Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lebukott a férjem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebukott a férjem, hogy megcsal. Nagyon magam alatt vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Délután meg akartam keresni valamit a neten,az előzmények között,ott találtam rá egy társkereső oldalra,ahol a férjem egy 19 éves lánnyal flörtölget egy ideje és már találkoztak is párszor.A lány tud rólam,mert ez a társkereső olyasmi,ahol kapcsolatban élők is regisztrálhatnak,vagyis ez nekik van kitalálva.Szerintem most is azzal van,mert nem ért még haza,nemrég hívott,hogy bent kell maradnia.Iszonyú ideges és szomorú vagyok.36 éves a férjem,már 10 éve házasok vagyunk,nem volt semmi gond a kapcsolatunkkal,vagyis azt hittem.Mit tegyek?Nagyon szeretem őt :(

2013. nov. 6. 19:48
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
50%
Off:Utolsó menzesz plusz 4-5hét mire az első teszt pozitív.Tehát első tali után 1-2héttel peteéréskor gumi nélkül összejöhetett a baba,de esélyesebb hogy ebben a sztoriban vki kamuzik...
2013. nov. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek. Nem feltétlenül azt mondom, hogy kamukérdés, de vagy a csaj hazudott, hogy magánál tartsa a pasit, vagy a férj a viszony kezdetét illetően.

Ha valódi a sztori, akkor tényleg nagyon sajnállak. Itt nincs mit tenni, tovább kell lépni.

33 évesen még nem maradtál le semmiről.

2013. nov. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
48%

Én nem hinném kedves kérdező, hogy kamu kérdés lenne, én detto így jártam. Az indok nálunk ugyanez volt. Itt az én történetem, kitartás!

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__valas__40..

2013. nov. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Történt azóta valami?
2013. dec. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Reméljük a jövő éved szerencsésebb lesz párkapcsolat szempontjából!
2013. dec. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
0%
beszéljétek meg...
2014. jan. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!