Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van itt olyan, aki elvesztette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki elvesztette a barátait, amióta megházasodott?

Figyelt kérdés

Azok akiket a barátaimnak tartottam, azóta nem hívnak a találkozókra, amióta az esküvőm volt. Be is szerveztek egy másik lányt, akinek "csak" vőlegénye van.


Járt már valaki így? Mi lehet ennek az oka?


2013. okt. 1. 20:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Az nem játszik, hogy nem az esküvőd miatt fordítottak hátat neked, hanem te tettél/mondtál valami sértőt? A világon nincs ilyen, hogy egyszerre hárman is felrúgnak egy tizenéve működő barátságot, csak mert egyikük családi állapota megváltozott...
2013. okt. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
75%

9!

Érdekes amiket írsz. A baráti körünkből mi vagyunk az első pár, akik már több éve együtt laknak és jegyesek. Ennek ellenére a találkozók 90%-át én szervezem, sokszro jönnek hozzánk barátok, nagyobb eseményekkor, szilveszter, születésnap stb. mindig nálunk vagyunk, vagy megyünk ahová általában én szervezem az eseményt.


Úgyhogy nekem fura amit írsz. Vannak házas barátaink gyerekkel. Na ők tényleg mindig szaladnak, ha jönnek 2-3 órára, mert a gyerekkel ez van, az van...de próbálom megérteni és alkalmazkodni hozzuk.


Szerintem a házasság önmagában nem ok a kimaradásra, kell az emberekben legyen egy adag dögség, tunyaság, ilyesmi. Nekem is vannak barátaim akiket nem lehet kimozdítani otthonról, de ez van.

2013. okt. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
60%
ez nekem is érdekes...nálunk is mi vagyunk az első házasok, de jut idő a barátokra, sőt...a legközelebbi barátaink ott voltak az esküvőnkön, sokszor találkozunk velük...a legjobb barátnőm nem olyan régóta barátnőm, vele is rendszeres a kapcsolat...persze nem úgy, nem annyiszor találkozunk, mintha pl nem lenne senkim, de ő megérti és mindig minden fontos eseményen ott van vagy én illetve mi (férjemmel is természetesen nagyon jóban van, mókásak a hármas együttlétek :)) ott vagyunk...nálunk semmiféle változás nincs, aki lekopott már előtte is lekopott...
2013. okt. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%

Kedves 9-es!


Hidd el,amikor gyereked lesz,ott akkor valami megváltozik...

Elmegyek az összejövetelekre,ha tudok,és igen,sokszor én lépek le előbb,de az azért van,mert a gyerek a szemem fénye,én altatom el,apával nem nagyon eszik alvás előtt,ettől viszont sokszor megébred! Apa sokáig dolgozik...van hogy altatásra nem is ér haza...8-9!

Szóval sajnos ezért változik meg minden,ha családdá váltok!

2013. okt. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

nem tudom mit mondhattam volna.


Az egyik lány alapból nem igazán jár el otthonról mert nem talál munkát, szóval nincs pénze pestre jönni. Hozzájuk meg engem nem hívott, pedig már többször is elmentek hozzá a lányok.

De a barátja fel tudta volna hozni kocsival az esküvőnkre pl, mert előző nap hozták a tortákat amiket a lány csinált. vele annyi a kapcsolatom, hogy szülinap, névnap, karácsonykor írunk egymásnak fbn és kész. de találkozni nem hív és nem jön.


aki a tanúskodást lemondta vele beszélek félévente 1x fbn, de ez már nagyon nem olyan kapcsolat...és nem találkozunk. egy ideig találkozgatott mással, de vele összevesztek. akkor megint rám írt:D feltűnő nem?


a harmadik csaj, mint mondtam, miután azt írtam az egyik találkozójukhoz, hogy remélem jól érezték magukat, letiltott engem, és letörölt. valami 3 nappal később írt arra, hogy megkerestem másik közösségi oldalon. annyit írt, hogy neki kellemetlen hogy kommentelek. de akkor miért nem tudott szólni???? tizen x év után....mikor sokáig a legintimebb dolgokat is megosztotta velem az életéből:( ha szól, akkor mondjuk elfogadom, hogy nem szereti a kommenteket, és nem írtam volna... de így hogy ezt ilyen formában csinálta, már nekem sem kell ő...ha ennyit jelentettem neki. egy kommentet.:(

neki ért véget a majdnem 6 éves kapcsolata , pedig már az esküvőjét tervezgette.

2013. okt. 2. 09:20
 16/25 anonim ***** válasza:

Ezek nem is barátok, nem kár értük. Az oka az, hogy nem voltál ezek szerint az esküvő előtt se olyan fontos nekik, és azóta sem. Ne haragudj, de ha vki az esküvőm napján fb-on (!) üzenne,hogy nem jön, azzal utána már én nem akarnék jóban lenni.

A kérdésre válaszolva mióta összeházasodtunk, minden változatlan, bulizni, moziba, sörözni, nyaralni járunk ugyanúgy a barátokkal, bár mivel régóta együtt vagyunk, ez az esküvő előtt is így volt. Csak mi vagyunk házasok, sokan kapcsolatban vannak ( és a fiú és a lány is a baráti kör tagja ), de van szingli is köztünk. Soha semmilyen probléma nem volt abból, hogy mi már összeházasodtunk, ők meg nem, bár mi kedves, normális, intelligens emberekkel barátkozunk, akik nem dobbantanak, csak azért, mert volt esküvőnk :)

2013. okt. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Nem házasodtunk meg, de leszoktak rólam a barátnőim, mióta megvan a párom. Akkor még néha találkozgattunk, aztán terhes lettem az elsővel, mikor megszületett, voltak látogatni, de azóta sem. Ha összefutunk, akkor váltunk pár szót és annyi.

Próbáltam élesztgetni a viszonyt, hívtam őket, de mindig lemondták, volt, hogy az utolsó pillanatban, volt, hogy el sem jöttek, utólag mondták, hogy bocsi. hát többet nem erőlködök.

2013. okt. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Nálunk már csak az esküvő tette fel az "i" a pontot. Amíg abban a városban laktam ahol a barátnőim tök szuper volt minden, mikor elköltöztem páromhoz akkor lassan megszakadt a kapcsolatunk a 4 "barátnőből" 1 maradt, azzal azóta is tartjuk a kapcsolatot.

Én a másik 3 "barátnőt" meg sem hívtam az esküvőre, aki még arra sem volt képes, hogy visszaírjon e-mailben azt nem fogom etetni, itatni meg még szállást fizetni.

De, mint kiderült savanyú volt nekik a szőlő, hogy van egy csodálatos férjem, saját házunk, esküvőnk volt. De nem is bánom, hogy megszakadt velük a kapcsolat ilyen barátokra nincs szükségem. Inkább legyen egy igazi, mint 10 álszent.

2013. okt. 2. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Ez nem volt igazi barátság, csak valami együtt bulizós társaság lehetett. Ne sajnáld őket. Biztos nagyon rosszul esik, de próbálj meg túllépni rajta. Még annyi barátod lehet az életben. Ahogy idősöd, egyre jobb lesz az emberismereted is, és nem érnek ekkora pofonok.
2013. okt. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat
2013. okt. 2. 11:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!