Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan vagyok dühös, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok dühös, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

A férjem két éve egyszeri alkalommal félrelépett egy volt kalandját (nem barátnője volt, azaz nem jártak, csak pár hónapig a szex miatt jártak össze).

Miután kiderült a félrelépés, nagyon rossz heteken mentünk keresztül. Én megbocsájtottam, miután csak egyszeri alkalom volt. Viszont azóta is tartják a kapcsolatot a hátam mögött telefonon és Facebookon. Az biztos, hogy nem találkoznak, kb 50 km-re lakik és a lánynak pár hónapja a férjétől született gyereke. Viszont rendszeresen chatelnek, volt, hogy hajnali 4-kor is. Jogosan esik ez nekem rosszul?


2013. okt. 28. 15:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Igen. Nem volt neki elég hogy megbocsájtottad a fèlrerèpèst? :/
2013. okt. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
89%
A gyerek nem véletlenül a férjedé?
2013. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

Naná, hogy jogosan!!!Ezek után még a lány barátokra is okkal lehetnél féltékeny, nemhogy arra, akivel megcsalt.

Minek vagy vele, ha annyiba se vesz téged, hogy ezt az egy nőszemélyt hanyagolja?!Ráadásul hajnali négykor chatelni, mikor ott a felesége, vagyis te. Hát, ritka nagy tahó a férjed, már bocsánat.

2013. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mert szerintem esélyes azoknál akik igy nem tudnak eltávolodni egymástól.
2013. okt. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%

Ami hónapokig tartott azt nem egyszeri alkalomnak hívjuk.

Van egy kis fogalomzavar. Én egy alkalmat sem hiszem hogy meg tudnék bocsátani, nemhogy egy hónapokig tartó viszonyt...

Azt pedig a fantáziádra bízom, hogy miért tartják még most is a kapcsolatot. 50 km a mai világban nem akadály.

2013. okt. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Hát ha azóta is tartják a kapcsolatot és leveleznek,de nem találkoznak, akkor nem csak szex volt az.
2013. okt. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A gyerek biztos, hogy a férje gyereke.
2013. okt. 28. 15:15
 8/21 A kérdező kommentje:
5-ös válaszoló : a megismekedésünk előtt volt viszonyunk, és a házasságunk alatt (a viszony vége után kb 6-7 évvel) lépett félre vele.
2013. okt. 28. 15:17
 9/21 anonim ***** válasza:
45%

Hajnali 4-kor egyik sem alszik? Még vagy már? Férjed beállítja az órát és emiatt felkel korábban - na ebből hamar elege lesz.

Szerintem ne aggódj, ha tuti biztos, hogy nem találkoznak, had csetelgessen.

Egyébként jogosan esik neked rosszul, de ezt meg is mondhatod neki.

2013. okt. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Biztosan tudom, hogy személyesen nem találkoztak azóta, a lány babázik,a férjem munkabeosztása pedig nagy kötött, nincs olyan idő, amiről ne tudna elszámolni.
2013. okt. 28. 15:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!