csinálni, vagyis ha nem is valami jó a házasság, akkor ias jónak állítják ben, a gyerek nem 3-as, hanem 5-ös tanuló, a férj egy don juan, a lakás tipp-topp...stb.

2013. szept. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem azt a következtetést vonhatja le a férj, hogy a nő okkal terjesztette azt, hogy a házassága nem működik annak ellenére ha együtt van a férjével. Az ok pedig nem lehet más, mint hogy tudjon pasizni a munkahelyén. Netán már van is valakije és így tudja csak az illetőt megtartani, ha beadja neki ezt a dumát, hogy már nincs jóba a férjével. Persze így mindenki másnak is ezt kell a munkahelyen mondani, máskülönben kiderülne az igazság.

A férj vonja kérdőre a feleséget, járjon utána valóban igaz-e a hír és a fejleményektől és a felesége reakciójától függően tegye meg a lépéseket. Ha nem egyértelmű a hűtlenség akkor is járjon nyitott szemmel a férj, ha pedig egyértelmű és még boldog akar lenni valaha, akkor váljon el és kezdjen új életet.

2013. szept. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Hát azért kérdeztem mert én vagyok a férj 20-év házasságról van szó ami kisebb veszekedéseken kívül rendben zajlott.kb- 2éve kezdett a feleségem elhidegülni tőlem ami a mai napra teljesen sikerült is neki.Kb 2-éve volt az is hogy a munkatársa mesélte el egy ismerősömnek hogy az asszony azt mondta neki hogy ő már évek óta nincs is együtt a férjével.
2013. szept. 23. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!