Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valóban ez az élet rendje a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ez az élet rendje a házasság után? Vagy csak az én környezetem ilyen?

Figyelt kérdés
Nézem az ismerőseimet és szinte kivétel nélkül mindenki csalja a férjét/feleségét. Látszólag minden tökéletes, szép család, nagyház takaros kerttel, anya otthon a 2-3 gyerkőccel, apa dolgozik, nyáron nyaralás, télen síelés, nincsenek anyagi gondok, jó autó, normális életszínvonal. Ez idáig rendben is van, de itt szinte kivétel nélkül mindenki félrekefél... Valaki egészen nyíltan, mások diszkréten, szinte észrevétlenül. Én most fogok férjhez menni, és ezen töprengek. Szeretem a vőlegényemet és ő is szeret engem, de mi van ha a társaság rossz hatással lesz rá. Vagy ha rám? A barátnőim szerint ez tök természetes dolog és hogy ha férjük megcsalja őket az nem azért van, mert ők nem szépek, vagy nem szeretik őket a férjük, hanem azért, mert a férfinek ilyen a természete. Ti félreléptek? Vagy a párotok félrelép?
2013. szept. 30. 15:36
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem léptem félre és a férjem sem!

Nálunk a hűtlenség teljesen elképzelhetetlen!

Egyrészt mert tiszteljük a másikat és önmagunkat...másrészt a jellemünktől is annyira távol áll, hogy ha még szar is lenne a házasságunk......akkor is előbb válnánk el, mintsem félrekettyeljünk!

2013. szept. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
Előfordul, de egyáltalán nem törvényszerű. Egy olyan kapcsolatban, ahol a felek szeretik és tisztelik egymást, nem kell ettől tartani. Ezekkel a kapcsolatokkal, amiket leírtál, nagyon nincs rendben semmi.
2013. szept. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
83%

20-as: Ezt a statisztikát honnan vetted?

Van az ismeretségi körömben olyan pasi, aki életvitelszerűen bulizik, csajozik, miközben a felesége otthon várja. Mondanom sem kell, pénz dögivel. Neki ez természetes, fel nem foghatja, hogy mi miért nem kefélünk félre.

Annyira primitív, hogy bepróbálkozott azzal, hogy befeketíti előttem a páromat. Azt mesélte, hogy múltkor látta valami éjszakai bárban, aztán együtt buliztak tovább, és a férjem elment egy nővel szobára. Kiröhögtem. Mondtam, a férjem minden este ott alszik mellettem, elég furi lett volna, ha eközben egyidejűleg vele szórakozott volna.

Vannak ilyen emberek. Sajnos sokan. Nekik a család dísznek van, ez is ki van pipálva. Ja, hogy érzelmek?? Az mi?? Sajnálatraméltóak.

Kedves 20-as! csak nem közéjük tartozol véletlenül??

2013. szept. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 breathe_me_in válasza:
35%
Úristen, te melyik amerikai kertvárosban szocializálódtál?
2013. szept. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát.
2013. szept. 30. 18:59
 26/31 anonim ***** válasza:
36%
Én egy kis faluban éltem sokáig a szüleimmel, ott aztán terjedt a pletyka rendesen, de olyanról soha senki nem hallott, hogy megcsalás lett volna. Pedig az ilyet kizárt lett volna eltitkolni, hisz még a másik hasmenéséről is tudtak az emberek. Tanulni egy nagyobb városba jártam már általános sulitól kezdve, ez egy megyeszékhely volt. Na itt már találkoztam ezzel, több osztálytársamnak is elváltak a szülei, és volt köztük megcsalás miatti válás is. Amikor Pestre jöttem, itt szembesültem ezzel, amit te írsz kérdező. Szinte az összes barátnőm csalja párját/férjét, de ez elmondásuk szerint valószínűleg fordítva is igaz. Nem is csinálnak ügyet belőle. Diszkrétek, nem hozzák szóba akkor sem, ha sejtik a dolgot, mert nem érdekli őket. Jól megvannak, szeretik egymást, nincs veszekedés, jól élnek, nincs okuk panaszra. Egyszerűen hiányzik nekik a szex, vagy ha otthon meg is kapják, akkor csak hiányzik a változatosság, amit más megad nekik. Őszintén szólva én még sose csaltam meg a páromat, pedig mindig hosszú, több éves kapcsolataim voltak. De azt nem mondom, hogy mélységesen elítélem. Ha valakik tudnak így együtt élni, mint pl. az én barátnőim, hogy ez nem szül köztük problémát, akkor nincs vele gond, úgy gondolom. Ez olyasmi, mint egy nyitott kapcsolat, csak nem beszélnek egymással arról, hogy most épp mikor, kivel és hol csalják a másikat. Nem mondom, hogy az a vágyam, hogy így élhessek, mert nekem eddig bejöttek a monogám kapcsolatok, de ha egyszer így alakulna az életem, nem csinálnék belőle lelkiismereti válságot, nem köpném magam szembe, és szerintem a férjemet se küldeném el a világ másik végére emiatt.
2013. szept. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

"A barátnőim szerint ez tök természetes dolog"


Kislányom, Te választottad ezeket az embereket barátaidnak.

Ha nem felelnek meg a normáidnak, akkor miért vagy velük? :-o


Nekem ez a dolog bőven elegendő ok volna, hogy ne álljak velük szóba.

2013. okt. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

3.: Így van, ők maguk nem képesek arra az intimitásra, amit aztán égen-földön kénytelenek keresni, más kapcsolatokban is.

20.: Így van, a valódi kapcsolatra képes ember nagyon ritka, és nehezen talál párt.


A kedvesed (akár egy, akár több) arra kell, hogy megoszthass vele mindent, ami foglalkoztat, hogy a legjobb barátságnál is mélyebb valami legyen köztetek.

Evvel nem fér össze, hogy arra érezzek késztetést, hogy valamit NE osszak meg vele, ez pont az ellentéte volna annak, ami szerelmi kapcsolatra ösztönöz vele/velük...

Én nem vagyok monogám másfél éves korom óta, és ezt mindenki tudja rólam, és hogy ezért nem házasodom, mert ez egy jogilag monogám ország, és nem fogok rangsorolnia szerelmeim között. És ezért le is mondok azokról a jelöltekről, akiknek ez nem tetszik.

És azokról is, akik titkos kapcsolatot keresnek a személyemben.

2013. okt. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Hmm,előző. És nincs gond a háremeddel?
2013. okt. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Én ezért mentem külföldihez, nekem nem kell a para hogy mikor jön egy irigy tehén!
2015. okt. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!