Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Titeket zavarna ez egy hazassa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna ez egy hazassagban, elettarsi viszonyban, hosszu kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Ha a parotoknak csak 8 altalanos lenne a vegzettsege. Elmondasa szerint nem volt lehetosege tanulni. Valoban rossz gyermekkora volt, de volt azert sok logas. Regebben azt mondta, meg szeretne csinalni az erettsegit, de mindig van kifogas, faradt hozza stb stb. Azon vesztunk ossze, lehet-e Magyarorszagon 8 altanossal munkat talalni. (Kulfoldon elunk jelenleg.) Szerinte lehet, ahogy en neztem, meg a szalagmunkahoz is kell kozepfoku vegzettseg. Felek, hogy sosem elnenk meg otthon, mivel kulfoldon sem tud banni a penzzel. Tehat konkretan nem a vegzettseggel van problemam, hanem ennek a kovetkezmenyeivel. Titeket zavarna? Van valaki hasonlo helyzetben?
2013. szept. 24. 17:43
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
50%
Engem zavarna, megmondom őszintén. Azért az érettségit meg tud csinálni mindenki, aki nem link vagy teljesen agyilag zokni, és nekem meg igényes van arra, hogy a párom megbízható és intelligens legyen. Ebben az esetben azt látom, hogy a párod kifogásokat keres, életcélja nincs/"majdcsak lesz valahogy". Ráadásul ha én egyszer családot alapítok, akkor szeretnék a gyerekemnek mindent megadni, és ahhoz két rendes fizetést hazahozó ember kell. Persze, lehet azt mondani, hogy örüljön a gyerek, ha luk van a seggén, meg vízen és kenyéren tartani, kinőtt-rongyos ruhákban járatni, de én ehhez nem fogok asszisztálni.
2013. szept. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

21. vagyok:

persze az más, ha szakmát tanult, és úgy nincs meg az érettségije, és közben talál munkát. De hát itt nem erről van szó...

2013. szept. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Igen, en is masnak latnam a helyzetet, ha lenne szakmaja. Paran irtak, hogy oket nem zavarja, mert xy-nak is csak szakmaja van. De itt nem arrol van szo, hogy erettsegije nincs, hanem egyszeruen 8 osztalya van meg, nem tobb. Se szakma, se semmi papir a kezeben.
2013. szept. 26. 18:05
 24/24 anonim ***** válasza:
0%

Nézd te oda, a sok kivagyi, senki, hogy mi minden nem zavarna titeket, ha már a ti véleményetek is számit

Nem , nem kéne zavarjon, hogy csak 8 osztálya van, ha egy rendes es kedves ember amúgy, nem a diploma számit

Micsoda egy rongyrázó, üres ember vagy, jobb lesz neki nélküled. , kapd meg a diplomás lélektipródat

2013. szept. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!