Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 70 kilós nö az nagyon sok v....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

70 kilós nö az nagyon sok v. elvennétek feleségül?

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 01:10
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
7:48: cuki vagy:)
2013. szept. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
0%
Persze elvenném, mivel vele vagyok, szeretem, de azt tegyük hozzá hogy a kérdező 60 kg volt amikor megismerkedtek, ha még gyerek is jön stb, úgy látszik hajlamos az elkényelmesedésre tovább fognak jönni fel a kilók. Mivel feltetted a kérdést téged is zavar / foglalkoztat, ideje tenni ellene. 5-6 kilót nem olyan nehéz leadi és viszonylag gyorsan is megy, és akkor akár mehet a 10 is. Több mint valószínű hogy 60 kg-san jobban tetszettél neki. Egészséges étrend, napi 30 perc mozgás. Nem olyan nagy áldozat. Le lehet pontozni. Én 170 cm.hez 58 kiló vagyok és nem mondanám magam vékonynak éppenséggel, persze ducinak sem.
2013. szept. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
43%
Én fizikus vagyok, nekem nem számít a súly max. nagyobb erőkar kell hogy arrébb tegyem. (Hosszabb rúd)
2013. szept. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:

Tudjátok az a baj hogy itt az év vége én beiratkoztam fitness stúdióba 1 éve és minden nap lejárok tornázni. Így nem vagyok plötyi csak azt értem el de nem fogytam le. Feszesedtem ezt veszem észre. De nem fogytam. Votam ilyen mérésen is hogy testzsir izomtömeg testvíz stb szazalékok és a normal tartomanyban voltak. Megis 70 kilo az 70 kilo hiába szépitem!! Régen ugyanígy 70 kilo voltam a legtöbb az 72 de mas volt az alakom aztan simán lefogytam tornával 60 kgra pár honap alatt de ez az évek alatt kb 2 év lassan visszajótt heti 2 torna atlagos eves mellett. Én azt hittem az esküvőmre ugyanígy kónnyü lesz lefogyni mint 1. Alkalommal de 1 év telt ez és megsem. És azzal vigasztalom magam hogy rajtam is jol állnak a tapados ruhak most hogy feszes vagyok de mikor regebben voltam 70 a szük farmer tabu volt. Méreteim 98 68102

El vagyok kseredve!

2013. szept. 29. 11:05
 25/43 anonim ***** válasza:
52%
Összefut a nyál a számban. Nem azért jön szóba a házasság mert a párod is pont ezt szereti?
2013. szept. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
Eleve a zsír és az izom tömegben teljesen mást jelent, ha izmos vagy többet fog mutatni a mérleg, ami normális. A másik meg fogyáshoz nem elég a sport, 70%-ban a táplálkozáson áll vagy bukik a dolog. Azt lenne érdemes megnézned miket eszel egy nap, és mennyit. Ha a táplálkozásod is rendben van, akkor nincs semmi gond, egészségesen eszel, izmos vagy, kit érdekel az most hány kg.
2013. szept. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:
Nem eszek sokat napi 5x keveset ezért is nem értem miért nem fogytam le. És ilyenkor mindnki a legjobb formajat akarja nyujtani. Sellőruhám lesz!1 honapom van csak!
2013. szept. 29. 11:31
 28/43 anonim ***** válasza:

Nem kéne elkeseredned. Nem a kiló számít, hanem a külalak. Ha izmos vagy, sosem leszel 50 kiló, mert az lehetetlen. Hasonló cipőben jártam, mint Te, fogyni akartam minden áron. Le is ment 58 kg-ra, de ha most megnézem az akkori képeket, úgy néztem ki, mint aki beteg. Régebben évekig sportoltam, cselgáncsoztam (sok fiúnak nincs olyan bicepsze, mint nekem). Persze emiatt (mellette rengeteget futottam) combos is vagyok, és a fenekem se lapos, fiús, mint mostanában divat a lányoknál. A sport abbahagyása után erre ráment egy kis zsírszövet, és zavart. Nem voltam megelégedve magammal, mert mindig azt gondoltam, hogy kövér vagyok, amiért a "menő" csajoknak majdnem olyan a combjuk, mint az én karom. De már beletörődtem. A párom sosem tud elmenni úgy mellettem (pl. mikor főzök a konyhában), hogy ne fogja meg a fenekemet, pedig nem pár hónapja vagyunk együtt.

Hidd el, nagyon sok férfinek az a gusztusos nő, azt kívánja, amilyen Te vagy, és magasról tesz rá, hogy a mérleg mennyit mutat. Akinek az anorexiás fajta tetszik, az alapból nem is kezd erősebb lánnyal. Ha pedig majd szülni fogsz és felszedsz pár kilót, se fog kevésbé szeretni, mint ahogy Te sem szeretnéd kevésbé, ha a párod pár év múlva pocakot eresztene, vagy megkopna a haja... Gondolj erre ;)

2013. szept. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
74%

105 kg vagyok és feleség! (1hete) :)


25N

2013. szept. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
74%
a kicsit telt alakra a sellőruha a lehető legrosszabb választás
2013. szept. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!