Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért van az hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogyha egy házasságban nincs semmi probléma akkor a nők kreálnak maguknak?

Figyelt kérdés
Ilyen a wc ülőke dolog. Meg ha túl sokat dolgozik akkor nincs ideje a nőre, ha túl keveset akkor keveset keres. Ha a férj nem csinálja azt amit a nő akar akkor az a baj, ha azt csinálja akkor férfiatlan.
2013. nov. 2. 20:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%

HAHAHA!

Mióta vagy házas komám? A nők márcsak ilyenek, majd lesz ez még cifrább is!

A legjobban azt útálom, hogy sokszor agyon kell agyalnom, hogy melyik a kissebb baj? Ha arrább rakom, vagy ha otthagyom....

2013. nov. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Nem A Nők kreálnak maguknak problémát, hanem azok az emberek, akik nem tudják lekötni magukat semmivel, meglehetősen ostobácskák, halálra unják magukat, és olyan karakterek, hogy mindig kell valaminek történni körülöttük, ami elszórakoztassa őket - legyen akár ez egy veszekedés, vagy balhé. És tévedés ne essék: szép számmal vannak ilyen férfiak is!
2013. nov. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Miért általánosítasz? Hmmmmmmmmmmmmmm? Amúgy ha arra gondolsz, amire én, akkor nem a nők kreálnak problémát, hanem te nem tudod felfogni, hogy mi bizonyos dolgok jelentősége. De ez a te bajod:D
2013. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%

Nagyon kevés alternatívát szoktam kihagyni, ha a legrosszabbat választom, akkor van esélyem arra, hogy az egyik legjobbra lesz majd szükség. Ez többnyire bejönne, de egésszen másképpen kell majd lebonyolítani, hogy ezek a komplikációk ea büdös életbe nem jutottak volna eszembe magamtól.

No itt nehogy valami komlex dologra gondolj, nem egy játékprogram megírása, vagy egy operációs rendszer fejlesztéséről van szó, hane csupán annyi, hogy egy (01) tányér hogyan kerüljön a konyhaasztalról, a másfél(1.5) méterre lévő mosogatóba.

Egyébként én még csak nőket láttam, hallottam, tapasztaltam ily "világmegváltó" problémán ennyire komplex módon gondolkodni. (Ha lenne köztünk egy nő, biztosan megmagyarázná egy olyan szemszögből, hogy a legtalpraesettebb programozónak sem jutne eszébe ebből a megvilágításból boncolgatni!)

2013. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Most muszáj még 6 kérdést feltenni a wc deszkával kapcsolatban? Kipattant egy kis 16 éves szaros fejéből a kérdés, és ezen lovagoltok egy órája.


Sok idióta, szombat este, nincs jobb dolgotok. De mindig megkérdezem ilyenkor, akik ezeket a kérdéseket felteszik, na meg kommentálják mint az első (igen intelligens) idióták, azok tulajdonképpen b**zik? Csak mert szidjátok itt a nőket, ha kell, ha nem, de ki melegít fel éjszaka drágáim?

2013. nov. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Van.
2013. nov. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
Csillagbogaram, az első vagyok és soha nem szídtam a női nemet, sőt nem is fogom, mert imádom őket, de az az egy biztos, hogy teljesen más világról érkeztek, mint a férfiak, maáshogy gondolkoznak (igaz ritkán), más az értékrendjük és igaz, hogy sokszor a semmiből kreálnak problémát, esetenként a bolhából elefántot.
2013. nov. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%

Nincs itt semmi ellentmondás! Szinte hihetetlen, de semmi kifogásom az ellen, hogy egy olyan nő melegítsen fel éjszakánként, akinek nincsen semmi káosz a fejében!

Hoppá! Ez, meg nektek nem jut eszetekbe hölgyeim!

... pedig ebben van logika! ...vagy pont azért?

2013. nov. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

lehet én vagyok túl maszkulin alkat nő létemre, de ha felüti a fejét egy probléma (nem kreálom külön, egyszerűen csak napirendre kerül egy kínzó kérdés/kérés/feladat), akkor azonnal szólok, megbeszéljük, kompromisszumot kötünk, és tartjuk magunkat hozzá. speciel a wc deszka kérdést sikerült 3 perc alatt átrágni, azóta egy szó nem esett róla, minden megy a megbeszéltek szerint. az efféle tárgyilagos dolgokon kár veszekedni, nem attól fog megoldódni.

no de ha valami bonyolultabb dolog jön a képbe, akkor bizony többször is kénytelenek vagyunk róla eszmecserét folytatni, ilyen pl. az autóvezetési stílusom, és a reggeli készülődési időm :)

2013. nov. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
5-nél a pont:D
2013. nov. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!