Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti tudtátok, amikor összejötte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tudtátok, amikor összejöttetek "életetek párjával (vagy mindegy hogy nevezzük) hogy ő lesz majd az, akivel nagyon sokáig együtt lesztek vagy együtt szeretnétek lenni? Hány évesen jöttetek össze? Előtte éreztetek hasonlót más iránt?

Figyelt kérdés
Valahol szerintem mindenki hisz benne, hogy van egy úgynevezett "igazija" és majd egymásra találnak blabla. Nem tudom így van e, vagy majd egy idő után megalkuszik az ember, benő a feje lágya stb. és ráfogja valakire, vagy tényleg így van ez. Nektek mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban? Ti éreztétek, hogy ő lesz az, aki mellett megállapodhattok és hogy ő is viszonozza majd ezt? Hány évesek voltatok akkor, amikor összejöttetek a férjetekkel, feleségetekkel, jövendőbelitekkel? Bejött a dolog? Szerelmesek voltatok?
2013. nov. 5. 16:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
6%
Szerintem semmi sem tat örökké. Így a szerelem,házasság sem.
2013. nov. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

24 éves voltam, a férjem 21, amikor összejöttünk. Mindketten éreztük, hogy az igazit találtuk meg. Egyikünk sem volt szerelmes ezelőtt, szóval egyértelmű volt:)


3,5 éve vagyunk együtt. 2 éve volt az esküvőnk.:)


27/N

2013. nov. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Minden kapcsolatom máshogy indult, de amikor megismertem a mostani férjem, olyan volt, mint egy tornádó. Nem tudtam gondolkodni, létezni sem, az első gondolatom reggel ő volt, 2 hét után tudtam, hogy nagy bajban vagyok, ha nem érez ugyanígy, de mázlimra őt is ledöntötte valami a lábáról, így már akkor tudtuk, hogy ez most valami más. Ennek 4 éve, van egy kisfiúnk és nagyon bodlogok vagyunk. :) 28 évesek vagyunk.
2013. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes, mert nálam is úgy van ez, ahogy többen írták. Többször voltam halálosan szerelmes. Épp egy ilyen halálos szerelemből kifele jövet találkoztam a párommal. Elkérte a számomat, nem fektettem rá nagy hangsúlyt, azt hittem, nem fog felhívni, amúgy azt mondta, nem is akart, csak másnap épp unatkozott és gondolta, miért ne? Szóval találkoztunk,jó volt vele, és felpörögtek az események.


Soha nem éreztem iránta azt a halálos szerelmet, amit előtte mások iránt már igen, és mégis az első pillanattól kezdve sokkal mélyebb, őszintébb szeretet, szerelem az ami összeköt minket. Nem azt érzem, hogy nem tudok nélküle élni, tudom, hogy tudnék, hanem, hogy nem akarok. Nincs olyan opció a fejemben, amiben nem szerepel.


Nagyon hamar összeköltöztünk, és nagyon jól meg tudunk lenni egymással, nem veszekszünk hülyeségeken sem. És a mi kapcsolatunk is csak egy kis mókának indult, mondván, hogy épp most jöttem ki egy kapcsolatból, kell a fenének még egy!


De valahogy egymásba gabalyodtunk. Nemcsak szerelmes vagyok belé, hanem valami tényleg sokkal mélyebb dolog az amit érzek iránta. Ő a pasim, a szeretőm, a legjobb barátom, a legfőbb bizalmasom. Nincs olyan téma ami ciki lenne, nincs olyan dolog, amit meg ne tudnánk beszélni!


Még nem vagyunk együtt 30 éve, hogy azt mondhassam, ő az igazi, de érzem, hogy ez más, több, értékesebb, fontosabb.

2013. nov. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Eléggé meglepődtem a válaszokon.Magamból indultam ki,biztos azért (pedig nem szokásom amúgy).

Én tudtam az első perctől kezdve,hogy Ő az,akit Nekem szánt a Sors! 19 voltam. Párom ekkor 25. 6 év telt el ezóta és még mindig tart a SZERELEM. Ilyen sem ezelőtt nem volt,sem ezután nem lesz. Mindketten tudjuk ezt.De már 6 éve is tudtuk.

Ezt belül (tapasztalataimból kiindulva) az ember megérzi!

2013. nov. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat:) Érdekesek voltak. Természetesen jöhetnek még. Ezt azért kérdeztem, mert én nagyon nehezen leszek szerelmes. Eddigi kapcsolataimnál szinte mindig azt éreztem hogy ő nem az. Azért jó olvasni, hogy sokaknak ez a kapcsolata másabb, mint az előző, és hogy már az elején is az volt. Bár lehet ezt a végkifejlet is formálja. Remélem majd egyszer én is megtudom :) Köszönöm még egyszer a válaszokat. Természeten várok még többet.
2013. nov. 5. 19:34
 17/21 anonim ***** válasza:
Igen, én tudtam. Nyálasan hangzik, és sosem szerettem az ilyen ragadós-csöpögős romantikus dolgokat, de NÁLA tudtam egy szempillantás alatt. 15 éves korom óta ismerjük egymást, egy volt a baráti közünk, hiszen korábban két barátjával jártam, az egyik el is jegyzett.(Felbontottam az eljegyzést.) 8 év ismeretség és barátság után úgy alakult, hogy mindketten egyedülállóak voltunk, és ekkor volt bátorsága bevallani,hogy már az első találkozásunkkor kinézett magának. 2 hét után eljegyzés, az első évfordulón házasság lett belőle. :)
2013. nov. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is teljesen úgy voltam, ahogyan a 14-es válaszoló. Nem hittem volna, hogy ő lesz a férjem, vagy egyáltalán azt, hogy valaha is járni fogunk. Kérte, hogy találkozzunk, de nem fordítottam rá figyelmet, legyintettem, hogy majd. Aztán végül is úgy hozta a sors, hogy újra összefutottunk véletlenül, és onnantól kezdve minden felgyorsult. Van köztünk valami mély, megmagyarázhatatlan kapocs, ami több a testi dolgoknál. Lehet, hogy ez nyálasan hangzik, de így van. Érzem néha, hogy bizsereg a gyomrom, ha csak meglátom, de nem lángoltam nála ezer fokon - most már tudom, hogy ez az igazi szerelem, és ő életem párja, és nem az, akit ködön át néztem. Ez sokkal mélyebb annál, szeretet, tisztelet, odaadás, minden.

Már össze is házasodtunk, nemsokára gyerek, és minden a legnagyobb rendben, nagy a boldogság. :)

2013. nov. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
A megérzésekben nem hiszek. Én akkor tudtam, hogy hosszú kapcsolat lesz a miénk, amikor megismertem és magamban a kapcsolatunk minden aspektusát kielemeztem (én nagyon túlkombinálós vagyok alapból is), de tényleg, az étkezési szokásainktól kezdve a rossz szokásainkig mindent :D, és most ki tudom jelenteni, hogy hosszú, egészséges kapcsolat lesz a miénk. Az igazi-e? Ezt nem merem kijelenteni, mert nem tudhatom, mit hoz a jövő.
2013. nov. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

19. vagyok


Másfél hónap híján 23 éves voltam (l), amikor összejöttünk, ő 28 volt akkor. Egy hét múlva leszünk együtt másfél éve.

2013. nov. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!