Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem újabban az orrom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem újabban az orrom előtt levelezik pasikkal a társkeresőn. Szerintetek erre hogy reagáljak? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
Pár hónapja volt egy nagyon csúnya összeveszésünk a feleségemmel, és miután úgy nézett ki hogy kibékültünk elkezdett flörtölni pasikkal. Mikor ez kiderült buzgón magyarázkodott, hogy nem akar engem elveszíteni, csak játék az egész, jól esik neki hogy nyomulnak a pasik stb. De legutóbb már a tel. számát is megadta valakinek meg megvolt az első randi is... Ekkor nagy balhét csináltam de megintcsak a könyörgés lett belőle hogy nem akar elveszíteni... Meg mi lesz vele ha elhagyom , a gyerekek imádnak stb... Mit lehetne tenni???

2013. okt. 2. 12:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Azert azt ugye tudod, hogyha nincsen meloja, akkor lazan nyered a gyerekeket. (Sajnos tavaly osszel nekem is utana kellett neznem.)


"Szerintetek erre hogy reagáljak?"

Az en reakciom mondjuk 1 eve nagyon szivbol jott!

"En mar iden meg nem b.a.s.z.l.a.k!"


Gondolkodjon mar el, merre mennyi mozgastere van...

2013. okt. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Itt már második esély helye sincsen. Ahogy látom eljátszotta már a még egy esély kártyát párszor. Én segítenék neki pakolni.

Nő vagyok, így tudom, hogy csak hülyére vesz, ne higgy neki... :/

2013. okt. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Egy férjes asszony ne tegye fel magát a társkereső oldalra és ott ne flörtöljön vadidegen férfiakkal!!! Ha depressziós, ha nem! Randira is elment valakivel??? Vágnám ki mint macskát sz@arni, már bocsánat. Komolyan mondom némelyik ember jó dolgába már nem tudja mit csináljon.

Te nagylelkű embernek látszol és láthatóan nem akarod őt elveszíteni. Nos, azonnal állítsd őt válaszút elé. Vagy leszakad a netről és a pasikról és téged választ, vagy elhagyod. Ennyi. Ha szeret, ha téged akar akkor ez nem egy megfontolandó kérdés lesz számára, hanem azonnal cselekedni fog. Ha újra "ketten" vagytok a kapcsolatban, akkor meg meg kell oldani a problámákat közösen, hogy ilyen ne forduljon elő. Valószínűleg magányos lehet melletted vagy valami hiányzik neki, csak nem jó eszközhöz nyúlt. Keressétek meg a hibát és orvosoljátok.

Ha azt mondja nem tud lemondani a játékáról, akkor az egyenlő azzal, hogy inkább téged tesz fel a lutrira hogy vagy elveszít vagy nem, és... kutyának nem kéne egy ilyen társ aki így gondolkozik.

Soha semmilyen körülmények között nem tudnám így megalázni a férjemet. Meg magamat se!

2013. okt. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!