Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A Férjem nem akar nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Férjem nem akar nekem tetszeni. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Mikor megismerkedtünk sportos és jó testű volt. 12 év után már azt vettem észre, hogy teljesen hatástalan minden finom és nem finom jelzésem, hogy nekem nem tetszik a plusz 25 kiló. Két gyerkőc után én nagyon figyeltem magamra, hogy tetszek neki (sportolok és izgi fehérneműt is felveszek, ha kell). Ideje, lehetősége lenne arra hogy sportoljon és azt főznék neki, amivel segíthetem a fogyásban. Elfáradtam abban, hogy ő viszont nem figyel magára. Nem érzem izgatónak sem:(. Szeretem, de 31 évesen még szükségem van arra hogy azt érezzem, hogy "hűűű, igen:)". Ha szólok neki érte, akkor azzal elintézi, hogy akkor addig nem bújunk össze, míg nem fogy le. És félóra múlva már azzal "zaklat" hogy mivel akarom elcsábítani...Állandó feszültséget is okoz ez kettőnk között:(. Sajnos attól is félek, hogy a könnyebb utat fogja választani.
2013. okt. 31. 15:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
ez van a férjed egy tohonya , lusta ember.
2013. okt. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%

mit szólnál ha felajánlanád neki,hogy menjetek el futni. és kezd egészségesen főzni

valamint nézzetek együtt pl sportműsorokat és jegyezd meg,hogy milyen jó izmos,helyes az a focista/kosaras/futó/színész akárki, és dicsérd sokat,hogy régen mennyire sexinek találtad

2013. okt. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Megtörtént már mindkettő. Sportolni is azért kezdtem, hogy hátha fellobban benne a "versenyszellem". De nem.
2013. okt. 31. 15:24
 4/24 anonim ***** válasza:
4%
Lehet érzelmileg már nem annyira érdekled, egy kapcsolat annyira nem függ a plusz kiloktol...pl.nekem soha nem tetszettek a kisportolt, vékony testalkatu férfiak.
2013. okt. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon is függ ettől a kapcsolat. Anno nem egy vágásérett disznóhoz ment hozzá a kérdező. Nyilván vannak változások a házasság alatt, öregednek stb, de az elhízás nem ezek közé tartozik, főleg, hogy a kérdező is odafigyelt magára. Anyám 3 gyerek után is úgy néz ki, hogy bármelyik 30as megirigyelné, apám meg egy elhízott, gusztustalan disznó lett, pedig anno nem volt ilyen. Próbálták megbeszélni, hogy miért lett ilyen, mi bátnja a kis lelkét stb. Nem jó így neki, de változtatni már persze nem akar. Aztán meg csondálkozik, hogy anyámnak nincs gusztusa egy-két dologhoz. Nekem se lenne...
2013. okt. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem egy izomkolosszus férfire vágyom, nem is szeretem a kidolgozott testű cicafiúkat. Egy egészségesen izmos sportolóhoz mentem hozzá.
2013. okt. 31. 15:52
 7/24 anonim ***** válasza:
63%
Megértem, hogy gusztustalanra el lehet hizni, de az se jó, ha állandóan ezzel szekálnak valakit, menjenek el nyaralni, kirándulni, legyenek sok jó közös programok..lehet, hogy pajzsmirigy gondok is állhatnak az elhizás hátterében..
2013. okt. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
22%
Gratulálok, egy lettél a média által agymosott nők közül. Ezt sulykolja a világ, csak akkor vagy jó, ha kisportolt testű, pénzes, nagyfarkú férfiállat vagy. Sajnos a férjed nem egy befogható állat, akit a napi 8 óra munka után még rá tudsz venni, hogy futkározzon. Mi lenne, ha a fokmérő nem a külső lenne? De kereshetsz egy kisportolt fiúkát, aztán lépj le vele, a férjed is jobban járna!
2013. okt. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%

"Gratulálok, egy lettél a média által agymosott nők közül."


Ez az! Hisz a férfiak mind a belső tulajdonságokat keresik, a humort, a kedvességet, és nem érdekli őket, hogy 60-as a nők dereka vagy 120-as.

2013. okt. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
69%
Nem mondanám agymosottnak. 25 kiló plusz már nem a "jajj 2 hétig túl sokat nassoltam és felszaladt pár kiló" kategória. Vannak átmeneti változások nyílván, stresszesebb időszak amikor, ilyen olyan ok miatt, kinek hogy reagál a szervezete vagy hogyan vezeti le a stresszt stb. De nem így ment hozzá, nem kötelező, hogy tetszen így neki. És szerintem egy házasságban tíz év múlva sem elhanyagolnadó tény az, hogy tetszenek egymásnak. Attól még hogy házasok még megmaradnak férfinak és nőnek. Bár ebben az esetben inkább csak a nő maradt meg. Engem is nagyon zavarna, ha a párom a lustasága miatt hízna el.
2013. okt. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!