Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tesztek azért, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesztek azért, hogy boldog legyen a házasságotok? És a párotok mit tesz ezért?

Figyelt kérdés

2013. okt. 3. 13:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Kedves 27N, valamit félreérthettél. Egyáltalán nem rosszindulatból, hanem tapasztalatból írtam, amit írtam. Készséggel elhiszem azt is, hogy túljutottatok már komoly megpróbáltatásodon a pároddal, de te is hidd el, hogy ez még nem mentesít a továbbiak alól. 55 éves vagyok, és volt alkalmam megfigyelni, mennyire változik az ember. Második feleségem egy időben háromhetes váltásban külföldön dolgozott. 3 hétig kint volt, 3 hétig otthon. Egy év után egyre nehezebben találtunk egymásra, mikor hazajött, ezért is határoztunk úgy, hogy együtt kell kimennünk. Csak a változás örök, tartja a mondás. Az ember is folymatosan változik, és ha egy pár nem együtt, nem egy irányban teszi ezt, óhatatlanul eltávolodnak egymástól.

Nem tudom, hol látod ebben a rosszindulatot?

2013. okt. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
27/n álomvilágban él, azt hiszi hogy minden házasság jó, és rózsaszín felhő az egész, jajj de naív, magasról lehet csak igazán nagyot esni..
2013. okt. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

12 te meg azt hiszed minden házasság szar? Csak mert neked nem jött össze, vagy esetleg a környezetedben van szar házasság?


Nos nem minden házasság szar, de kár is ezen vitázni mert úgyis mindig csak azt fújjátok, hogy mindenkinek szar az élete, és ha mégis jó akkor majd úgyis szar lesz. Ilyen hozzáállással ne is csodálkozzatok!


Erről ennyit.


27N voltam.

2013. okt. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

27/n

Minden házasság szar,vagy az lesz, ti sem vagytok kivètelek.

2013. okt. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Utolsó!


Sajnállak, hogy nem tudod elviselni, hogy mások boldogok körülötted.

2013. okt. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Azèrt lógsz itt állandòan mert olyan qrva jò a házasságod..

Álszent!

2013. okt. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Mi 42 es 44 evesek vagyunk.

Sokat dolgozunk a hazassagon.Tudatos kozos program gyerekek nelkul fix kozos estek film pizza stb.

Evente tobbszor hosszu hetvege kozossen.

Ezen kivul jarunk egy vallasos hazasok clubjaba ahol baratkozunk fozunk beszelgetunk a hazassagrol problemakrol.

Ha gond van segitseget kerunk es targyaluk harmasban negyesben.

A magatol mukodo kapcsolatok maguktol romlanak el es a benne levok eszre sem veszik.

Mindketten eros akaratu emberek vagyunk es erzekenyek igy nem megy semmi magatol.

Viszont tenyleg egy test egy lelek vagyunk.

2013. okt. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ezek szerint alapvető dologból van félreértés.


Szerintem a tegyünk a kapcsolatért címszó alatt vett dolgok: úgy mint az egymással való törődés, beszélgetés, közös programok stb, nekem alap dolgok. Maguktól kell hogy jöjjenek.


Szóval nem veszem egy kalap alá a görcsös tegyünk a kapcsolatért szöveggel az ilyen dolgokat. Számomra ez a tevés, mást takar, ott ahol görcsölni kell, hogy jaj tegyünk a kapcsolatért, és amit alapokban leírtam, maguktól nem jönnek, már nem jó valami.


De mindig van valami amibe bele lehet kötni nem igaz?


Semmi álszentség nincs abban ha valaki itt van, amíg a munkahelyén tartózkodik. Mert az van, hogy a férjemnek is , nekem is van munkahelyünk, és nem tudunk egész nap együtt lenni. De ezt csökevényes aggyal nem is lehet felfogni, ugye kedves utolsó előtti!

2013. okt. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

27/n

Ne gyere ide sírni pár hónap/év múlva hogy válás van, mit tegyek!

Nem ezt kívánom, de nagy rá az esély, lehet hogy nem a te részedről, de hogy a férjed előbb utóbb megun, nem leszel már neki érdekes, a friss husika vonzób lesz, tudod az egér is megunja egy lyukra járni..

2013. okt. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Egyébként mégis miért törvényszerű szerinted, hogy minden házasság szar lesz, így az enyém is, és hogy majd a férjem megun és mást keres? Komolyan kíváncsi vagyok, és érdekel a véleményed.


Szerinted a mai világban egy házasság sem tart a halálig? Mitől lehet az, hogy ennyire nem tudsz hinni ebben a dologban?


Talán elváltál? Vagy a környezetedben van sok ilyen példa?



27/N

2013. okt. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!