Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Lebukott a férjem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebukott a férjem, hogy megcsal. Nagyon magam alatt vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Délután meg akartam keresni valamit a neten,az előzmények között,ott találtam rá egy társkereső oldalra,ahol a férjem egy 19 éves lánnyal flörtölget egy ideje és már találkoztak is párszor.A lány tud rólam,mert ez a társkereső olyasmi,ahol kapcsolatban élők is regisztrálhatnak,vagyis ez nekik van kitalálva.Szerintem most is azzal van,mert nem ért még haza,nemrég hívott,hogy bent kell maradnia.Iszonyú ideges és szomorú vagyok.36 éves a férjem,már 10 éve házasok vagyunk,nem volt semmi gond a kapcsolatunkkal,vagyis azt hittem.Mit tegyek?Nagyon szeretem őt :(

2013. nov. 6. 19:48
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
14%
Azért ne olyan könnyen ugorj be a dolgoknak..nehogy már egy 19 éves p....val!Mindenesetre beszélgess el vele!Szerintem váljatok el.
2013. nov. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
97%
Lehet túl könnyen beszélek, mivel még velem nem történt ilyen, de én nem bírnám ezt béküléssel, bennem megtörne valami. Nem tudnék ugyan úgy ránézni, mint előtte.
2013. nov. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Szeretem,igen.10 éve vagyunk házasok,de jóval előtte is ismertem.Nehéz,mert eddig minden olyan jónak tűnt.Ha hazajön végre,akkor beszélni fogok vele erről,a telefont nem veszi fel,pedig hívtam számtalanszor.Lehet tényleg a válás lesz a legjobb megoldás.Elnézést,hogy csak most válaszolok,de nagyon elkapott a sírás.Rossz belegondolni,hogy mi lesz most ezek után.33 vagyok,megint egy új életet kezdeni nem lesz egyszerű.Ha elválunk.
2013. nov. 6. 20:32
 14/36 anonim ***** válasza:
98%
en azt csinalnam hogy amikor azt mondja bent marad akkor elindulok a munkahelyere. megkerdem meddig marad bent. na elindulok es meglepem a munkahelyen hogy hoztam vacsit biztos ehes vagy... ha nem lenne ott hivnam hogy hol vagy? valasza: munkahely: tied: na en is bmeg..
2013. nov. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
74%

Azért az érdekel, honnan tudod, hogy többször találkoztak, hogy a lány 19. Ezek jelszóval védett oldalak lehetnek, gondolom, és te hiába mész az előzményeknél az oldal bármelyik részének linkjére, csak a belépésre fog felszólítani.

KAmu.

2013. nov. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%
Az én 31éves férjemet is egy 19éves vitte,azzal a különbséggel h 2gyerkőc volt,az egyik a pocakban még ekkor.Nálunk sem volt előzmény,dráma amiatt mennie kellett volna,illetve magában tartotta.Ha igazat írsz és házasként keresett mást,nyíltan vállalva,akkor nem akart lecserélni,hanem kiegészítő megoldást keresett.Neked kell mérlegelned vele megbeszélve h ő mit akar és te mennyire tudsz túllépni ezen. A 33 az nem 43, találnál mást,ne innen közelítsd!
2013. nov. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Előzővel annyiban egyet értek, hogy a 33 egyáltalán nem sok! Viszont ezt mindenképpen higgadtan meg kell beszélni, mert talán valami olyan baja van a férjednek ami orvosolható, és így menthető lenne a házasság. Nem írtad, hogy pontosan történt-e testi dolog közöttük, vagy csak találkoztak. Ha nem érintkeztek, akkor talán ez még a megbocsátható kategória.. de nyilván csak akkor tudsz megfelelő döntést hozni, ha előbb megbeszélitek miért történhetett ez meg egyáltalán. Egyébként nekem is így ért véget egy hosszú kapcsolatom, MSN előzményekben keresgéltem, és találtam egy érdekes beszélgetést. Miután kérdőre vontam a páromat még érdemleges választ sem adott a kérdéseimre, másnap el is költözött.
2013. nov. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

Egyszer évekkel ezelőtt váratlanul értem haza, mivel a kisfiunk sírt a férjem otthagyta a számítógépet és átment a gyereket vigasztalni, ahogy hazaértem ránéztem az úgy hagyott monitorra és olvashattam a hetek óta tartó enyelgést egy társkeresőn :O .

Volt belőle balhé rendesen, pár év múlva ismét lebukott ilyesmivel, mert a mobiljáról netezett hatalmas összegekért.

Ennek ellenére nem váltunk el, szerintem valós találkozója sosem volt a férjemnek,de a neten Casanova akart lenni :-\ .

2013. nov. 7. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
48%

Több dolog jutott eszembe így végigolvasva a hozzászólásokat.

Egyrészt, hogy mennyire vagy biztos a dolgodban, úgy értem honnét tudod, hogy már találkoztak is? Láttad a levelezésüket? Azt hittem az ilyen oldalak jelszóval működnek, előzményként csak nem nyitja meg a böngésző a leveleket. Nem vagyok biztos benne, hogy tényleg akkora a baj, mint elsőre gondolod, beszélgess el a férjeddel, miért is regisztrált. Mondjuk én is ki lennék akadva, de azért nem biztos, hogy egyből a válást fontolgatnám.


A másik dolog: 33 évesen sokan még csak az igazit keresik, se férj, se gyerek, pont ugyanott tartanak, mint te egy 10 éves házassággal a hátad mögött. Semmiről sem vagy lekésve. Ha tényleg menthetetlen a kapcsolat, akkor sem késtél még el, de én nem hagynám csak úgy annyiban az egészet. Főleg, ha szereted.

Többen írták, hogy tudod így szeretni. Nekem ez olyan furcsa, ha egyszer nagyon szeretsz valakit, nem múlik el gombnyomásra, mert megnézel valamit az interneten.


Nem gondolom, hogy egyből a válás a megoldás. Beszéljétek meg, én főleg az okokra lennék kíváncsi, miért regisztrált. Lehet, hogy egyszerűen csak kíváncsiságból, mert tényleg ezt nyomják mindenhol, és érdekelte, "kapós"-e még. Nem biztos, hogy meg akart csalni.

Írd meg a fejleményeket, nagyon érdekel a történet vége. Kitartás, tudom nem könnyű.

2013. nov. 7. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Van valami fejlemény?
2013. nov. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!