Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megbocsátottam a félrelépést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátottam a félrelépést, de mégsem tudok túllépni rajta. Forduljak pszichológushoz? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Veszélyeztetett terhes voltam, aztán megszületett a baba, összesen több, mint fél évig nem volt köztünk szex.

A baba születése után sokat veszekedtünk, én szenvedtem a szoptatással, a baba nem hízott rendesen, orvosok, kórház stb. Ő megcsalt.

Hosszas gondolkodás után úgy éreztem, én is tehettem volna jobban a dolgokat, én is hibáztam, így igyekszem túllépni rajta. De nem megy. Egy részem továbbra is úgy érzi, hogy elárult, hogy amikor én a fiunkkal voltam a kórházban ő ...


Mit gondoltok?


2013. szept. 24. 12:41
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

Terhesség alatt volt szex, csak közösülés nem.

Amíg kórházban voltunk, addig nem volt semmi.

2013. szept. 24. 13:34
 12/25 anonim ***** válasza:
76%

A párod valóban egy gerinctelen féreg!

Én nem bocsátanék meg neki,egyszer megtette megteszi máskor is!

2013. szept. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
83%
Nincs gyerekem, de nem úgy van, hogy az első 6 hétben nem lehet szexelni? (mármint közösülni) Meg azt megérteni, hogy baj volt a babával? Ne haragudj, de ezek után még nagyobb féregnek gondolom :( Hogy tehet valaki ilyet? Amikor a párjának épp a legnagyobb szüksége van rá, akkor árulja el, és hentereg más nővel??? Undorító! Én azt csodálom, hogy ezek után szóba állsz vele, egyáltalán. Én kb kivágtam volna a férjemet, ha ezt megtette volna velem, mert erre nincs mentség az én szememben.
2013. szept. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáltam beleképzelni magam a helyzetedbe, mivel pár hónapja szültem. Engem is nagyon megviselne, ha kiderülne, hogy félrelépett, amíg kórházban voltunk. Elhiszem, hogy szörnyű érzés lehet. Én tuti kiakadnék, és gyakori lenne a hisztis kirohanásom. Csodállak, hogy jól bírod.

Mondjuk az sem mindegy, hogy hogy derült ki, hányszor csalt meg, kivel, hogy jött vele össze... Ez mind mind számítana, hogy túl -e tudnám tenni magam az egészen. Persze az is sokat dobna a dolgon, hogy a párom hogy viselkedne utána. Mennyire szeretné rendbe tenni a kapcsolatunkat, és mennyire bánja. Ami biztos, hogy én undorodnék tőle, és folyton a szemem előtt lebegne, hogy mit tett. Ezen hogy lehetne segíteni? Lehet -e? Nem tudom. Hálát adok a jó Istennek, hogy nem volt ilyenben részem. Talán bele is golyóznék. Végtelenül sajnállak. Remélem hamar megoldódik a probléma, és enyhül a fájdalmad. Tiszta szívből kívánom, hogy így legyen!!!

2013. szept. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
En azt tanacsolom, semmikepp se folytsd magadba es beszelj rola egy hozzad kozel allo szemellyel. Anyukaddal, nagymamaval, testverrel, baratnovel... Hasonlo helyzetbe kerultem en is, nekem meglepo modon a leendo anyosom volt, aki regeteget segitett, neki sirtam el a banatom. O maskent latta a dolgokat, nem volt elfogult, mint az en szuleim vagy barataim es a fiacskajat sem vedte. Mellettem allt, mert tudta, hogy amit a fia tett az szemetseg volt. Nekem o volt a "pszichologus". Es nagyon sokat jelentett, hogy amig tul nem tettem magam rajta, volt kihez mennem panaszkodni. Idovel megbekeltem a gondolattal, mert az idot visszaforditani nem tudod es nem akartam az elottunk allo eveket tonkretenni. Majdnem rament az egeszsegem az egeszre, es ez nem eri meg. A ferjem kapott ultimatumot mindent de a lelkemnek csak az segitett, amikor ujra el tudtam hinni hogy nem kell neki mas....es ez ido, ido, ido...es a visszaszerzett bizalom. Ami sajnos nalunk 3,5 ev volt. Ennyibe kerult az o kis jateka. De megbanta. Kivanom, hogy mihamarabb tedd tul rajta magad mert nem vagy konnyu helyzetben. De egy megerto szeretted segithet ezen.
2013. szept. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Azér kíváncsi lennék, ír e valaki 100%-os kommentet, elég durva lepontozások vannak! Jó fej volt az illető/k.
2013. szept. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Nem akarom megváltoztatni a döntésedet, bocsásd meg, ha úgy érzed.

Egyébként az sem igaz, hogy "aki egyszer megteszi, megteszi újra". Volt itt egy férfi valamikor, hogy 8 évvel ezelőtt egyszer megcsalta a feleségét, az volt az egyszeri alkalom és nem tud mit tenni a bűntudatával. Nekik is pont egy ilyen nehéz időszakuk volt, meghalt a gyerekük.


Nagyon ritkán vannak ennek a dolognak mentő körülményei, de nálatok még én is megbocsátanék. A férfiak az ilyen jellegű stresszel nem tudnak mit kezdeni, teljesen kifordulnak önmagukból. Neked egyszerűbb volt annyiban, hogy mint anya, te jobban benne voltál a problémában, lehetetlen volt kimászni belőle. Egy férfi viszont ebben a helyzetben zsigerből menekül.

Szerintem akkor tudsz a legkönnyebben megbocsátani, ha megérted. Tényleg jó ötlet, hogy beszélj egy pszichológussal, hogy együtt tudj érezni a férjeddel, milyen kétségbeesett lehetett ő abban a helyzetben.


Na, most jól le fognak pontozni, hogy együtt érzek a megcsalóval... Na nem azért, mintha annyira szánnám. De ez a megbocsátásnak egy bevett és működő módszere.

2013. szept. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Anális szexet sem szabad terhesen?
2013. szept. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Én soha nem tudnék és nem is akarnék megbocsátani egy ilyen undorító dolgot.
2013. szept. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Ha nem tetted túl magad rajta, akkor nem bocsátottad meg, csak azt mondtad neki. Kérdés, hogy miért tetted, ennyire ki vagy neki szolgáltatva anyagilag? A veszélyeztetett terhesség alatti megcsalást általában még azok se bocsátják meg, akik a simát igen.

Nem vagyok szent, flörtöltem már nős pasival (több nem történt), de amikor megtudtam, hogy terhes a felesége, dobtam, mint a rongyot.

2013. szept. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!