Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 70 kilós nö az nagyon sok v....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

70 kilós nö az nagyon sok v. elvennétek feleségül?

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 01:10
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem 70 kg, de azért gondolom mindenki megérti, mire gondolok itt: [link]
2013. szept. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
32%
Heti 1-2 alkalom sporttól nem is fogsz futni. Ha minden nap eljársz futni, 30-40 percet, emellett minimum 3 alkalommal, de inkább 4-5-ször mész edzeni, akkor égetsz majd zsírt. Te is látod, ennyi csak arra elég, hogy max. feszesen tart. Fogyni nem fogysz. Érdemes lenne elhagyni a lisztet és a cukrot, ezek már önmagukban is sokat segítenek. Fehér hús, saláta, desszertből kis kalória tartalmú, az is nyírfacukorral készítve. Ez persze elég drasztikus lehet annak, aki szeret jókat enni, én mindig is csirkés-salátás lány voltam, az édességekkel sem vagyunk napi szintű barátok, heti 4 alkalommal edzek, ezt váltogatom, hogy mikor mit mozgatok meg, csak a futás mindennapos. Így vagyok 50 kg.
2013. szept. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
69%
30-assal értek egyet, a sellőruha tényleg nem áll jól annak, aki kicsit testesebb. Én 58 kg voltam, nagyon tetszett a sellő ruha, de nem vettem fel, mert szélesebb a csípőm, mint a mellem...
2013. szept. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
91%

Telt alakra a sellőruhát felejtsd el. Eleve nem is értem miért gondolkodtál abban, ha ahogy írtad, mindig is súlyproblémáid voltak.


Vidd vissza és válassz másikat. Egy hónap alatt még varrathatsz is. De a sellő fazonút semmiképp se vedd fel, ha nem akarsz úgy kinézni, mint egy tubus túltöltött majonéz.

2013. szept. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim válasza:
0%

Ha elvesz, akkor vesz el, mert szeret. Az meg nem a külsőn múlik. Ha valaki beléd szeret, az elvesz 70 kilósan is.

De Én személy szerint azt mondom, hogy nincs jó nő 60kg fölött. Sőt, egy 175cm-es nőnek is 55-58kg az ideális.

Az alacsonyabbaknál cm-től függően 47-55kg.

2013. szept. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Ez most ugye poén? Az esküvődre készülsz elvileg és ilyet kérdezel? Hülyítesz minket.
2013. szept. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
A sellőruha amúgy jól áll nekem mert a mellem meg a csípöm egyforma és a derekam vékon a hasam lapos a többihez képest. Ez a fazon állt a legjobban. Az empire pl kövérít mivel mellben erős vagyok. És mindenképp abban tünök vékonyabbnak ami megmutatja a derekat. Meg a leendö férjem választotta a ruhát ki az 5 alapján ami nekem tetszett. Az indoklása az volt hogy ez szépen kiadja az ívet a derekamnál. Ami a derék csípőnél van tudjátok. De igen jobb lenne minél vékonyabb lenni a nagy napon. De a sellő fazon jó nekem. A belinkelt képen az 1. Csaj pl sokkal kövérebbnek tünik nálam képen hiába 60. A 2. Nál viszont én vagyok mellessebb fenekesebb csípősebb de a derekam hasam az olyan mint neki .
2013. szept. 29. 21:02
 38/43 anonim ***** válasza:

Mért foglalkozol ennyit a kilóiddal/formáddal? Mitől félsz?

Hány éves vagy? Tudod, 5-6 év múlva mi lesz a legnagyobb bajod? Hogy miért jönnek seprűvénák végig a lábadra, hasadra, csípődre, arcodra, kezedre....mitől hullik a hajad, mitől ráncosodsz, mitől jönnek májfoltok az arcodra... komolyan, miért nem élvezed ki, hogy ezektől még mentes, egészséges, formás, csinos vagy?

2013. szept. 30. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
31: Öltöztetési és megvilágítási trükk. Az első fotón pl. 2 számmal kisebb nadrág van rajta, mint a másodikon... a másodikon olyan fazon, ami pont takarja is a kibuggyanható részt.
2013. szept. 30. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Ahogy nagymamám szokta mondani: "minek a szép tányér, ha üres?"

Nekem jóképű, izmos, sportos párom van. Mikor elkezdett udvarolni, el sem hittem, hogy én tetszem neki. Sosem voltam nádszál. Körte alkatom van, ráadásul sokat sportoltam, alig van mellem, és vastag, izmos a lábam. Mindehhez csak 158 cm a magasságom. Talán nem is volt olyan nap, mikor meg lettem volna elégedve magammal. Viszont állítólag aranyos, helyes arcom van, hosszú fekete (festett hajam), zöld szemem, és mindig ápolt vagyok. Szerencsére nagyon szép a bőröm.

A párom bármikor találhatott volna magának valami plázacicát, és mégis engem szeret. Azt mondja, hogy olyan kis cuki, zabálnivaló vagyok. Most is imád, hogy 75 kiló vagyok 4 hónappal a szülés után. Persze le akarok fogyni, nem akarok ilyen kis golyó maradni :)))

2013. szept. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!