Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Iszonyatosan megbántott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan megbántott a férjem! Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Mielőtt érettségiztem, a családunkban kitört a balhé, kiderült, hogy apu évek óta csalja anyut. Baromira nehéz időszak volt, de túlléptek rajta és együtt maradtak a szüleim. Azóta jó pár év eltelt és megint volt egy kisebb balhé (más okból), amitől teljesen kiborultam. Akkor elmondtam a páromnak a régi eseményeket is, mert úgyéreztem felrobbanok, ha magamban kell tartanom továbbra is. El voltam keseredve és elmondtam neki azt is mennyire fájó pontja volt az az életemnek, hiszen egyik napról a másikra összedőlt akkor a kártyavár, az idilli családkép, amit addig megszoktam.

Ma volt egy kisebb vitánk apróbb felújítási munkákról. Úgy volt, hogy apósom átjön segíteni, ő ért hozzá, de lemondta és azt is hozzátette, hogy nem ő lesz a mi emberünk, kérjünk meg mást. Nem igazán értettem a helyzetet és rosszul is reagáltam le, vitatkoztunk, hogy miért nem képes ennyire az apja értünk. Az jött válaszként, hogy tudja hogy ez most nem annyira fair az apjától, de attól még nem kell egy r*hadéknak beállítani, mert még így is nagyságrendekkel jobb, mint az én apám, aki képes volt évekig d*gni anyám háta mögött. Ezt így szó szerint. Az állam leesett, a szemeim pedig felakadtak, el sem hiszem, hogy ezt képes volt a képembe mondani... Annyit reagáltam, hogy "gratulálok", sarkon fordultam és vagy fél órát bőgtem magamban. Én nem szidtam apósomat, csak értetlenkedtem és akkor képes ilyet a fejemhez vágni, amiről tudja nagyon jól mennyire fájó pont volt az életemben?

Mi a fenét csináljak? Nyeljem le? Vagy én viszem túlzásba? Nem hinném, hogy minősítenie kéne az édesapám cselekedeteit, aki ellenünk soha nem tett semmi rosszat, sőt... ha kéne tán a hátsónkat is kinyalná, csak hogy nekünk jobb legyen. És akkor ez a hála részéről...



2013. okt. 28. 19:51
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
szerintem hagyjátok ki a szülőket ebből a dologból, és a felújítást végezzétek el nélkülük.
2014. júl. 31. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
a férjednek nem volt helyén való megtenni ezt a kijelentést, elsősorban tisztelni kell egymás szüleit és akkor nem történik ilyen.
2014. júl. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:
Én azt mondom, hogy szerintem meg lehet érteni a kérdezőt, mert ez neki egy nagyon fájó pont az életében. Az tényleg nem értheti aki nem ment keresztül hasonló dolgokon. Valószínű kedves kérdező, hogy a férjednek sem esett jól, hogy ezt vagy azt mondtál az apukájáról, de azt tényleg buta dolognak tartom hogy egy olyan dologgal vágott vissza, ami neked ennyire fájó pont. Biztos vagyok benne hogy nem szándékosan tette, tehát nem direkt akart megbántani, egyszerűen hirtelen haragjában olyat mondott amit nem kellett volna, de szerintem biztos megbánta. Én megértelek egyébként, nálunk is voltak hasonlók. Mindenesetre szerintem beszéljétek meg, vagy lehet azóta már meg is beszéltétek. Minden jót nektek!
2015. jan. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!