Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van jogom megkérni a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jogom megkérni a feleségem hogy legyen csinosabb?

Figyelt kérdés
Utóbbi időben nem érzem olyan vonzónak mint régebben, biztos vagyok benne hogy edzéssel, és egy kis futással tökéletes alakja lehetne. Van jogom ilyesmire kérni, vagy ez önzőség? Sokat változott már, pozitívan, és szeretne nekem tetszeni, de ha ez tényleg így van még egy kicsit kellene. Én is teszek érte hogy jól nézzek ki.
2013. okt. 3. 11:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Engem azért érdekelne,hogy milyen alkatú a feleséged/hány kiló plusz van rajta?
2013. okt. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
89%
ha már nagyon sokat ledobott, mert ezt írtad akkor az sem a semmitől ment le neki, minden tőle telhetőt megcsinál sztem, azon kívűl, hogy gyereket nevel, hidd el nem "lájtos" munka, cserélj vele egy hónapot és meglátjuk neked mire mennyi időd marad és mihez lesz kedved, mert te elvárod? főzzön, mosson, takarítson, gyereket neveljen, futkorásszon, edzésen vegyen részt, és még legyen nő az ágyban is ezek után!!!!
2013. okt. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Jogod van ilyesmire kérni, de nagyon megbántod ezzel, főleg, ha tesz érte, hogy egyre jobban nézzen ki. Szerinted ő nem látja magán, hogy nem egy feszes fitneszbarbi? Ha eddig is tett érte, de pl. nem ment el futni, tornázni, annak lehet,hogy az az oka, hogy nem tudja kire hagyni a gyereket. Márpedig hacsak ebben nem segítesz neki, akkor borzasztó nagy pofátlanság lenne az orra alá dörgölni, hogy mehetne futni, tornázni is.

Lepd meg kozmetikai kezeléscsomaggal, és szerezz neki bébiszittert azokra az alkalmakra, amikor megy. Ha attól se feszesedik ki, akkor kénytelen leszel megbarátkozni a helyzettel, hogy nem olyan fajta, na, meg persze,hogy 30 éves kor körül, szülés után, és majd még aztán tornázhat amennyit akar, a biológiát legfeljebb lelassítani tudja kicsit, de megállítani nem. na, persze, ha van egy jól kereső férje, aki finanszíroz neki rendszeresen testkezeléseket, akkor nyilván jobban fog kinézni, mint a tipikus 30-as anyukák, de az időt nem fogja megállítani, ahogy génállományt se fog tudni cserélni. Valószínű egyébként, hogy benned is találna olyan dolgot, amin lehetne változtatni, hogy picit jobban tetsszél neki, csak jobban szeret annál, hogy ennek hangot is adjon, úgyhogy csak csínján minden megjegyzéssel.

2013. okt. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem is tudom. Ha azt mondaná nekem a férjem,hogy:

"Nézd drágám. Szeretnék valamit kérni tőled. Legyél picit csinosabb! Menj futni, edz egy kicsit...úgy még jobban tetszenél!"


Őszinte leszek. Nekem ebből az jön le, hogy nem vagyok neki elég jó...már nem szeret, nem tart vonzónak... És bizony nagyon nem esne jól. Ilyen kérés után, valószínűleg nem bíznék többet benne...mindig az járna a fejemben, hogy már nem vagyok neki elég jó...és ha meglát egy csinos nőt..előbb utóbb lelép vele......mert ugyan minek lenne velem?

Mondom ezt úgy, hogy abszolút nem vagyok görcsös e téren...mégis ezt hozná ki belőlem...

Én a helyedben semmiféleképpen nem mondanám meg neki ezt. Inkább olyan programokat találnék ki, ahol mozoghatnánk együtt....

2013. okt. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom... Van a feleségednek segítsége? Nagyszülők vagy valaki más ? Mert ha nincs, akkor egyedül egy másfél évessel már így is sokat tett szerintem.

Nekem 1 éves a kisfiam, párom este 6-ig dolgozik. Napközben tehát egyedül vagyok a kicsivel. Segítségem nincs. Edzés nélkül is folyamatosan fogyok a pici mellett. Nem véletlenül... Fárasztó...Így kisebb gondom is nagyobb a futkosásnál...

Tehát ha van segítség, akire bízhatja a picit (és persze anyagi keret is- csak a futástól ugyanis nem lesz szebb a bőre), akkor finoman utalj rá szerintem . Ha nincs, akkor már így is erőn felül teljesít és ezt értékeld.

2013. okt. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:

Scythian legjobb hozzászólás :D

made my day :D:D


bocsi az offért

2013. okt. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
HOgy érted, hogy jobban nézzen ki? Nem értem.... szebb legyen? Izgalmasabb? Keményebb? Erősebb? Mit jelent ez? Mi az, hogy a bőre szebb legyen? telik az idő, és nem sokára ráncai is lesznek, és lehet, hogy bütykös lesz a lábújja. És lehet, hogy beteg lesz, és kihullik a haja. Megeshet, hogy elüti az autó, és levágják a lábát, netán tolószékbe kerül. Nem vagy otthon. Tudom, neked sem könnyű. De nem látjátok egymást, a másik küzdelmeit, a mindennapi sebeit, a lelkikínjait...soha nem attól találjuk vonzónak a feleségünket/férjünket, hogy az aápoltság határain belül hogy néz ki, hanem attól, hogy előbb szeretjük, együtt küzdünk, és egymásért szerezzük a ráncainkat is. 26 éve vagyunk együtt, a férjem egy bajnok testileg, én meg 110kg vagyok, és 158cm. Soha, soha nem okozott neki gondot, és mindennap van szex, amit ő kezdeményez. :o) A távolság nagyonnagy gond. Ne őt nézd, ne arra koncentrálj, mi a nem tetsző, hanem, hogy haza vár, érted, s veled él. Fogadd el.... ahogy van. :)
2013. okt. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!