Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem újabban az orrom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem újabban az orrom előtt levelezik pasikkal a társkeresőn. Szerintetek erre hogy reagáljak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Pár hónapja volt egy nagyon csúnya összeveszésünk a feleségemmel, és miután úgy nézett ki hogy kibékültünk elkezdett flörtölni pasikkal. Mikor ez kiderült buzgón magyarázkodott, hogy nem akar engem elveszíteni, csak játék az egész, jól esik neki hogy nyomulnak a pasik stb. De legutóbb már a tel. számát is megadta valakinek meg megvolt az első randi is... Ekkor nagy balhét csináltam de megintcsak a könyörgés lett belőle hogy nem akar elveszíteni... Meg mi lesz vele ha elhagyom , a gyerekek imádnak stb... Mit lehetne tenni???

2013. okt. 2. 12:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kamu a kérdésed:DD
2013. okt. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Itt zárnám le a dolgot.
2013. okt. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nem kamu a kérdés. Sokszor már remegek az idegességtől, de mindíg meggyőz hogy ne aggódjak nem fog megcsalni... És akkor kicsit lehiggadok ideig-óráig de már nagyon kivagyok...
2013. okt. 2. 12:08
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Google --> válóperes ügyvéd --> kattintás --> hívás
2013. okt. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Először is deríts ki, hogy miért csinálja ezt. Az összeveszés óta van ez? Miért vesztetek össze? Ha meg akarod tartani, állítsd választás elé, vagy végigcsinál veled egy párterápiát és leszokik a társkeresőről, vagy fel is út, le is út. Ha csak ígéretekkel sikerül visszakönyörögnie magát, azt érezheti, hogy nincs tétje a dolognak. A párterápia legalább valami kézzel fogható dolog, látod, hogy tényleg akarja-e, betartja-e, és még talán eredménye is lesz.
2013. okt. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Salx Narval ***** válasza:
100%
Türelmes ember vagy barátom, ezt meg kell hagyni, én ezt nem tűrném az tuti.
2013. okt. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nőként: adjátok be a válópert. Ha más férfiakkal fogok levelezni, randizgatni, akkor már nem akarok a férjemmel lenni. Nem keresi ok nélkül egy feleség más férfiak közeledését. Nekem is jól esik, ha valaki megnéz az utcán, a múltkor a telefonszámomat kérte el egy srác a boltban, de nem kapta meg, mert szeretem a férjem. A te feleséged meg randizgat mással. Váljatok el, ennek a kapcsolatnak nincs értelme, és nem fogja abbahagyni az ismerkedést, amíg ő le nem lép. Ne veszekedjetek, nincs értelme, adjátok be a kerestet.
2013. okt. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
Dugd meg, ahogy kell!!!
2013. okt. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
83%

Megaláz, nem tisztel, provokál Téged.


Az is egy kérdés, hogy miért teszi, meg az is, hogy miért teheti?


Nem tekint Téged már Férfinak, és ha nem vagy vele határozott, akkor nem is fog. Együtt is maradhattok, meg külön is mehettek, ha azonban együtt akarsz vele maradni, és azt szeretnéd, hogy ennek értelme, és hosszú távon jövője is legyen, akkor ezt le kell rendezni. Nem mondom, hogy verd el, vagy bármi ilyesmi, de nagy szükséged lenne tekintélyre, mert az most elveszett. (Ha volt korábban.)


Közelebbi konkrétumok ismerete nélkül konkrét tanácsot adni nem volna okos, én a leírtak alapján ebben látom a problémátok gyökerét. A párkapcsolatban a feleknek tisztelniük kell egymást, ez alap. Ha nincs alap, dől az építmény...

2013. okt. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
64%
Sokat engedtél neki,ez a vége. A nő laptopja a gáztüzhely a konyhában :DDD
2013. okt. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!