Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megbocsátottam a félrelépést,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátottam a félrelépést, de mégsem tudok túllépni rajta. Forduljak pszichológushoz? Mit tennétek?

Figyelt kérdés

Veszélyeztetett terhes voltam, aztán megszületett a baba, összesen több, mint fél évig nem volt köztünk szex.

A baba születése után sokat veszekedtünk, én szenvedtem a szoptatással, a baba nem hízott rendesen, orvosok, kórház stb. Ő megcsalt.

Hosszas gondolkodás után úgy éreztem, én is tehettem volna jobban a dolgokat, én is hibáztam, így igyekszem túllépni rajta. De nem megy. Egy részem továbbra is úgy érzi, hogy elárult, hogy amikor én a fiunkkal voltam a kórházban ő ...


Mit gondoltok?


2013. szept. 24. 12:41
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
33%
Mivel te is belátod, hogy ebben a sztoriban te is hibáztál nem csak a férjed, és már eldöntötted, hogy megbocsájtasz, csak még nem megy, így egyértelmű, hogy segítséget kell kérned ez ügyben. Azért jó a pszichológus, mert ő szakszerűen sokkal hatékonyabban tud segíteni mint egy "átlag ember", másfelől meg akkor nem kell egyik ismerősnek sem kiteregetned a szennyest. Ki tudja milyen pletyka kelne szárnyra, ami csak a családotok újra összekovácsolását lassítaná. Menj bátran pszichológushoz, majd a pároddal együtt is beszéljétek át a dolgaitokat, vagy a végén együtt menjetek a segítődhöz. Fel lehet ezt dolgozni, csak idő kell neki és sok-sok munka és energia.
2013. szept. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

9-es!


Neked sincs semmi önbecsülésed!

2013. okt. 9. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

vagy csak birtoklási vágyam nincs.

eléggé beteges dolog azt birtokolni akinek nem mi kellünk. mire jó ez?

2013. okt. 9. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
ez lenne a szerelem? birtokolni azt aki szabadulni akar tőlünk?
2013. okt. 9. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 Fridda válasza:
Ugyan miben hibázott a kérdező??? Szerintem is nagyon gusztustalan,amit a pasi tett, mielőbb meg kell tőle szabadulni!
2013. okt. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!