Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem újabban az orrom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem újabban az orrom előtt levelezik pasikkal a társkeresőn. Szerintetek erre hogy reagáljak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Pár hónapja volt egy nagyon csúnya összeveszésünk a feleségemmel, és miután úgy nézett ki hogy kibékültünk elkezdett flörtölni pasikkal. Mikor ez kiderült buzgón magyarázkodott, hogy nem akar engem elveszíteni, csak játék az egész, jól esik neki hogy nyomulnak a pasik stb. De legutóbb már a tel. számát is megadta valakinek meg megvolt az első randi is... Ekkor nagy balhét csináltam de megintcsak a könyörgés lett belőle hogy nem akar elveszíteni... Meg mi lesz vele ha elhagyom , a gyerekek imádnak stb... Mit lehetne tenni???

2013. okt. 2. 12:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
95%

Féltékennyé akar tenni. Kíváncsi rá, hogy küzdesz-e érte. És/Vagy szüksége van udvarlásra, hogy nőnek érezze magát.

Akkor se hagyd, hogy elfajuljanak a dolgok. Udvarolj neki te! Ha nem higgad le, akkor egyértelműen és higgadtan közöld vele, hogy vagy befejezi, vagy elmész, de a további megalázást nem tűröd.

2013. okt. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Talán a válasz mindenre: Bipoláris depresszióban szenved mióta megvannak a gyerekek :-( És pont a mániás epizódnál fordulnak elő ilyen dolgok mint a fokozott szexuális vágy, az erkölcsi normák megszűnése stb... De ő nem tartja magát betegnek. Mindenre van oka, midig valaki okolható hogy ilyen lett... Pedig jó körülmények közt él, nem csak az anyagiakra gondolok, hanem rengeteget segítek neki mindenben.
2013. okt. 2. 12:50
 13/23 anonim ***** válasza:
Mindenkivel annyit lehet megtenni,amennyit enged.Te túl sokat engedtél,és nem hiszem,hogy azt a megaláztatást,amin most keresztülmész,bármi felülírná.Szóval én ennek a kapcsolatnak nem látom értelmét.
2013. okt. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Depressziós meg a tököm. Unatkozik, az a baja!

Mond meg neki, még egy levél és pakolhat!

2013. okt. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban!

(Párom hasonló tünetegyüttes.) :)


Nem sokat tehetsz. Elviseled, mellette maradsz. Ha nagyon rossz Neked, elváltok. Őt nem tudod megváltoztatni, ez egészséges emberekkel sem megy, így meg még úgy sem. Ő magától szintén nem tud megváltozni, mert nincs betegségtudata. Ha magára maradna, és ráomlana a saját élete, akkor lenne. Akkor elkezdődhetne valamilyen változás. Éppen Te akadályozod meg ezt. (Ahogyan én is, nálunk. Tehát nem ítéllek el ezért, csak tisztázom a tényállást.) ;)


Egyrészt nem lennék meglepve, ha kiderülne, hogy már meg is csalt. Ha mégsem, annak sincs jelentősége a viselkedése alapján. Mármint számára nincs. Ha még szeret téged valamennyire, le lehet ülni vele, és elmondani neki, hogy a Te szempontodból mit jelent mindez, mennyire fáj ez Neked. Lehet teljesen konkrét határokat szabni. ("Nincs több randi!" "Akkor tudok megbízni Benned a jövőben, ha..." stb.) Sajnos ez már a veszett fejsze nyele. (Saját tapasztalat.)


Mit tehetsz mégis? Te magad változol. Elfogadod, hogy ez nem jött be. Sors. Ő más, mint a normális emberek. Vagy el tudod fogadni Őt ilyennek, és szeretni Őt, amikor lehet, vagy keresel egy másikat, aki nem ilyen. Nagyon nehéz. Hosszú távon kimerítő. Nálunk volt családterápia, változás is volt, azt azonban nem titkolom, hogy most is Nekem kell legtöbbször engedni. Nekem kell kezelni a felmerülő problémákat. Ez pedig nem vezet jóra. Nem így működik egy egészséges párkapcsolat. Ha nagyon rosszul fogod érezni magad, úgy is ki fogsz lépni. Addig meg úgy sem.


Bizonyos emberek, én is, te is, valamiért nagyon ragaszkodnak az ilyen nehéz helyzetekhez. Nálunk a következők hatnak: 1, nem tudnám kitenni a páromat az utcára 2, valamennyire társfüggő vagyok 3, "beteg embert nem hagyunk magára". Leginkább ez utóbbi van belém nevelve. Ezzel egy gond van. Az addig egészséges fél is belebetegedhet. Ez pedig nem jó senkinek. Neked kell határozottnak, következetesnek lenni mindkettőtök helyett, mert Ő nem lesz az. Vezetned kell. (Nem uralkodnod.) Ha Ő ezt elfogadja, Te pedig képes vagy erre, működhet. De Te fogod működtetni! Ha ez nem megy, akkor jobb előbb mint később alapon szakítsatok, váljatok el, mielőtt a gyerekek sínylik meg a dolgot!

2013. okt. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Kócos boszorkány ***** válasza:
100%

*Pedig jó körülmények közt él, nem csak az anyagiakra gondolok, hanem rengeteget segítek neki mindenben.


Talán ez a baj! Nőként írom neked, hogy nem szabad őket elkényeztetni, mert ez lesz a vége és ez oda-vissza igaz. Ha azt látja, hogy mindent megtehet veled, akkor meg is fogja tenni, hiszen tudja, hogy ott leszel mellette a történtek ellenére is.


Az én párom sok mindenben nincs a segítségemre (ez nem panaszkodás, vállaltam, ez van), de eszem ágában sincs más férfi után nézni, de ha mégis így alakulna, akkor előbb őt küldeném el és csak utána ismerkednék, ez így korrekt.


A leírtak alapján nekem úgy tűnik, hogy a feleséged már nem akar téged, de egyedül sem szeretne maradni, ezért nézeget magának másokat, aztán ha akad valaki, aki alkalmas lesz a számára, akkor kilép. Aki szereti a párját, az nem ismerkedik másokkal, mert nincs rászorulva más férfiak nyomulására, ahogyan te fogalmaztál.


A depressziót pedig ne kössük össze azzal, hogy ismerkedik, a kettőnek semmi köze egymáshoz. Ha depressziós vagyok, akkor pont nem az ismerkedésen jár az agyam, nem?

2013. okt. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
50%
10: téged tuti megcsal a nőd, már ha persze létezik olyan hülye, aki veled kezd.
2013. okt. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
74%
Már vártam a bevaúzást,azt hittem már nem is jössz :DD
2013. okt. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
78%
Te "felejtsd" a gépeden megnyitva a rosszlányok.hu-t, miközben ajánlatot teszel valakinek. Aztán mikor kiakad tedd lapátra.
2013. okt. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Kezeltesse magát vagy válás.


Az első randin bármi lehetett. Akár egy autóban is.

2013. okt. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!