Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Barátom és a felesége nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom és a felesége nagyon összevesztek, tőlem kér tanácsot. Mit mondjak neki, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Barátomnak van egy 10 éves lánya az előző kapcsolatából. Jó vele a kapcsolata, heti többször találkoznak.


A felesége gyereket vár, januárra van kiírva.


A nagylány anyukája kapott egy munkalehetőséget, 1 évre megy Olaszországba. Azt szeretné, ha a lány addig az apjánál lenne.

De a barátom felesége ezt nem engedi, szerinte oldja meg az anya, neki egy újszülött mellé nem kell egy nagy gyerek is.


Ti mit tanácsolnátok?


2013. okt. 8. 11:48
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ne legyen igy,de mi lenne ha az anyuka meghalna...akkor is ezt mondaná az új feleség,hogy menjen a kislány....akárhová?!

Nem egyszerű a helyzet itt senkinek,a gyereknek lesz a legrosszabb...szegény!

Szerintem nem kellene túl drámázni a helyzete az asszonykának,főleg,hogy 1 évről van szó...de ahogy irták előttem,tudta,hogy a férjének másik gyereke ,igy mint olyan ez a lehetőség is benne van a pakliban,h valami oknál fogva egyszer apához kerülhet a gyerek.

Oké több gond a plussz gyerek,de jó lesz,h van egy nagyobb tesó és éppen eltudja tologatni,ringatni,amig anyuka hajat mos és nem sorolom a többi dolgot,amit nem tud egy anya megtenni ha pici a gyerek és éppen sírós,nyűgös stb.

Szerintem több pozitívum van a dologban ,mint negatívum.!!!

2013. okt. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!