Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Valóban ez az élet rendje a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban ez az élet rendje a házasság után? Vagy csak az én környezetem ilyen?

Figyelt kérdés
Nézem az ismerőseimet és szinte kivétel nélkül mindenki csalja a férjét/feleségét. Látszólag minden tökéletes, szép család, nagyház takaros kerttel, anya otthon a 2-3 gyerkőccel, apa dolgozik, nyáron nyaralás, télen síelés, nincsenek anyagi gondok, jó autó, normális életszínvonal. Ez idáig rendben is van, de itt szinte kivétel nélkül mindenki félrekefél... Valaki egészen nyíltan, mások diszkréten, szinte észrevétlenül. Én most fogok férjhez menni, és ezen töprengek. Szeretem a vőlegényemet és ő is szeret engem, de mi van ha a társaság rossz hatással lesz rá. Vagy ha rám? A barátnőim szerint ez tök természetes dolog és hogy ha férjük megcsalja őket az nem azért van, mert ők nem szépek, vagy nem szeretik őket a férjük, hanem azért, mert a férfinek ilyen a természete. Ti félreléptek? Vagy a párotok félrelép?
2013. szept. 30. 15:36
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment mindenkinek a zöld pacsi. Nem állok úgy hozzá, hogy mindenképpen félre fogok lépni, vagy a párom... Csak egyszerűen ezt látom a környezetemben és inkább elborzaszt. Én megalázva érezném magam, ha a párom félrekefélne akármilyen indokkal.
2013. szept. 30. 15:58
 12/31 anonim ***** válasza:
52%

Rossz körben mozogsz. Ahol jók az anyagi körülmények, nem kell naponta azon gondolkodni, hogyan osszam be a pénzt, ott hamar egysíkúvá válik az élet. Főleg ha a nő otthon van, és unatkozik.

Az nem igaz, hogy a férfiaknál ez tök természetes. Ez csak önigazolás azoknak a nőknek, akik megcsalják a férjüket.

Az én környezetemben nem csalják egymást a párok, sok évi házasság után sem.

2013. szept. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
85%
Én sem mondanám, hogy ez az élet rendje. Csak sok ilyen van, a legtöbb elválik, előbb utóbb. Persze előtte magyarázzák a bizonyítványt mindenféle tré dumával. Szánalmasnak tartom én is. Keress más barátokat.
2013. szept. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

Több mint 20 éve vagyunk házasok, és nem csaltam meg a férjem. Ő sem engem.

Ahol szeretik, és tisztelik egymást a felek, ott ez a természetes.

2013. szept. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
77%

Mi a férjemmel nem lépünk félre. Majdnem 2 éve vagyunk házasok, szóval nem rég óta. De ez teljesen lényegtelen. Itt most majd biztos jön olyan válasz, hogy ja, biztos nem tudok róla....hogy a férjem félremegy. Elég ha annyit mondok, hogy tudom, nem teszi és kész.


Itt az a fontos szerintem, hogy vannak akik egy idő után már nem értékelik úgy a házastársukat. Nincsenek érzések. Ezért csalnak.


Mondhat nekem bárki bármit, ha én szeretek valakit, akkor nem csalom meg. Ennyi.


A közvetlen környezetemben is van csalásra példa. 3 éve házasok. De oda vissza csalják egymást. Az előzményekről annyit kell tudni, hogy a lány nem szerette a pasit, a pasi igen. Így házasodtak össze pár hónapos kapcsolat után.


A lány már a kapcsolatuk alatt megcsalta. A férje is megtette ezt, az esküvőjük után. A lány újra megcsalta. Most legutóbb a férj bukott le megint. A csaj viselkedése kb szerintem minden érzést kiölt a férfiból. Pedig az a srác szerette...


Közben minden héten vannak anyázós, ordítozós veszekedések. A csaj kb havonta ki akarja rakni a férjét. Mégsem változik semmi. És mindezt a nő kislánya is végignézi.


Hát, így is lehet élni, nem mondom, hogy nem. De hogy nem boldogok az biztos! A férjem szerint a lány azért utál engem egyébként, mert irigyli, hogy mi boldogok vagyunk. No ezt se én mondtam....


27/N

2013. szept. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
81%
rosszá válik az aki rossz emberek közt él, sűrgősen változtass környezetet és ha lehetséges költözz távol tőlük, egy házasság alapja a hűség és bizalom, próbáld megtörni a jeget és légy példamutató számukra.
2013. szept. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

1. férjem 10 év után lépett félre, mert azt hitte, hogy én is megcsaltam. (de nem)

2. férjem 1 év után lépett félre (még csak az ismerkedésnél jártak)

Rögtön váltam mindkét esetben, szóval nem lett belőle rendszer.

3. férjemmel 4 éve vagyunk házasok, 7 éve ismerjük egymást, itt szerintem már nem lesz félrelépés semmelyikünk részéről.

2013. szept. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
79%
Nem ez a természetes,te mozogsz rossz körökben...
2013. szept. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
24%
még az esküvő előtti napon is félreléptem...
2013. szept. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
52%

10 ből 9 házasságban van megcsalás. De a 9-ből csak kb 5-6 bukik le, a több olyan okosan csinálja hogy soha nem derül ki.

Legegyszerűbb hivatásoshoz beugrani egy pásztorórára , soha nem derül ki a dolog. Az ilyen munkahelyi ,haveri köri megcsalások buknak le leghamarabb.

Természetesen erre az oldalra csak makulátlan erkölcsű emberek járnak akiknek már viszket a kezük a piros kéz felett.

Nekem is az összes ismerősöm egyet kivéve csalja a párját. Az az egy meg kb 10 évig vért izzadt amíg lett egy stabil párja..

2013. szept. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!