Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti tudtátok, amikor összejötte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti tudtátok, amikor összejöttetek "életetek párjával (vagy mindegy hogy nevezzük) hogy ő lesz majd az, akivel nagyon sokáig együtt lesztek vagy együtt szeretnétek lenni? Hány évesen jöttetek össze? Előtte éreztetek hasonlót más iránt?

Figyelt kérdés
Valahol szerintem mindenki hisz benne, hogy van egy úgynevezett "igazija" és majd egymásra találnak blabla. Nem tudom így van e, vagy majd egy idő után megalkuszik az ember, benő a feje lágya stb. és ráfogja valakire, vagy tényleg így van ez. Nektek mik a tapasztalataitok ezzel kapcsolatban? Ti éreztétek, hogy ő lesz az, aki mellett megállapodhattok és hogy ő is viszonozza majd ezt? Hány évesek voltatok akkor, amikor összejöttetek a férjetekkel, feleségetekkel, jövendőbelitekkel? Bejött a dolog? Szerelmesek voltatok?
2013. nov. 5. 16:30
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
én 21-éves voltam a vőlegényem meg 26-és most leszünk 18-án 2-éve,hogy együtt tapossuk az élet vizét és jövőre lesz az esküvőnk!! Mi 8-teljes éve ismerjük egymást mint Barátok aztán lassan 2-éve össze hozót minket a sors és mind a ketten úgy éreztük,hogy teljesen ki egészítjük egymást mindig tudjuk egymásgondolatait és azt is tudjuk épp a másik mit gondol vagy,hogy most milyen éppen a lelki állapota. Számomra ő az igazi nagy Ő
2013. dec. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!