Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Van jogom megkérni a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jogom megkérni a feleségem hogy legyen csinosabb?

Figyelt kérdés
Utóbbi időben nem érzem olyan vonzónak mint régebben, biztos vagyok benne hogy edzéssel, és egy kis futással tökéletes alakja lehetne. Van jogom ilyesmire kérni, vagy ez önzőség? Sokat változott már, pozitívan, és szeretne nekem tetszeni, de ha ez tényleg így van még egy kicsit kellene. Én is teszek érte hogy jól nézzek ki.
2013. okt. 3. 11:49
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Lenne még hova izmosodnom de én most nem is intenzíven, de mozgok, fekvőzök, stb, plusz fizikai munkát végzek, össze esve nem vagyok, ápolt vagyok, és ő azt mondja teljesen meg van velem elégedve, jó velem megjelenni. Én is szeretném 100%-osan így érezni vele kapcsolatban. Nem topmodell alkat kell, csak egy kis edzés hogy fittebb legyen, és hát igen az egészség sem mindegy, így is folyton fáj mindene :(
2013. okt. 3. 12:02
 12/27 anonim ***** válasza:
88%
A bőrön csak kezelésekkel lehet eredményesen változtatni. Talán finoman vezesd fel neki, hogy nagyon csini, de ha neki is van hozzá kedve, befizeted egy 10 alkalmas kezelésre, amit vkitől hallottál. Azt ne éreztesd vele, hogy így csúnya, inkább azt hangsúlyozd, hogy milyen jó úton jár, sokat csinosodott, és ezzel szeretnél segíteni neki, hogy befizeted egy ilyenre. Hidd el, a sport a bőrnél sokszor kevés, a dm-ben kapható ilyen-olyan krémek meg sz@rt se érnek a legtöbb esetben.
2013. okt. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Mivel egy kapcsolat két emberről szól,így természetesen van jogod hozzá,így legalább ő is tudja,miben kell változtatnia,meg tudjátok beszélni a dolgot.Ugyanakkor ezt soha ne tedd bántó,sértő,vagy megalázó hangon,hiszen az neked sem esne jól,és nem is érdemli meg,hiszen láthatóan sokat tett azért,hogy a kedvedben járjon.Ezt azért köszönd meg neki,és dícsérd sokat.
2013. okt. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
79%

Fáj mindene? Tudod a futás kicsinálja az ízületeket!

Am ha te alig vagy otthon, kire bízza a gyereket, amíg sportol v kezelésre megy?

Örülnék, hogy 2 hónap után látom a párom, nem egy kis bőr aggasztana!!!!

2013. okt. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a súllyal még lehet kezdeni valamit, de a kinyúlt bőrön csak a műtét segít.


Hirtelen nyúlik meg a bőr, aztán megszül, már nem feszíti a baba, és sajnos összeugrani nem tud. Bárcsak.

2013. okt. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) nem a bőrproblémáira koncentrálok, csak ez most eszembe jutott éppen. Plusz nem vagyok egy nagy szakértő, hogy fogyás után hogy viselkedik a bőr, vagy maga a test, sosem fogytam még.
2013. okt. 3. 12:05
 17/27 anonim ***** válasza:
94%

Ha csak kéthavonta látnám a páromat, még akkor is a világ legszebb pasijának tartanám, ha térdig érne a borostája.

Bakker...

2013. okt. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fogyással van itt baj, hanem benne volt egy gyerek, ami annyira gyorsan növekszik, hogy a nők 90%-ának a bőre ezt képtelen követni. Szét nem szakadhat, ezért jönnek létre ezek az stria csíkok, amik sajnos később is megmaradnak.
2013. okt. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
77%
Van:)
2013. okt. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem simán elmondhatod neki az észrevételedet. Egy jó házasságba nemhogy belefér, de alap, hogy egymás előtt nyíltan, őszintén felvállaljuk az igényeinket, kéréseinket. Az élet összes területén, akár szexről, akár külsőről, akár célokról vagy bármi egyébről is van szó, a legfontosabb az őszinteség és hogy tudjunk sértődés nélkül kérni, kapni és adni a másiktól/másiknak. Számomra ez alap és én kimondottan örülök ha a férjem nekem bármit el mer mondani, ha tőlem bármit mer kérni. Inkább tőlem kérje mint egy másik nőtől :)

Szóval szerintem jó fejség tőled, hogy nem lemondasz a párodról vagy nem más nők után kajtatsz, hanem a te feleségedet akarod és neki szólsz ha gondod van.

A bőr tényleg kényes téma. Első körben próbálkozzatok rendszeres futással, úszással, krémezéssel. Ami baromi jó a bőrnek az az infraszauna. Napi 30 perc csodákra képes. A testében biztos, idővel meg a bőrén is lenne szemmel látható javulás. Lehet, hogy már ezzel elégedettek lesztek. Ha meg még mindig nem az igazi, akkor lehet dokihoz is menni ha mindketten akarjátok. Remélem sikerül vele megbeszélned és ő is legalább ennyire nyitott gondolkodású mint te.

2013. okt. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!