Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Apukám lehet megcsalja anyukám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Apukám lehet megcsalja anyukámat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Anya ma sírva jött be a szobámba és közölte hgy apa megcsalja őt, véletlenül meglátta apum telefonjában az sms-t amit küldött neki valaki, és az volt benne hogy találkozzanak ittmeg itt...ekkor meg ekkor... puszillak, meg ilyesmik... és anyukám már nagyon kivan idegileg. Lécci segítsetek,hogy vidítsam fel, mit mondjak neki? Valami biztatót mondjatok már!
2013. nov. 2. 14:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%
Ezt nekik kell megbeszélniük, nem a gyerektől várni a megoldást. Vagy egyáltalán a gyereket használni lelki szemetesnek...
2013. nov. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
52%
Miért mondják sokat, hogy ezzel nem kéne a gyereket terhelnie? Nekem anyukám rögtön elmondta, hogy mi történt, segítettem neki, támogattam egész végig. Persze, ha még kicsi akkor én se modnanám, de 17 év felett már simán. Egy család vagyunk, ez ugyanúgy a gyerekeire is tartozik.
2013. nov. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
13%

Megesik az ilyen. Az emberek 99%-a tuti csalja egymást. Ilyen a világ.


De a megcsalás is mindig kettőn múlik. Ha otthon minden OK lett volna, akkor eszébe nem jutott volna félrekavarni.

2013. nov. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nem a Te dolgod! Ha bármit teszel, később hibáztathatod magad. (esetleg)
2013. nov. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok, és nem teher számomra hogy anyukám ezt elmondta, mivel én is mindent elmondok neki, szerintem alap dolog hogy én is meghallgatom őt. Amugy igen..biztos hogy megcsalja, mert többször is volt már olyan hogy este jött haza a munkábol, pedig kb 3-ra szokott hazaérni mindig. És olyan is volt már hogy hívogatta valaki...és most hogy anyukám VÉLETLENÜL (nem keresgélt, hanem véletlen látta meg amikor apámnak kijelezte a telefon hogy sms-e lett) ,szoval most hogy ezt az üzenetet meglátta már tudja hogy megcsalja őt...mondta apukámnak, de ő tagadja... hát persze...://
2013. nov. 2. 20:12
 16/16 anonim ***** válasza:
Nehéz ezt neked végignézni, de sajnos nincs mit tenni. Ilyenkor a megcsalt fél minden esetben vigasztalhatatlan. Annyit tehetsz, hogy próbálod "tompítani az események élét", de a kettejük közötti vitától igyekezz távol maradni.
2013. nov. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!