Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Társfüggő a férjem és öngyilko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kindi kérdése:

Társfüggő a férjem és öngyilkossággal fenyeget. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A férjem dolgos, rendes, ragaszkodó és mindennél fontosabb számára a családja. Már amikor megismerkedtem vele, nekem nem volt szerelem, inkább egy előző szerelmemet akartam feledtetni vele és jól éreztem vele magam, rendes pasi is volt, randiztunk. Már akkor éreztem hogy egyszerűen "rámcuppant" teljesen, minden idejét velem tölti. Két hét ismeretség után teherbe estem és nagy érzelmi drámán estem át hogy mi legyen végül szülők lettünk és pár évig jól megvoltunk, szerettem, de valami mindig hiányzott talán a szerelem.


Igazából egy évvel ezelőtt kezdődtek a gondok, ugyanis megcsaltam és beleszerettem vkibe akiért el akartam hagyni. Nem is tudom miért. Egy ilyen önfeláldozó, rendes férjet hogyan és miért kellene elhagyni? Magam sem tudom, egyszerűen a másikkal jobban megértem magam és boldogabb vagyok.


A férjem gyakorlatilag mindent megbocsát csak hogy együtt maradjon a családunk és vele maradjak.

Próbáltam vele "finoman" megbeszélni a dolgokat és a válásra terelni a szót, de öngyilkossággal fenyeget olyans szinten, hogy tegnap este derékszijat kötött a nyakába és ugrani készült...sőt, bár nem mondta ki csak utalt rá, hogy ha otthagyom, vagy magával végez vagy velem. (már én is szóba kerültem)


Ha odalennék érte és szeretném természtesen nem állna fennt ilyen veszély. De mióta megismertem a férjem erről az oldaláról is, egyre jobban undorodom tőle, hiába "rendes" férj aki mindent megtesz a családjáért.


Szerintetek mit tegyek?



2013. szept. 11. 10:27
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
66%

Most ő a szemét pedig kezdettől átverted. Nem csoda ha meg akar halni, nem érti mitől ment tönkre ami nem is létezett. Két hét alatt rögtön szex, teherbe is estél mert minek védekezzetek?


Menjetek párterápiára.

2013. szept. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
38%
gyereked mennyi idős?
2013. szept. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 A kérdező kommentje:
Nem vertem át, megmondtam neki a kezdetek kezdetén is hogyan állunk, de ő hajthatatlan volt, mindig talált valami kifogást. Pl. azt mondta azért nem szerettem mert a terhesség miatt "felborultak" a hormonjaim...amik utána helyreálltak. Párterápián voltunk, bár nem voltam megelégedve a terepautával. Egyébként nincs gond a férjemmel, csak kihűlt a kapcsolatunk, rengeteget dolgozott és nem volt időnk egymásra. Szeretem valahol, csak langyos víz az egész és ráadásul meg is ismerkedtem valakivel akivel jobban megértjük egymást, jobban kijövünk.
2013. szept. 11. 10:36
 4/43 anonim ***** válasza:
70%
ha annyi esze van hogy kinyírja magát az az ő dolga, arra figyelj, hogy téged ne nyírjon ki előtte.
2013. szept. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
69%
Egyértelmű, hogy válnotok kell. Tessék megtenni a szükséges lépéseket hozzá, és erősnek kell lenni, akármivel is fenyegetőzik.
2013. szept. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
Minden párnak "egyéni" döntése hogy leélik az életüket elégedetlenül, egy langyos kapcsolatban, vagy váltanak. Ezért nem kell megkövezni senkit. Én próbáltam a legtisztességesebben hozzáálni a dolgokhoz már amennyire lehet: beismertem a férjemnek hogy megcsaltam és válni akartam, de ő nem engedett. Vele maradtam, de nem éreztem magam boldognak. Váltani szeretnék de nem enged.
2013. szept. 11. 10:38
 7/43 anonim ***** válasza:
39%
Szerezz neki egy jobb nőt tőled és aztán menjen ki erre, ki arra. Ő még úgyse fogta fel, hogy jobb nőt érdemel tőled.
2013. szept. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 A kérdező kommentje:
Hallani sem akar másik nőről!!! Mivel nem élvezem vele a házaséletet és tudom jó magam is hogy nálam bizony jobbat érdemel, én magam mondom neki hogy keressen nyugodtan mást, de ezen csak még jobban megsértődik, hogy meg akarok tőle szabadulni....
2013. szept. 11. 10:41
 9/43 anonim ***** válasza:
53%
szerintem ebből nagyon nehéz lesz kijönnöd, ha csak meg nem tudod csinálni hogy ripsz-ropsz elköltözöl ismeretlen helyre.
2013. szept. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
Külföldön élünk és arra gondoltam lelépek. Normálisan nem lehet vele megbeszéni a dolgokat. Ha ki akarja magát nyírni ne előttem tegye.
2013. szept. 11. 10:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!