Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 70 kilós nö az nagyon sok v....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

70 kilós nö az nagyon sok v. elvennétek feleségül?

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 01:10
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
40-es vagyok, még hozzá tenném, hogy volt olyan, hogy aggódtam, mikor egy vékony, csinos lány kellette magát a páromnak, irigykedtem is a lány alakjára. Kicsit féltékeny is voltam. Addig, míg a párom azt nem mondta: "Undorító ez a nő, büdös a szája!" Szóval az alak nem minden... és csak azért, mert a média azt tolja az ember agyába, hogy a nagyon vékony csak a szép, ettől még aki nem fér bele ebbe a sablonba is lehet nagyon szép valaki számára. Az a fontos, hogy a párodnak Te kellesz, Te vagy a legszebb. Ne ronyózz a kilókon. Felesleges!
2013. szept. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Én is 170/70 vagyok, 63 voltam mikor megismerkedtünk, és sajnos szépen visszakúsztak a kilók. A párom szerint fél dekát sem híztam, de én is rajta vagyok, hogy lemenjenek a kilók, de fontosabb, hogy én is jobban érezzem magam!
2013. okt. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Nekem a nagy húsos női fenéktől pl. gülüszemem lesz.
2013. okt. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!