Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogosan vagyok dühös, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok dühös, vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

A férjem két éve egyszeri alkalommal félrelépett egy volt kalandját (nem barátnője volt, azaz nem jártak, csak pár hónapig a szex miatt jártak össze).

Miután kiderült a félrelépés, nagyon rossz heteken mentünk keresztül. Én megbocsájtottam, miután csak egyszeri alkalom volt. Viszont azóta is tartják a kapcsolatot a hátam mögött telefonon és Facebookon. Az biztos, hogy nem találkoznak, kb 50 km-re lakik és a lánynak pár hónapja a férjétől született gyereke. Viszont rendszeresen chatelnek, volt, hogy hajnali 4-kor is. Jogosan esik ez nekem rosszul?


2013. okt. 28. 15:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

Oké, így egy alkalom. De azon érdemes lenne elgondolkozni, hogy ennyi idő után sem tudnak elszakadni egymástól.

2013. okt. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
5-ös és 11-es válaszoló, pont ez zavar. Nem szerelem, vagy barátság, hanem csak szex volt, kb két éve biztosan nem találkoztak, mégis rendszeresen megy a chat. Ez szerintem sem normális, miért ilyen fontos, hogy tartsák a kapcsolatot???
2013. okt. 28. 15:26
 13/21 anonim ***** válasza:

Szerintem van még valami amiről még nem tudsz. Próbáltál vele erről beszélni?

5-ös voltam

2013. okt. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

"Nem szerelem, vagy barátság, hanem csak szex volt"


És akkor mégis miről chatalnak? Ha még csak nem is barátok... Jogosan vagy dühös, én ezt biztos, hogy nem nézném el (mondjuk a megcsalást sem)

2013. okt. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Régebben próbáltam vele erről beszélni, de mindig csak azt mondja, hogy szeret, meg hülye volt és nem ír neki többet. De látom, hogy vele chatel. Ponto an nem tudom, miről, csak sejtem. De ha nem is találkoznak, miért chatelnének arról?
2013. okt. 28. 16:01
 16/21 anonim ***** válasza:
Vâlj el tőle..igy sosem leszel boldog..mindig azt fogod nezni hogy mikor ír a nőnek.Ha ennyire "ki van èrte bolondulva" hogy éjjel nappal neki ír,mâsra se gondol.Miatta ne legyél boldogtalan,megerdemled a boldogságot egy mâsik férfivel.Èn mikor megtudtam volna hogy megcsalt nem nèztem volna el..repült volna.
2013. okt. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem éjjel nappal írnak, szerintem a gyakoriság kb. heti-kétheti lehet. Nem lóg a neten/telefonon, amikor itthon van, a munkahelyén meg nem tud netezni. Csak tartják a kapcsolatot...
2013. okt. 28. 18:20
 18/21 anonim ***** válasza:
Nincs sok értelme ezen agyalni, gondolkodni, én azonnal válnék és kész, vannak normális férfiak is, akik meg sem csalják a párjukat nem hogy még utána tartsák is a kapcsolatot a szeretővel.
2013. okt. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed,mi elmondtuk a véleményünket :) ha vele maradsz fogadd el hogy tartja a kapcsolatot a szeretőjèvel.
2013. okt. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
látszik hogy teljesen mindegy ki mit mond te szentül véded a férjedet. háát, a neked ez kell, tessék! Ami nyilvánvalo, az nyilvánvalo, de akkor dugd a fejedet a homokba és szenvedj évekig! lehet lepontozni csak a sok hü.lye embertöla hideg kiráz akiknek ha az orra alá tolják az igazságot akkor se látnak a szemüktöl..
2013. okt. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!