Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyi volt a leghosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi volt a leghosszabb idő, amikor egy összeveszés miatt nem beszéltetek a pároddal, házastársaddal?

Figyelt kérdés
2013. okt. 6. 16:31
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
53%

2-3 óra. Ez idő alatt mérgelődök magamban egy sort, olyankor nem tudnék vele beszélni egy szót sem.

De a nap bármely szakában fordul elő sosem fekszünk le haraggal.

2013. okt. 7. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Még mindig 4-es vagyok.:) Azt tudja hogy így érzel,mondtad már valamikor -> "Mindig én nyitok felé"? Én például nem vettem észre,amíg nem mondta. Arra célzok,ha tudná,hogy így érzel,erőt venne szerintem. Ha tudja,akkor is csak ezt tudom tanácsolni,hogy hívd fel erre újra a figyelmét...:) Azért mosolygok,mert érzem,hogy akkor ez is nyitás,de inkább csak bátorítás.;)
2013. okt. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Fél óra.


Ha szereted és akarod őt, akkor tedd félre a hiúságodat és nyiss felé. Megbeszélitek a nézeteltérést és majd amikor minden rendben, akkor azt is megbeszélheted vele, hogy miért mindig neked kellett eddig nyitni. Elmondod majd neki, hogy ő is nyisson, keressen téged ha össze vagytok veszve, neked is jól esne érezni, hogy fontos vagy számára. Na gyerünk, hívd fel már :)

2013. okt. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Nem egyszer mondtam már neki, hogy mindig én keresem, de kb. hidegen hagyja. :-( Tudom, hogy szeret, csak olyan önfejű, hogy az nem igaz.

Felhívni nem akarom, holnap lesz egy közös programunk, gondolom amiatt majd keresni fog. Remélem sikerül majd megbeszélni a dolgainkat, mert nagyon szeretem!

2013. okt. 8. 17:56
 25/27 anonim ***** válasza:
Na keresett? 4.
2013. okt. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
tíz év.
2013. okt. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Szerdán volt egy programunk, ami már régen be volt tervezve. Felhívott, találkoztunk, tegnap pedig egy hosszú beszélgetés keretében megbeszéltük a dolgokat. :-)
2013. okt. 11. 18:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!