Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 70 kilós nö az nagyon sok v....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

70 kilós nö az nagyon sok v. elvennétek feleségül?

Figyelt kérdés
2013. szept. 29. 01:10
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
86%
Ja, meg a "hadjátok" már békén.... Könyörgöm, legalább a 8 általános legyen már meg!
2013. szept. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
94%

Szia

Én mindig is a teltebb lányokra hajtottam. 70kg az egy egészséges súly. Bárki bármit mond ,ha egy lány elfogadja magát és tesz a jóért akkor nincs lehetetlen. Biztos láttál már duci lányt egy jól kinéző sráccal sétálni nem? Ez azért van mert a férfiakat vonza a boldog nő látványa. A nő pedig csak akkor boldog ,ha elfogadja magát. Miért várod ,hogy elfogadjanak ,ha te magad sem fogadod el magad.

A válasz tehát igen elfogadnám feleségnek ,ha mosolygós kedves,hűséges.

2013. szept. 29. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
55%

68 kg vagyok, 70 kg. -osan kérték meg a kezem (174 cm vagyok)


170 felett általaban már nemmkövér ilyen súllyal az ember, van hova eloszoljon (60 kg alatt nekem a szegycsontomnál a bordáim is kinn vannak, ilyen a testalkatom)

68-69 kg osan:


Karcsú nem vagyok, de azért kövérnek sem érzem magam(6 kg tervben fogyásra:))


[link]

2013. szept. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:

Utolső vagyok... Azért csúnya lenne amúgy, hogy a kg, jaimon múlna,mhgy elvesznek-e feleségül, meg ez nem egy kegy.

Örüljön neki, hgy méltóztatok hozzámenni:):)

Viccet félretéve, ez egy közös döntésnekmkellene legyen, persze a férfi teszi meg a lépést, hogy megkéri a nő kezét, de ebben azért a nő döntése, és a kapcsolatuk alakulása is benne van, ritka kivétel, amikor nem

2013. szept. 29. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:

170 cm-hez a 70 kg nem sok, max. kicsit teltebb alkatú vagy.

De ha TÉGED zavar, akkor add le a felesleget, nem hinném, hogy pár napon belül lenne az esküvöd, 10 kg-ot meg le lehet adni egészséges módon is 3-4 hónap alatt. Viszont ha úgy döntesz, hogy le akarsz fogyni, akkor úgy csináld, hogy utána azt a súlyt tartani is tudd továbbra is. Nekem ugyanis nagyon szánalmas, amikor valaki az esküvöig majdnem hogy koplal, hogy a kepeken jól mutasson, utána meg elengedi magát és hízik ész nélkül.

2013. szept. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, engem 95 kilósan is elvettek feleségül...szóval ne parázz.
2013. szept. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
100%
Engem 80 kilósan krétek meg, 65 voltam, mikor férjhezmentem. Pedig még magas se vagyok. Nem ezen múlik, a férjem 130 kilósan is szeretne.
2013. szept. 29. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
100%
Van, akit 120 kilósan is elvesznek, és van, akit 45 kilósan sem. Nem a kilókon múlik.
2013. szept. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó, rövidesen a kormány bevezeti a feleség súlyadót és nem lesz kompenzációs támogatás. Az anorexiás feleségeké a jövő. (Anyós kommunikációs adó is lesz úgyhogy akinek sokat beszél az anyósa azt most lője le!)
2013. szept. 29. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
Hasonló alakom van, mint a 13-masnak, csak kicsit nagyobb a hasam, mert 5 hónapja szültem. A párom imád így is. Néha nyavalygok a kilók miatt, de a párom mindig azt mondja, hogy neki nem tetszenek a nagyon vékony lányok, ezért ha nem érzem jól magam így, akkor fogyjak le egy kicsit, magam miatt, de ne túl sokat.
2013. szept. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!